Hall of Fame

Rekorder

Svømmer Rekord Løb Bassin Tid Dato Status
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Langbane 25.19 28 aug 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fly Langbane 26.92 2 apr 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 24.76 11 dec 2016 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Ryg Kortbane 24.87 30 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 1.41.83 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 100 Ryg Kortbane 53.51 29 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 100 HM Langbane 3.51.80 15 jul 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 22.66 22 nov 2012 Overgået
A6 Piger Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 2.00.08 9 dec 2006 Overgået

Internationale Kvalifikationer

# Navn Mesterskab Årsorter faldende
1 Sofie Seheim Nordiske Junior Mesterskaber 2005
2 Kristina Thomsen Nordiske Junior Mesterskaber 2006
3 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2007
4 Kristina Thomsen Europæiske Junior Mesterskaber 2007
5 Kristina Thomsen Europæiske Langbane Mesterskaber 2008
6 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2008
7 Morten Bak Hansen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2011
8 Morten Bak Hansen European Youth Olympic Festival 2011
9 Tobias Gjerløff European Youth Olympic Festival 2011
10 Isabel Mass Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
11 Karen Gjerløff Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
12 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2012
13 Morten Bak Hansen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2012
14 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
15 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2013
16 Lasse Pittioni Europæiske Junior Mesterskaber 2013
17 Andreas Mårtensson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
18 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2014
19 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2014
20 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2014
21 Katja Korbo Petersson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2015
22 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2015
23 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2015
24 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2015
25 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2015
26 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2016
27 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber 2016
28 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaberne på kortbane 2016
29 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2016
30 Julie Kepp Jensen Olympiske Lege 2016
31 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2016
32 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2016
33 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2017
34 Julie Kepp Jensen Verdens Junior Mesterskaber 2017
35 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2017
36 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2017
37 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2017
38 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
39 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2018
40 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2018
41 Julie Kepp Jensen Nordiske Senior Mesterskaber 2018
42 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
43 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2019
44 Anna Aavang Brendstrup Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2019
45 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2019
46 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaber på langbane 2019

Internationale Medaljer

Nordiske Junior Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
1 Sofie Seheim Sølv 4 x 100 HM 2005
2 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2005
3 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 HM 2006
4 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 Fri 2006
5 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
8 Morten Bak Hansen Guld 4 x 100 Fri 2011
9 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
10 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 100 HM 2011
11 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 200 Fri 2011
25 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
27 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 Fri 2014
29 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
31 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
32 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 HM 2014
41 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2015
42 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2015
44 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2015
63 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
69 Mathilda Hyldal Jung Guld 100 Bryst 2019
70 Mathilda Hyldal Jung Sølv 200 Bryst 2019
71 Mathilda Hyldal Jung Guld 4 x 100 HM 2019
European Youth Olympic Festival
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
6 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
7 Morten Bak Hansen Bronze 200 Ryg 2011
Nordiske Årgangs Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
12 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
13 Karen Gjerløff Bronze 50 Fri 2012
14 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 Fri 2012
15 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 HM 2012
16 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
17 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
18 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
19 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2013
20 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2013
21 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
22 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
23 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
24 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
26 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2014
28 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
30 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2014
35 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
39 Katja Korbo Petersson Sølv 200 Ryg 2015
Nordiske Senior Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
33 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
34 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2014
43 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2015
45 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2015
60 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2018
61 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 200 Fri 2018
64 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
65 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2018
66 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
67 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2018
68 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2018
Europæiske Junior Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
36 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2015
46 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2015
47 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2016
48 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2016
53 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2017
Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
37 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2015
49 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2016
50 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2016
56 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
Nordiske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
38 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2015
40 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
51 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2016
52 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2016
57 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
58 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
59 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
Europæiske Kortbane Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
54 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 50 Fri 2017
55 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 50 HM 2017
Europæiske Langbane Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
62 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 100 Fri 2018

Nationale Medaljer

Danske Årgangs Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
1 Mia Bech Bronze 100 Ryg 2002
2 Lizette Eistrup Jensen Sølv 50 Fri 2003
3 Sara Birch Søgaard Bronze 200 Fly 2003
4 Lizette Eistrup Jensen Bronze 100 Fri 2003
5 Lizette Eistrup Jensen Bronze 200 IM 2003
6 Mia Bech Sølv 200 Ryg 2003
7 Sara Birch Søgaard Bronze 400 IM 2003
8 Sofie Seheim Bronze 100 Bryst 2004
10 Kristina Thomsen Sølv 50 Fri 2005
31 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2007
33 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2008
34 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2008
35 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2008
37 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2008
39 Louise Søndergaard Bronze 100 Fly 2008
40 Frederikke Matthiassen Bronze 50 Fri 2008
41 Isabel Mass Sølv 100 IM 2009
42 Louise Søndergaard Sølv 100 Fly 2009
43 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2009
44 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2009
45 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2009
48 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2009
49 A6 Drenge Guld 4 x 50 Fri 2009
50 Tobias Gjerløff Guld 100 Fly 2009
51 A6 Drenge Guld 4 x 50 HM 2009
52 Frederikke Matthiassen Guld 100 Fri 2009
53 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2009
54 Isabel Mass Guld 200 IM 2009
61 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2010
63 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2010
65 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2010
67 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Ryg 2010
68 Julie Kepp Jensen Bronze 100 IM 2010
69 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2010
70 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2010
77 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2010
82 A6 Drenge Bronze 4 x 100 HM 2011
85 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2011
87 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
89 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
91 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
93 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2011
94 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2011
97 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fri 2011
119 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2012
154 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
157 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2012
167 Andreas Mårtensson Guld 1.500 Fri 2013
169 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2013
171 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
172 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
174 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
176 Andreas Mårtensson Sølv 400 Fri 2013
178 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2013
181 Sebastian Langhorn Bronze 200 Fly 2013
196 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
198 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
200 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
204 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
208 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Fri 2014
212 Julie Kepp Jensen Guld 200 IM 2014
237 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 100 Fri 2017
240 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 200 Fri 2017
243 Liva Buchholt Johansen Bronze 50 Bryst 2017
269 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
272 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
276 Anders Kousgard Kortegaard Guld 50 Bryst 2018
281 Anders Kousgard Kortegaard Guld 100 Bryst 2018
300 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2019
303 Ida Skov Kragh Sølv 50 Bryst 2019
306 Ida Skov Kragh Bronze 100 Bryst 2019
309 Ida Skov Kragh Bronze 200 Bryst 2019
315 Julius Svarrer Guld 400 Fri 2019
316 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2019
317 Julius Svarrer Guld 400 IM 2019
318 Julius Svarrer Guld 200 Fly 2019
319 Julius Svarrer Sølv 100 Fly 2019
322 Anders Kousgard Kortegaard Sølv 100 Bryst 2019
Danske Junior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
9 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2005
11 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2005
14 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2006
16 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2006
17 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2006
18 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
19 Kristina Thomsen Bronze 200 Ryg 2006
21 Kristina Thomsen Guld 100 Fri 2007
22 Kristina Thomsen Guld 50 Fri 2007
23 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
25 Kristina Thomsen Sølv 100 IM 2007
27 Kristina Thomsen Bronze 100 Fly 2007
28 Sofie Seheim Bronze 50 Bryst 2007
73 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
78 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2010
99 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
101 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
104 Morten Bak Hansen Guld 50 Fri 2011
106 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2011
108 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2011
110 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2011
112 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2011
114 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
118 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2012
121 Morten Bak Hansen Bronze 200 Fri 2012
123 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2012
125 Isabel Mass Bronze 100 Ryg 2012
126 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2012
127 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2012
128 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2012
129 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2012
131 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2012
133 Morten Bak Hansen Guld 200 Fly 2012
136 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
139 Morten Bak Hansen Sølv 50 Fri 2012
143 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2012
147 Tobias Gjerløff Sølv 50 Fly 2012
151 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2012
153 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
156 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
158 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
159 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
180 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
183 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2013
185 Julie Kepp Jensen Sølv 100 IM 2013
190 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
192 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
195 A6 Piger Sølv 4 x 100 Fri 2014
197 Andreas Mårtensson Bronze 800 Fri 2014
199 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
201 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fly 2014
202 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2014
205 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
209 A6 Piger Guld 4 x 100 HM 2014
213 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
221 Lærke Toft Ruby Sølv 50 Fri 2015
224 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fly 2016
226 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2016
231 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2016
232 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2016
233 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2016
261 Frederik Bojesen Bronze 400 Fri 2018
263 Frederik Bojesen Sølv 1.500 Fri 2018
Danske Junior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
12 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2006
13 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
15 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2006
24 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2007
26 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
80 Julie Lunau Guld 400 Fri 2011
84 Julie Lunau Bronze 1.500 Fri 2011
88 Julie Lunau Bronze 800 Fri 2011
135 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
138 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2012
141 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
142 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2012
145 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
146 A6 Drenge Sølv 4 x 100 Fri 2012
149 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2012
150 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2012
152 Lasse Pittioni Bronze 200 IM 2012
155 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2012
162 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
164 Lasse Pittioni Guld 100 Bryst 2013
166 Lasse Pittioni Guld 50 Bryst 2013
168 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
170 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2013
203 Lærke Toft Ruby Sølv 1.500 Fri 2014
207 Malene Bang Bronze 50 Bryst 2014
211 Malene Bang Bronze 100 Bryst 2014
222 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2015
223 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2015
225 Lærke Toft Ruby Bronze 50 Fri 2016
227 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2016
Danske Senior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
20 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
29 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
30 Kristina Thomsen Bronze 100 IM 2007
32 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
36 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2008
38 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2008
46 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2009
47 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2009
95 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2011
122 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2012
124 Morten Bak Hansen Bronze 100 Ryg 2012
179 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
182 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
184 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2013
186 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2014
188 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
234 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
238 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
241 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
267 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
270 A6 Damer Sølv 4 x 50 Fri 2018
273 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
277 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
282 A6 Damer Bronze 4 x 100 HM 2018
Danske Årgangs Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
55 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fly 2010
56 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2010
57 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2010
58 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2010
59 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
60 Tobias Gjerløff Bronze 200 Fri 2010
62 Tobias Gjerløff Bronze 400 Fri 2010
64 Tobias Gjerløff Bronze 800 Fri 2010
66 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fri 2010
72 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2010
75 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2010
76 A6 Drenge Sølv 4 x 50 Fri 2010
81 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
83 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
86 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2011
90 Lasse Pittioni Sølv 400 IM 2011
92 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2011
96 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
98 Lasse Pittioni Sølv 200 IM 2011
100 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Ryg 2011
102 Karen Gjerløff Sølv 100 Fri 2011
103 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
105 Andreas Mårtensson Bronze 400 IM 2011
107 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2011
109 Lasse Pittioni Bronze 100 Bryst 2011
111 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2011
113 Karen Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
115 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
116 Morten Bak Hansen Guld 200 Fri 2011
117 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2011
120 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2012
130 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2012
132 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2012
134 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2012
137 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2012
140 Isabel Mass Guld 100 Ryg 2012
144 Isabel Mass Sølv 200 Ryg 2012
148 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2012
160 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2013
161 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2013
163 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2013
165 Malene Bang Bronze 200 Bryst 2013
193 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2014
206 Luna Emilie Olsen Bronze 400 Fri 2014
210 Liva Buchholt Johansen Sølv 100 Bryst 2014
214 Pernille Elm Jensen Bronze 100 Bryst 2014
215 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
216 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
217 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
218 A6 Piger Bronze 4 x 200 IM 2015
229 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 200 Fri 2016
230 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 100 Fri 2016
247 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2017
248 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2017
249 Frederik Bojesen Sølv 400 Fri 2017
251 Karsten Olsen Bronze 200 Fri 2017
254 Karsten Olsen Bronze 200 IM 2017
256 Karsten Olsen Sølv 100 Fly 2017
258 Maya Hauerberg Terp Guld 400 Fri 2018
260 Maya Hauerberg Terp Bronze 100 Fri 2018
262 Maya Hauerberg Terp Bronze 200 Fri 2018
264 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2018
265 Julius Svarrer Bronze 50 Fly 2018
266 Julius Svarrer Bronze 100 Fri 2018
268 Julius Svarrer Bronze 100 Ryg 2018
271 Ida Skov Kragh Sølv 200 Fri 2018
275 Ida Skov Kragh Sølv 50 Ryg 2018
280 Ida Skov Kragh Sølv 50 Fri 2018
285 Ida Skov Kragh Bronze 100 Fri 2018
287 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2018
289 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
291 Silja Brage Bronze 400 IM 2018
294 Mathilda Hyldal Jung Guld 200 Bryst 2018
295 A6 Piger Bronze 4 x 200 Fri 2018
297 Mathilda Hyldal Jung Sølv 100 Bryst 2018
299 Ida Skov Kragh Guld 100 Bryst 2019
301 Anders Kousgard Kortegaard Sølv 100 Bryst 2019
302 Silja Brage Bronze 400 IM 2019
304 Karsten Olsen Bronze 100 Ryg 2019
305 Ida Skov Kragh Sølv 200 Bryst 2019
307 Karsten Olsen Sølv 200 Ryg 2019
308 Ida Skov Kragh Bronze 200 IM 2019
310 A6 Drenge Sølv 4 x 100 HM 2019
311 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2019
312 Julius Svarrer Bronze 100 Fly 2019
313 Julius Svarrer Bronze 400 IM 2019
314 Julius Svarrer Bronze 400 IM 2019
321 Silja Brage Sølv 800 Fri 2019
Danske Senior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
71 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2010
74 Kristina Thomsen Sølv 50 Fly 2010
79 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2010
173 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
175 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2013
177 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
187 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2014
189 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2014
235 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
Danske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
191 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2014
194 Lærke Toft Ruby Bronze 5.000 m 2014
219 Lærke Toft Ruby Guld 10.000 m 2015
220 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
246 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
278 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
283 A6 Mix Guld 4 x 1.000m 2018
Danske Ungsenior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
228 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2016
236 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
239 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
242 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
244 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
245 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Fri 2017
274 Cecilie Wiuff Bronze 100 Fly 2018
279 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
284 Anna Aavang Brendstrup Sølv 1.500 Fri 2018
286 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
288 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
Danske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
250 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
252 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
253 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
257 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2018
259 Anna Aavang Brendstrup Sølv 7.500 m 2018
290 Frederik Bojesen Bronze 5.000 m 2018
292 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
296 Frederik Bojesen Guld 7.500 m 2018
Danske Ungsenior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
255 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
293 Cecilie Wiuff Guld 50 Fly 2018
298 Anna Aavang Brendstrup Bronze 1.500 Fri 2019
320 Andrea Paaske Bronze 50 Fly 2019