Startliste Løb 1-12 
 
  Stævne navn  NS Mini 2018 01 20    Udskriftsdato  16 januar 2018   
  Stævne by  Ølstykke    Udskriftstidspunkt  18:23   
  Arrangør  A6 / Svømmeklubben Laksen         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  20 januar 2018         
 
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
200  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  40.77   
199  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  44.06   
75  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  46.12   
141  Asmussen Merle  2006  A6  0626AL  25 m  47.76   
175  Rose Marie  2006  FARUM  0606AR  25 m  50.38   
10  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  51.74   
Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  52.09   
132  Rasmussen Silje  2008  A6  0894AF  25 m  53.45   
22  Vejlbo Asta Fehrend  2007  FR.SUND  0772AK  25 m  53.53   
10  74  Christoffersen Laura  2007  HILLERØD    25 m  54.03   
11  157  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  54.71   
12  123  Lindhardt Cecilie Hedelbo  2007  A6  0748AD  25 m  55.64   
13  129  Petersen Melanie Arentoft  2007  A6  0784AL  25 m  55.67   
14  167  Khan Aminah  2006  FARUM  0608AO  25 m  56.21   
15  158  Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m  56.83   
16  62  Jesse Melani  2008  HELSINGE    25 m  58.83   
17  83  Jxrgensen Andrea  2008  HILLERØD    25 m  59.60   
18  166  Jørgensen Caroline  2008  FARUM    25 m  1:00.02   
19  128  Olsen Louise  2008  A6  0816AF  25 m  1:00.25   
20  21  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  1:01.54   
21  195  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  1:03.06   
22  194  Lendal Helena  2006  FR.VÆRK  0624AR  25 m  1:04.24   
23  162  Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m  1:05.59   
24  192  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  1:08.79   
25  169  Kragh Asta-Marie Tønder  2006  FARUM    25 m  1:10.55   
26  190  Nielsen Lianne Jing  2005  FR.VÆRK  0544AX  25 m  1:11.28   
27  196  Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VÆRK  0588AW  25 m  1:12.63   
28  20  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m     
29  82  Jokumsen Lise  2004  HILLERØD    25 m     
30  85  Klitten Amalie  2004  HILLERØD    25 m     
31  88  Leegaard Silje Lyse  2006  HILLERØD    25 m     
32  160  Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM    25 m     
33  171  Lind Selma Thomsen  2007  FARUM  0714AJ  25 m     
34  182  Boesgaard Nicoline  2009  FR.VÆRK  0992AC  25 m     
35  183  Christensen Lærke  2008  FR.VÆRK  0858AH  25 m     
36  201  Nørgaard Rosa  2010  FR.VÆRK  1048AA  25 m     
37  202  Prip Katrine  2005  FR.VÆRK    25 m     
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
76  Drigsdahl Silas Folke  2004  HILLERØD  0429AI  25 m  42.45   
146  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  44.46   
178  Thaulow Kristoffer  2007  FARUM  0747AF  25 m  46.96   
13  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  47.21   
168  Khan Younus  2005  FARUM  0543AM  25 m  47.75   
51  Brandt Nikolaj Assentoft  2007  HELSINGE  0757AF  25 m  48.35   
98  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  48.76   
149  Palmus Albert  2007  A6  0765AB  25 m  50.76   
Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  50.80   
10  16  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND  0679AL  25 m  51.29   
11  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  51.39   
12  131  Rasmussen Jonas Tornow  2007  A6  0725AB  25 m  53.37   
13  163  Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m  54.35   
14  155  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  56.22   
15  19  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  57.03   
16  78  Grefstad Simon  2007  HILLERØD    25 m  1:00.01   
17  80  Holbek Lucas  2007  HILLERØD    25 m  1:00.01   
18  91  Nissen Emil  2006  HILLERØD    25 m  1:00.01   
19  118  Larsen Alexander Merl  2008  A6    25 m  1:01.29   
20  97  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  1:02.38   
21  173  Nguyen Andy  2006  FARUM  0611AK  25 m  1:04.60   
22  113  Husum Lauritz Viborg  2007  A6    25 m  1:05.58   
23  156  Asskildt Kaare  2006  FARUM  0659AJ  25 m  1:06.01   
24  172  Markussen Benjamin Krohn  2008  FARUM  0823AD  25 m  1:06.45   
25  188  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  1:06.74   
26  127  Nielsen Jens  2008  A6  0877AF  25 m  1:12.98   
27  96  Sxrensen Sebastian S.  2008  HILLERØD    25 m  1:30.01   
28  70  Vester André  2004  HELSINGE    25 m     
29  81  Jensen Elias  2006  HILLERØD    25 m     
30  86  Klitten Johan  2006  HILLERØD  0667AL  25 m     
31  87  Larsen Sebastian  2006  HILLERØD  0669AF  25 m     
32  203  Prip Mads  2008  FR.VÆRK  0861AE  25 m     
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
68  Peters Frida Gram  2007  HELSINGE  0712AC  25 m  1:14.55   
198  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  1:19.26   
106  Frydendahl Lucca  2008  A6  0812AB  25 m  1:19.55   
75  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  1:21.81   
142  Dietrichsen Anna  2006  A6  0694AB  25 m  1:22.08   
180  Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VÆRK  0694AO  25 m  1:22.40   
60  Jakobsen Aurora Troldahl  2005  HELSINGE  0564AX  25 m  1:22.49   
110  Hansen K-Lee  2007  A6  0756AE  25 m  1:22.84   
59  Hoffmann Sally Sol Lindal  2007  HELSINGE  0776AE  25 m  1:26.81   
10  145  Larsen Anna Merl  2006  A6  0636AK  25 m  1:28.00   
11  175  Rose Marie  2006  FARUM  0606AR  25 m  1:29.96   
12  191  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  1:31.23   
13  100  Aggersbøl Katja Daniella  2007  A6  0764AM  25 m  1:34.37   
14  117  Jørgensen Lærke Victoria  2007  A6  0774AP  25 m  1:34.63   
15  77  Flach Isabella  2008  HILLERØD    25 m  1:35.01   
16  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  1:35.62   
17  176  Spellerberg Frida Amalie  2004  FARUM  0452AZ  25 m  1:35.69   
18  50  Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  25 m  1:36.19   
19  177  Sulsbrück Thilde  2005  FARUM  0554AU  25 m  1:37.40   
20  61  Jensen Emily Amalie  2007  HELSINGE  0754AE  25 m  1:40.42   
21  128  Olsen Louise  2008  A6  0816AF  25 m  1:40.76   
22  190  Nielsen Lianne Jing  2005  FR.VÆRK  0544AX  25 m  1:41.31   
23  123  Lindhardt Cecilie Hedelbo  2007  A6  0748AD  25 m  1:41.43   
24  141  Asmussen Merle  2006  A6  0626AL  25 m  1:42.00   
25  171  Lind Selma Thomsen  2007  FARUM  0714AJ  25 m  1:43.88   
26  140  Antvorskov Line L.  2007  A6  0734AA  25 m  1:45.00   
27  102  Capito Mira  2007  A6  0778AI  25 m  1:45.16   
28  22  Vejlbo Asta Fehrend  2007  FR.SUND  0772AK  25 m  1:45.29   
29  104  Cederlund Nicoline B.  2007  A6  0724AF  25 m  1:47.21   
30  132  Rasmussen Silje  2008  A6  0894AF  25 m  1:48.37   
31  111  Hansen Mille Frydenlund  2008  A6  0878AC  25 m  1:48.79   
32  129  Petersen Melanie Arentoft  2007  A6  0784AL  25 m  1:49.97   
33  135  Thejlman Lina  2008  A6  0868AC  25 m  1:50.72   
34  10  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:51.67   
35  105  Eg Kornelia  2008  A6  0888AC  25 m  1:56.05   
36  124  Lykke Sofie  2008  A6  0814AH  25 m  1:57.68   
37  121  Larsen Viktoria  2007  A6  0764AN  25 m  1:58.30   
38  184  Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK  0794AI  25 m  1:58.98   
39  84  Jxrgensen Anna Gregers  2007  HILLERØD    25 m  2:00.01   
40  92  Poulsen Liva  2007  HILLERØD    25 m  2:00.01   
41  94  Sxltoft Caroline Leander  2010  HILLERØD    25 m  2:00.01   
42  103  Carelli Julie Nyrup  2007  A6  0772AF  25 m  2:02.89   
43  195  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  2:10.56   
44  159  Børsting Lisa  2007  FARUM  0726AM  25 m  2:24.73   
45  115  Jensen Emma  2008  A6  0806AF  25 m  2:33.21   
46  65  Madsen Anna Søjberg  2008  HELSINGE    25 m     
47  69  Thomsen Yasmin  2007  HELSINGE    25 m     
48  82  Jokumsen Lise  2004  HILLERØD    25 m     
49  85  Klitten Amalie  2004  HILLERØD    25 m     
50  93  Ricken Alberte  2007  HILLERØD    25 m     
51  108  Gydesen Liva  2005  A6    25 m     
52  114  Højer Johanne  2008  A6    25 m     
53  116  Juhler Liv Frost  2008  A6    25 m     
54  120  Larsen Melissa  2009  A6  0966AD  25 m     
55  130  Rasmussen Ida  2008  A6    25 m     
56  202  Prip Katrine  2005  FR.VÆRK    25 m     
57  204  Villiam Victoria  2006  FR.VÆRK    25 m     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
150  Schmidt Emil  2006  A6  0695AA  25 m  1:05.64   
143  From Mads Holger  2004  A6  0445AL  25 m  1:08.49   
66  Neldeberg Viktor Junker  2004  HELSINGE  0445AA  25 m  1:09.89   
63  Klitgaard Victor Møller  2006  HELSINGE  0691AE  25 m  1:10.58   
148  Olsen Marco Stub  2004  A6  0429AC  25 m  1:11.46   
179  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:11.73   
144  Jensen Frederik Kepp  2007  A6  0781AA  25 m  1:12.66   
58  Frederiksen Tobias  2006  HELSINGE  0657AC  25 m  1:13.70   
12  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:14.38   
10  55  Foged Scott  2005  HELSINGE  0575AI  25 m  1:17.15   
11  15  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  1:18.85   
12  149  Palmus Albert  2007  A6  0765AB  25 m  1:19.19   
13  186  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:19.33   
14  53  Christiansen Victor  2004  HELSINGE  0435AN  25 m  1:24.07   
15  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:26.82   
16  56  Foged William  2008  HELSINGE  0805AA  25 m  1:27.02   
17  168  Khan Younus  2005  FARUM  0543AM  25 m  1:27.96   
18  161  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  1:28.78   
19  174  Pedersen Joshua Michael  2006  FARUM  0631AK  25 m  1:30.76   
20  64  Købsted Nicklas Kolt  2006  HELSINGE  0601AG  25 m  1:31.06   
21  134  Svendsen Harald Rasmus  2007  A6  0781AG  25 m  1:34.61   
22  187  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  1:34.82   
23  67  Pedersen Nikolaj  2007  HELSINGE  0791AG  25 m  1:37.43   
24  57  Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE    25 m  1:40.10   
25  14  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:40.46   
26  89  Meiland Noah  2005  HILLERØD    25 m  1:50.01   
27  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  1:51.88   
28  11  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  1:52.67   
29  54  Fisker Nicklas Østrup  2008  HELSINGE    25 m  1:55.50   
30  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m     
31  16  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND  0679AL  25 m     
32  19  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m     
33  23  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m     
34  52  Cheng Nikolaj  2007  HELSINGE    25 m     
35  81  Jensen Elias  2006  HILLERØD    25 m     
36  86  Klitten Johan  2006  HILLERØD  0667AL  25 m     
37  97  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m     
38  109  Hansen Keanu  2007  A6  0723AC  25 m     
39  113  Husum Lauritz Viborg  2007  A6    25 m     
40  127  Nielsen Jens  2008  A6  0877AF  25 m     
41  164  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m     
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
200  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  2:51.72   
162  Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m  3:10.54   
157  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  3:10.55   
90  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  3:13.10   
170  Kragh Kirstine Tønder  2005  FARUM  0566AU  25 m  3:15.26   
Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  3:27.11   
142  Dietrichsen Anna  2006  A6  0694AB  25 m  3:30.00   
Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  3:31.52   
181  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  3:38.41   
10  180  Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VÆRK  0694AO  25 m  3:51.63   
11  100  Aggersbøl Katja Daniella  2007  A6  0764AM  25 m  4:01.72   
12  184  Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK  0794AI  25 m  4:17.41   
13  194  Lendal Helena  2006  FR.VÆRK  0624AR  25 m  4:30.84   
14  147  Miolane Camille Hedvig  2007  A6  0768AI  25 m     
15  197  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VÆRK  0576AK  25 m     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
148  Olsen Marco Stub  2004  A6  0429AC  25 m  2:45.11   
150  Schmidt Emil  2006  A6  0695AA  25 m  2:50.00   
76  Drigsdahl Silas Folke  2004  HILLERØD  0429AI  25 m  2:55.96   
144  Jensen Frederik Kepp  2007  A6  0781AA  25 m  3:07.44   
165  Just Oscar Høck  2006  FARUM  0601AK  25 m  3:15.56   
Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  3:21.10   
Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  3:22.37   
138  Uldall-Jessen Jacob  2007  A6  0757AE  25 m  3:49.49   
118  Larsen Alexander Merl  2008  A6    25 m  4:06.90   
10  125  Midtgaard Gustav  2008  A6  0843AD  25 m  4:06.90   
11  134  Svendsen Harald Rasmus  2007  A6  0781AG  25 m  4:06.90   
12  87  Larsen Sebastian  2006  HILLERØD  0669AF  25 m     
13  98  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m     
14  99  Veje Samuel  2005  HILLERØD  0561AC  25 m     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
198  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  31.00   
68  Peters Frida Gram  2007  HELSINGE  0712AC  25 m  32.48   
60  Jakobsen Aurora Troldahl  2005  HELSINGE  0564AX  25 m  36.24   
176  Spellerberg Frida Amalie  2004  FARUM  0452AZ  25 m  36.86   
181  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  38.28   
191  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  38.53   
59  Hoffmann Sally Sol Lindal  2007  HELSINGE  0776AE  25 m  39.81   
170  Kragh Kirstine Tønder  2005  FARUM  0566AU  25 m  40.74   
192  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  41.47   
10  50  Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  25 m  41.65   
11  177  Sulsbrück Thilde  2005  FARUM  0554AU  25 m  41.97   
12  61  Jensen Emily Amalie  2007  HELSINGE  0754AE  25 m  42.26   
13  77  Flach Isabella  2008  HILLERØD    25 m  42.30   
14  158  Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m  43.11   
15  147  Miolane Camille Hedvig  2007  A6  0768AI  25 m  43.50   
16  121  Larsen Viktoria  2007  A6  0764AN  25 m  43.70   
17  83  Jxrgensen Andrea  2008  HILLERØD    25 m  44.31   
18  196  Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VÆRK  0588AW  25 m  44.53   
19  62  Jesse Melani  2008  HELSINGE    25 m  44.85   
20  20  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  45.07   
21  135  Thejlman Lina  2008  A6  0868AC  25 m  46.21   
22  21  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  46.55   
23  167  Khan Aminah  2006  FARUM  0608AO  25 m  46.60   
24  115  Jensen Emma  2008  A6  0806AF  25 m  47.98   
25  92  Poulsen Liva  2007  HILLERØD    25 m  48.92   
26  84  Jxrgensen Anna Gregers  2007  HILLERØD    25 m  49.15   
27  124  Lykke Sofie  2008  A6  0814AH  25 m  49.51   
28  103  Carelli Julie Nyrup  2007  A6  0772AF  25 m  50.71   
29  105  Eg Kornelia  2008  A6  0888AC  25 m  51.30   
30  94  Sxltoft Caroline Leander  2010  HILLERØD    25 m  51.34   
31  69  Thomsen Yasmin  2007  HELSINGE    25 m  51.40   
32  116  Juhler Liv Frost  2008  A6    25 m  52.07   
33  74  Christoffersen Laura  2007  HILLERØD    25 m  52.12   
34  166  Jørgensen Caroline  2008  FARUM    25 m  55.54   
35  120  Larsen Melissa  2009  A6  0966AD  25 m  56.61   
36  169  Kragh Asta-Marie Tønder  2006  FARUM    25 m  1:00.05   
37  204  Villiam Victoria  2006  FR.VÆRK    25 m  1:00.47   
38  159  Børsting Lisa  2007  FARUM  0726AM  25 m  1:02.45   
39  201  Nørgaard Rosa  2010  FR.VÆRK  1048AA  25 m  1:03.23   
40  183  Christensen Lærke  2008  FR.VÆRK  0858AH  25 m  1:14.61   
41  182  Boesgaard Nicoline  2009  FR.VÆRK  0992AC  25 m  1:34.37   
42  65  Madsen Anna Søjberg  2008  HELSINGE    25 m     
43  93  Ricken Alberte  2007  HILLERØD    25 m     
44  101  Capito Melissa Walther  2009  A6    25 m     
45  107  Grynnerup Signe  2009  A6    25 m     
46  108  Gydesen Liva  2005  A6    25 m     
47  112  Holtz Silke  2010  A6    25 m     
48  114  Højer Johanne  2008  A6    25 m     
49  119  Larsen Dyveke  2009  A6    25 m     
50  122  Lindberg Caroline  2007  A6    25 m     
51  126  Nielsen Ida O. D.  2009  A6    25 m     
52  130  Rasmussen Ida  2008  A6    25 m     
53  139  Vindekilde Emilie Stengel  2009  A6    25 m     
54  160  Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM    25 m     
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
63  Klitgaard Victor Møller  2006  HELSINGE  0691AE  25 m  31.91   
13  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  32.11   
66  Neldeberg Viktor Junker  2004  HELSINGE  0445AA  25 m  32.87   
58  Frederiksen Tobias  2006  HELSINGE  0657AC  25 m  32.92   
15  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  34.50   
99  Veje Samuel  2005  HILLERØD  0561AC  25 m  34.66   
55  Foged Scott  2005  HELSINGE  0575AI  25 m  34.67   
178  Thaulow Kristoffer  2007  FARUM  0747AF  50 m  35.41   
53  Christiansen Victor  2004  HELSINGE  0435AN  25 m  36.07   
10  51  Brandt Nikolaj Assentoft  2007  HELSINGE  0757AF  25 m  37.95   
11  56  Foged William  2008  HELSINGE  0805AA  25 m  38.36   
12  174  Pedersen Joshua Michael  2006  FARUM  0631AK  25 m  39.25   
13  64  Købsted Nicklas Kolt  2006  HELSINGE  0601AG  25 m  39.65   
14  161  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  39.68   
15  131  Rasmussen Jonas Tornow  2007  A6  0725AB  25 m  40.17   
16  11  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  40.27   
17  163  Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m  40.83   
18  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  40.93   
19  67  Pedersen Nikolaj  2007  HELSINGE  0791AG  25 m  41.49   
20  155  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  41.98   
21  52  Cheng Nikolaj  2007  HELSINGE    25 m  42.68   
22  109  Hansen Keanu  2007  A6  0723AC  25 m  44.81   
23  125  Midtgaard Gustav  2008  A6  0843AD  25 m  45.11   
24  89  Meiland Noah  2005  HILLERØD    25 m  45.40   
25  14  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  45.93   
26  156  Asskildt Kaare  2006  FARUM  0659AJ  25 m  46.22   
27  173  Nguyen Andy  2006  FARUM  0611AK  25 m  46.95   
28  172  Markussen Benjamin Krohn  2008  FARUM  0823AD  25 m  46.99   
29  91  Nissen Emil  2006  HILLERØD    25 m  47.96   
30  164  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m  47.98   
31  78  Grefstad Simon  2007  HILLERØD    25 m  48.24   
32  80  Holbek Lucas  2007  HILLERØD    25 m  49.19   
33  54  Fisker Nicklas Østrup  2008  HELSINGE    25 m  50.73   
34  188  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  55.24   
35  203  Prip Mads  2008  FR.VÆRK  0861AE  25 m  57.15   
36  133  Schmidt William  2008  A6    25 m  1:06.51   
37  96  Sxrensen Sebastian S.  2008  HILLERØD    25 m  1:14.33   
38  95  Sxndergaard Mathias  2009  HILLERØD    25 m  1:15.01   
39  79  Hansen Alexander  2010  HILLERØD    25 m  1:46.32   
40  57  Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE    25 m     
41  70  Vester André  2004  HELSINGE    25 m     
42  136  Toftkær Isaac Hammer  2009  A6    25 m     
43  137  Toftkær Silas Hammer  2009  A6    25 m     
 
Løb 9, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
75  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  1:44.89   
106  Frydendahl Lucca  2008  A6  0812AB  25 m  1:52.81   
197  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VÆRK  0576AK  25 m  1:55.37   
140  Antvorskov Line L.  2007  A6  0734AA  25 m  1:58.68   
104  Cederlund Nicoline B.  2007  A6  0724AF  25 m  2:16.28   
199  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  2:40.93   
88  Leegaard Silje Lyse  2006  HILLERØD    25 m     
90  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m     
102  Capito Mira  2007  A6  0778AI  25 m     
10  110  Hansen K-Lee  2007  A6  0756AE  25 m     
11  111  Hansen Mille Frydenlund  2008  A6  0878AC  25 m     
12  117  Jørgensen Lærke Victoria  2007  A6  0774AP  25 m     
13  145  Larsen Anna Merl  2006  A6  0636AK  25 m     
 
Løb 10, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
143  From Mads Holger  2004  A6  0445AL  25 m  1:22.85   
179  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:29.39   
23  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:33.99   
146  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  1:38.07   
12  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  50 m  1:39.80   
187  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  2:01.63   
186  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  2:54.57   
138  Uldall-Jessen Jacob  2007  A6  0757AE  25 m     
 
Løb 11, 4X50m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
71  Hils 1  2006  HILLERØD    25 m  2:42.00   
72  Hils 2  2006  HILLERØD    25 m  2:44.00   
73  Hils 3  2006  HILLERØD    25 m  2:46.00   
189  Stålpiger 1 Fr.værk  2005  FR.VÆRK    25 m  3:25.00   
193  Stålpiger 2 Fr.værk  2005  FR.VÆRK    25 m  3:25.00   
18  Frederikssund Power Girls  2007  FR.SUND    25 m     
153  Farum Piger 1  2006  FARUM    25 m     
154  Farum Piger 2  2006  FARUM    25 m     
 
Løb 12, 4X50m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
71  Hils 1  2006  HILLERØD    25 m  2:42.00   
72  Hils 2  2006  HILLERØD    25 m  2:44.00   
73  Hils 3  2006  HILLERØD    25 m  2:46.00   
185  Ståldrenge Fr.værk  2004  FR.VÆRK    25 m  3:11.00   
Frederikssund Energy  2007  FR.SUND    25 m     
Frederikssund Fast Boys  2006  FR.SUND    25 m     
17  Frederikssund Power Boys  2007  FR.SUND    25 m     
49  Helsinge Drenge  2003  HELSINGE    25 m     
151  Farum Drenge 1  2005  FARUM    25 m     
10  152  Farum Drenge 2  2005  FARUM    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 januar 2018 
Licens til A6  Udskriftstidspunkt  18:23