Startliste Løb 1-36 
 
  Stævne navn  Speedo A6-Cup 2016    Udskriftsdato  16 maj 2016   
  Stævne by  Jyllinge    Udskriftstidspunkt  21:11   
  Arrangør  A6-swimteam         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 maj 2016         
 
 
Løb 1, 400m Medley Damer 
Sponsor: Virksomhed #1 - svømmehop 
1234567890123456789012345678901234567890123456789012345678901234567890 
Tekst til program - forskelling fra "Sponsor" i løbsliste 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
495  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  5:03.92   
588  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  50 m  5:17.59   
645  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  5:18.78   
498  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  5:21.35   
605  Hansen Megan Forslund  1997  TRITON B  9702AC  50 m  5:28.91   
727  Petersson Katja Korbo  2001  A6  0134AA  25 m  5:28.98   
500  Christensen Christina  2001  ROSKILDE  0114AP  25 m  5:31.69   
472  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  50 m  5:37.85   
610  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  50 m  5:43.40   
10  408  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  5:46.02   
11  510  Olesen Annasofie Halling  1997  ROSKILDE  9762AW  50 m  6:13.28   
 
Løb 2, 400m Medley Herrer 
Sponsor: 1234567890123456789012345 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
612  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  25 m  4:41.62   
377  Pedersen Thor Nilsson  2000  GLADSAXE  0081AB  25 m  4:43.64   
635  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  25 m  4:45.77   
641  Sparholt Niels Paulli  2000  TRITON B  0027AF  25 m  4:52.59   
650  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  4:54.45   
509  Olesen Anders Engtorp  1999  ROSKILDE  9951AI  25 m  4:59.91   
507  Møller Johan Theis  2000  ROSKILDE  0023AK  25 m  5:08.27   
 
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer 
Sponsor: Din reklame her, A6 takke 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
381  Thomsen Kristina  1991  GLADSAXE  9196AG  25 m  59.85   
617  Ljungstrøm Emma Anne  1999  TRITON B  9908AH  50 m  1:05.93   
616  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  1:06.43   
597  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  50 m  1:07.19   
750  Hansen Emma  1999  OSK  9986AJ  25 m  1:08.34   
615  Larsen Emma Lyngby  1998  TRITON B  9822AB  25 m  1:08.55   
518  Østergaard Maja  1998  ROSKILDE  9808AJ  25 m  1:08.75   
596  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  25 m  1:09.84   
475  Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  1:10.21   
10  482  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  1:10.25   
11  648  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  50 m  1:10.93   
12  533  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  1:11.50   
13  501  Corydon-Petersen Nina  1999  ROSKILDE  9922AQ  25 m  1:11.55   
14  618  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  50 m  1:12.21   
15  419  Nielsen Sofie  2003  HASLEV  0324AU  25 m  1:12.94   
16  724  Olsen Luna Emilie  2003  A6  0312AC  25 m  1:14.16   
17  534  Wentzel Freya Nørlund  2003  KVIK  0374AC  25 m  1:16.19   
18  603  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  50 m  1:16.74   
19  621  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:17.53   
20  481  Pedersen Emilie Trolle  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  1:17.62   
21  661  Hansen Ida Holm  2002  VÆRLØSE  0268AN  25 m  1:17.70   
22  561  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  1:18.19   
23  718  Mardov-Johansen Christine  2003  A6  0366AL  25 m  1:18.61   
24  535  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  25 m  1:18.81   
25  485  Rasmusen Sofia Qvade  2001  HILLERØD  0138AH  50 m  1:19.36   
26  449  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:21.42   
27  712  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m  1:21.55   
28  658  Borch Mikala Ravn  2003  VÆRLØSE  0348AR  50 m  1:22.22   
29  432  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  1:23.47   
30  636  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  50 m  1:24.07   
31  446  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  1:24.55   
32  647  Sund Ida  2000  TRITON B  0064AX  50 m  1:24.75   
33  639  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:25.12   
34  413  Lodstrup Maria Hjort  2000  HASLEV  0086BA  25 m  1:25.24   
35  599  Fischer Emilie  2001  TRITON B  0156AK  25 m  1:25.97   
36  634  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  50 m  1:29.50   
37  418  Møller Olivia  2004  HASLEV  0452AF  25 m  1:29.67   
38  637  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:30.18   
39  573  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:30.46   
40  422  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  1:30.90   
41  362  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:31.48   
42  710  Larsen Isabella  2005  A6    50 m  1:32.49   
43  424  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  1:32.63   
44  448  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  25 m  1:32.66   
45  538  Bech Signe Thornberg  2004  KVIK  0406AK  25 m  1:32.76   
46  668  Lester Amalie  2003  VÆRLØSE  0358AQ  25 m  1:33.00   
47  461  Gribsvad Josephine  2003  HILLERØD  0384AR  25 m  1:34.05   
48  547  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:34.18   
49  663  Høngaard Frederikke L. B.  2003  VÆRLØSE  0342AR  25 m  1:34.42   
50  609  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  1:34.47   
51  675  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  1:37.54   
52  359  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  1:40.33   
53  412  Lauritsen Nanna  2004  HASLEV  0484AF  25 m  1:40.41   
54  577  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  1:40.69   
55  570  Schak Frederikke Kofod  2005  KVIK  0528AJ  25 m  1:41.22   
56  358  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  1:41.47   
57  557  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  25 m  1:42.27   
58  519  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:44.23   
59  579  Østergaard Caroline  2005  KVIK  0536AJ  25 m  1:45.57   
60  410  Jørgensen Mathilde Holde  2003  HASLEV  0366BA  25 m  1:47.98   
61  404  Hansen Nicoline  2004  HASLEV  0468AU  25 m     
62  407  Jakobsen Nynne  2004  HASLEV  0462AG  25 m     
63  417  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m     
64  420  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m     
 
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
343  Jákupsson Magnus  1994  FARUM  9403AP  25 m  51.80   
344  Johansen Chris  1996  FARUM  9651AB  25 m  59.31   
602  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  50 m  59.54   
611  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  25 m  1:00.29   
513  Riis Phillip  1998  ROSKILDE  9825AN  25 m  1:00.35   
734  Skelsager Nikolai  1996  A6  9687AC  25 m  1:01.61   
642  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  1:02.43   
580  Gadsbøll Peter  1993  NORD  9373AI  25 m  1:03.57   
650  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  1:04.12   
10  589  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  1:04.24   
11  487  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m  1:05.89   
12  457  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  1:06.22   
13  607  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  1:08.65   
14  349  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  1:08.99   
15  600  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  25 m  1:09.14   
16  436  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  25 m  1:09.19   
17  395  Andreassen Nicolai  2001  HASLEV  0113AB  25 m  1:10.05   
18  403  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  1:11.91   
19  614  Johansen Daniel  2000  TRITON B  0023AC  50 m  1:13.75   
20  660  Hammershøj Asbjørn  2000  VÆRLØSE  0077AQ  25 m  1:13.76   
21  578  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  1:13.91   
22  594  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  1:14.89   
23  454  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  50 m  1:14.99   
24  434  Benli Adar  2001  HERLEV  0143AR  25 m  1:15.54   
25  369  Jensen Leonard Steen  2003  GENTOFTE  0339AI  25 m  1:15.55   
26  458  Fischer Oscar Lykke  2002  HILLERØD  0295AP  25 m  1:15.73   
27  459  Galsøe Christian  2002  HILLERØD  0217AA  25 m  1:15.73   
28  527  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  25 m  1:15.99   
29  474  Kruse Villads  2003  HILLERØD  0371AI  25 m  1:16.01   
30  452  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  50 m  1:16.29   
31  717  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  1:16.35   
32  435  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  1:17.18   
33  433  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  1:17.24   
34  409  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  1:17.74   
35  670  Milsgaard Andreas Cheng  2000  VÆRLØSE  0025AN  25 m  1:18.00   
36  613  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON B  0377AE  50 m  1:18.38   
37  437  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  1:19.53   
38  713  Lind Mads  2002  A6  0255AI  25 m  1:20.57   
39  483  Pihl Noel Willem  2002  HILLERØD  0281AL  25 m  1:20.70   
40  440  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  1:20.93   
41  444  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  1:21.61   
42  486  Riis Mikkel Kronborg  2002  HILLERØD  0239AJ  25 m  1:21.61   
43  669  Lund Niels Peter  2002  VÆRLØSE  0213AO  25 m  1:22.00   
44  649  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  1:22.46   
45  525  Nygaard Andreas Zastrow  2003  KVIK  0377AB  25 m  1:22.97   
46  700  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  1:23.59   
47  729  Plank Nicklas  2004  A6  0463AN  50 m  1:27.09   
48  748  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  1:27.90   
49  540  Chappell Gustav  2002  KVIK  0237AH  25 m  1:29.49   
50  652  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  50 m  1:30.31   
51  740  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  1:30.85   
52  569  Saxtoft Sebastian  2004  KVIK  0401AC  25 m  1:32.31   
53  554  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  1:33.25   
54  692  From Mads Holger  2004  A6    50 m  1:34.17   
55  735  Svarrer Julius  2005  A6    25 m  1:35.18   
56  571  Schäbethal Oliver  2004  KVIK  0475AF  25 m  1:35.77   
57  595  Clement Gustav  2003  TRITON B  0371AN  50 m  1:36.31   
58  426  Vestergaard Noel Sander  2003  HASLEV  0345AO  25 m  1:37.15   
59  397  Compen Victor  2003  HASLEV  0359AH  25 m  1:39.68   
60  666  Kristensen Johan Madvig  2004  VÆRLØSE  0445AO  25 m  1:40.03   
61  549  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  1:42.86   
62  732  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  25 m  1:43.96   
63  638  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  50 m  1:51.03   
64  725  Olsen Marco Stub  2004  A6    25 m  1:52.55   
65  685  Cruse Victor Enemark  2004  A6    25 m  2:07.09   
66  366  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK  0515AH  25 m  2:19.96   
67  353  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK    25 m     
68  416  Møller Hjalte  2007  HASLEV  0733AA  25 m     
69  425  Thystrup Albert U.  2003  HASLEV  0385AP  25 m     
70  706  Jørgensen Casper Gervin  2007  A6    25 m     
71  742  Uldall-Jessen Jacob  2007  A6    25 m     
 
Løb 5, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
744  Mikkelsen Amalie  1997  HOVEDSTAD  9728AA  25 m  26.52   
699  Jensen Julie Kepp  2000  A6  0042AA  50 m  27.03   
511  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  50 m  29.62   
617  Ljungstrøm Emma Anne  1999  TRITON B  9908AH  50 m  30.82   
719  Mass Isabel  1998  A6  9848AA  25 m  30.99   
518  Østergaard Maja  1998  ROSKILDE  9808AJ  25 m  31.28   
376  Mikkelsen Ida Just  2001  GLADSAXE  0102AB  25 m  31.34   
497  Boisen Josefine  1996  ROSKILDE  9632AE  25 m  31.77   
516  Soukka Tiina  1996  ROSKILDE    50 m  31.85   
10  672  Nielsen Helene Hupfeldt  1994  VÆRLØSE  9464AJ  25 m  31.96   
11  492  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  32.05   
12  733  Schelde-Mollerup Lærke  2003  A6  0358AB  50 m  32.33   
13  515  Schimming Emilie Hermann  1999  ROSKILDE  9942AP  25 m  32.38   
14  380  Storm Veronika  1998  GLADSAXE  9884AK  25 m  32.41   
15  475  Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  32.75   
16  348  Albrechtsen Louise  1998  FR.VÆRK  9894AH  25 m  32.85   
17  643  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  32.87   
18  645  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  32.92   
19  651  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  25 m  33.25   
20  598  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  50 m  33.29   
21  702  Johansen Cæcilie Buchholt  2001  A6  0152AB  25 m  33.73   
22  630  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  33.96   
23  493  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  34.67   
24  532  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  25 m  34.91   
25  686  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  50 m  34.92   
26  355  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  35.00   
27  534  Wentzel Freya Nørlund  2003  KVIK  0374AC  25 m  35.13   
28  535  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  25 m  35.45   
29  674  Tindbæk Katrine Høyer  1999  VÆRLØSE  9988AU  25 m  35.55   
30  592  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  50 m  35.56   
31  648  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  50 m  35.57   
32  610  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  50 m  35.89   
33  533  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  35.93   
34  658  Borch Mikala Ravn  2003  VÆRLØSE  0348AR  50 m  37.47   
35  721  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  37.69   
36  690  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  37.87   
37  639  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  38.32   
38  360  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK  0306AZ  25 m  38.90   
39  568  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  39.11   
40  438  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  39.24   
41  737  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  39.77   
42  591  Brandelev Victoria Grøn  2000  TRITON B  0058AK  25 m  40.93   
43  746  Brage Silja  2005  A6    50 m  41.45   
44  730  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  50 m  41.56   
45  411  Larsen Amalie Wichmann  2005  HASLEV  0564AB  25 m  42.15   
46  488  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  42.53   
47  636  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  25 m  43.54   
48  667  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  50 m  45.03   
49  711  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  45.32   
50  609  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  46.83   
51  545  Elkjær Sofia Wickmann  2005  KVIK  0508AC  25 m  46.89   
52  566  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  25 m  49.12   
53  551  Enggaard Alberte  2005  KVIK  0524AE  25 m  51.05   
54  627  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  50 m  51.42   
55  478  Markussen Elinor  2004  HILLERØD  0478AL  25 m  51.60   
56  480  Nissen Emma  2004  HILLERØD  0406AL  25 m  52.25   
57  576  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  53.09   
58  414  Lodstrup Mathilde Hjort  2005  HASLEV  0554AO  25 m  55.10   
59  365  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  55.90   
60  547  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  56.03   
61  662  Hansen Signe Holm  2005  VÆRLØSE  0598AK  25 m  56.96   
62  691  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  25 m  1:05.45   
63  352  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m     
 
Løb 6, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
622  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  25 m  24.72   
726  Westermann Magnus  1995  HERLEV  9541AA  25 m  25.02   
731  Rasmussen Mads Tornow  2000  A6  0073AD  50 m  26.11   
450  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  25 m  27.94   
513  Riis Phillip  1998  ROSKILDE  9825AN  50 m  28.14   
496  Baktoft Jakob Gersholm  2000  ROSKILDE  0069AQ  25 m  28.50   
517  Sørensen Jonas B.  1993  ROSKILDE  9375AF  50 m  29.31   
379  Presskorn Frederik  2000  GLADSAXE  0061AB  50 m  29.87   
656  Borch Alexander Ravn  2001  VÆRLØSE  0151AN  50 m  30.79   
10  396  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  25 m  31.06   
11  743  Østergaard Morten  2002  A6  0209AC  50 m  32.63   
12  423  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  32.97   
13  527  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  25 m  33.01   
14  436  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  25 m  33.55   
15  445  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  33.68   
16  471  Kirchhoff Carl Adelsten  2002  HILLERØD  0257AL  25 m  35.37   
17  371  Skinhøj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  35.80   
18  567  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  36.36   
19  447  Moffett Kristian  2003  HERLEV  0339AA  25 m  36.52   
20  456  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  50 m  36.53   
21  476  Larsen Gustav  2003  HILLERØD  0333AH  25 m  39.20   
22  747  Hansen Emil Witzner  2004  A6  0475AD  50 m  39.90   
23  741  Tranum Noah  2004  A6    50 m  39.93   
24  541  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  40.65   
25  632  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  50 m  41.85   
26  398  Dahrup Jonas P.  2004  HASLEV  0469AD  25 m  42.43   
27  491  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  42.56   
28  401  Flytkjær-Hansen Holger  2004  HASLEV  0479AE  25 m  43.06   
29  562  Mønsted-Martin Nicolas  2004  KVIK  0437AK  25 m  44.63   
30  683  Christensen Nicolai  2006  A6  0671AA  25 m  44.83   
31  575  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  48.33   
32  556  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  48.60   
33  550  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  49.21   
34  350  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  50.00   
35  678  Bjerrum Mikkel  2005  A6  0533AD  25 m  51.99   
36  453  Bojer Matias  2002  HILLERØD  0257AP  25 m  55.01   
37  666  Kristensen Johan Madvig  2004  VÆRLØSE  0445AO  25 m  59.30   
38  460  Galsøe Johan  2005  HILLERØD  0537AF  25 m  59.63   
39  698  Jensen Frederik Kepp Z.  2007  A6    25 m     
 
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
588  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  1:13.89   
472  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  1:14.03   
646  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  1:15.51   
506  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  1:15.91   
703  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  25 m  1:16.54   
630  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:16.86   
374  Larsen Kamilla  1996  GLADSAXE  9636AQ  25 m  1:18.05   
701  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  25 m  1:18.58   
593  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  1:20.04   
10  596  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  25 m  1:20.47   
11  620  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  25 m  1:20.61   
12  615  Larsen Emma Lyngby  1998  TRITON B  9822AB  50 m  1:20.73   
13  597  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  25 m  1:21.13   
14  515  Schimming Emilie Hermann  1999  ROSKILDE  9942AP  25 m  1:21.74   
15  608  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  1:22.03   
16  645  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  50 m  1:22.31   
17  479  Nislev Pernille  1998  HILLERØD  9842AC  25 m  1:22.51   
18  643  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  50 m  1:24.04   
19  603  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  1:24.63   
20  601  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  50 m  1:24.68   
21  621  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:24.80   
22  694  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  1:26.54   
23  368  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  25 m  1:26.55   
24  552  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  25 m  1:27.86   
25  704  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  50 m  1:28.32   
26  490  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  1:28.70   
27  477  Larsen Mathilde Emilie K.  2002  HILLERØD  0288AP  25 m  1:29.07   
28  561  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  1:30.02   
29  696  Husum Clara Sass  2004  A6  0474AM  25 m  1:30.46   
30  354  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  1:31.74   
31  712  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  50 m  1:33.61   
32  441  Jensen Helene  2003  HERLEV  0394AE  50 m  1:38.04   
33  448  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  25 m  1:38.52   
34  568  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  1:39.31   
35  439  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  1:39.70   
36  470  Juul Minna  2001  HILLERØD  0176BC  25 m  1:39.97   
37  647  Sund Ida  2000  TRITON B  0064AX  25 m  1:42.65   
38  362  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:42.79   
39  442  Jensen Laura Thorlund  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  1:44.47   
40  493  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  1:45.38   
41  359  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  1:47.99   
42  538  Bech Signe Thornberg  2004  KVIK  0406AK  25 m  1:48.58   
43  415  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  1:49.00   
44  564  Olsen Laura  2004  KVIK  0432AW  25 m  1:49.90   
45  559  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m  1:50.23   
46  577  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  1:51.07   
47  637  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:51.17   
48  553  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:51.24   
49  519  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:51.56   
50  668  Lester Amalie  2003  VÆRLØSE  0358AQ  25 m  1:51.71   
51  723  Nilsson Emily Schile  2005  A6    25 m  1:53.11   
52  365  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  1:54.91   
53  449  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  50 m  1:56.48   
54  557  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  25 m  1:56.64   
55  644  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:57.80   
56  572  Solander Luna Vorsaa  2005  KVIK  0518AP  25 m  2:02.73   
57  592  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  25 m  2:03.88   
58  536  Andersen Sara-Louise  2004  KVIK  0492AX  25 m  2:04.30   
59  356  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  2:07.04   
60  579  Østergaard Caroline  2005  KVIK  0536AJ  25 m  2:14.02   
61  352  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  2:18.26   
62  357  Jesse Melani  2008  FR.VÆRK  0804AA  25 m  2:22.64   
63  406  Jakobsen Mejse  2007  HASLEV  0712AA  25 m     
64  498  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m     
 
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
342  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  25 m  59.19   
378  Pittioni Lasse  1995  GLADSAXE  9577AI  25 m  1:00.38   
606  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  1:04.70   
514  Salem Riyan  1998  ROSKILDE  9891AV  50 m  1:06.94   
587  Andersen Tobias  1998  TRITON B  9853AF  25 m  1:07.00   
473  Kjærsgaard Victor  1998  HILLERØD  9861AF  25 m  1:11.44   
642  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  50 m  1:12.73   
611  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  25 m  1:13.28   
612  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  50 m  1:14.74   
10  739  Thilleman Rasmus  2001  A6  0175AK  25 m  1:16.40   
11  367  Andersen Mads Bjørn  2001  GENTOFTE  0143AL  25 m  1:17.97   
12  589  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  1:18.50   
13  370  Skinhøj Christian  2001  GENTOFTE  0165AG  25 m  1:18.57   
14  670  Milsgaard Andreas Cheng  2000  VÆRLØSE  0025AN  25 m  1:19.36   
15  738  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  1:21.91   
16  679  Bojesen Frederik  2002  A6  0281AB  25 m  1:22.01   
17  526  Hansen Arthur  2002  KVIK  0281AD  25 m  1:24.20   
18  614  Johansen Daniel  2000  TRITON B  0023AC  50 m  1:24.96   
19  673  Sundwall Tobias  2001  VÆRLØSE  0159AJ  25 m  1:25.43   
20  400  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  1:26.37   
21  528  Wahl Valentin  2003  KVIK  0355AC  25 m  1:26.91   
22  486  Riis Mikkel Kronborg  2002  HILLERØD  0239AJ  25 m  1:27.66   
23  664  Jøns Lucas  2002  VÆRLØSE  0205AO  25 m  1:28.25   
24  433  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  1:28.41   
25  544  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:30.25   
26  474  Kruse Villads  2003  HILLERØD  0371AI  25 m  1:30.73   
27  469  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  HILLERØD  0207AI  25 m  1:31.36   
28  540  Chappell Gustav  2002  KVIK  0237AH  25 m  1:31.66   
29  607  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  50 m  1:32.90   
30  525  Nygaard Andreas Zastrow  2003  KVIK  0377AB  25 m  1:34.51   
31  669  Lund Niels Peter  2002  VÆRLØSE  0213AO  25 m  1:37.29   
32  652  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  25 m  1:40.56   
33  631  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:41.61   
34  426  Vestergaard Noel Sander  2003  HASLEV  0345AO  25 m  1:45.69   
35  569  Saxtoft Sebastian  2004  KVIK  0401AC  25 m  1:46.25   
36  549  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  1:47.34   
37  554  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  1:50.75   
38  665  Krabbe Fabian Holst  2005  VÆRLØSE  0539AJ  50 m  1:50.81   
39  571  Schäbethal Oliver  2004  KVIK  0475AF  25 m  1:51.42   
40  716  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  1:54.54   
41  590  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  2:05.84   
42  649  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  2:11.08   
43  366  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK  0515AH  25 m     
44  705  Jørgensen Andreas  2005  A6    25 m     
 
Løb 9, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
495  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  2:18.93   
604  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  50 m  2:23.52   
500  Christensen Christina  2001  ROSKILDE  0114AP  25 m  2:40.64   
408  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  2:42.22   
484  Rasmusen Clara Qvade  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  2:44.24   
618  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  25 m  2:47.06   
 
Løb 10, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
624  Müller Johan  1998  TRITON B  9879AA  25 m  2:02.08   
622  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  50 m  2:11.53   
650  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  2:17.91   
635  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  50 m  2:23.10   
399  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  2:24.09   
640  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  25 m  2:25.95   
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
381  Thomsen Kristina  1991  GLADSAXE  9196AG  25 m  25.00   
699  Jensen Julie Kepp  2000  A6  0042AA  25 m  25.01   
744  Mikkelsen Amalie  1997  HOVEDSTAD  9728AA  25 m  26.56   
511  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  26.78   
727  Petersson Katja Korbo  2001  A6  0134AA  25 m  26.95   
593  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  27.24   
605  Hansen Megan Forslund  1997  TRITON B  9702AC  50 m  27.37   
617  Ljungstrøm Emma Anne  1999  TRITON B  9908AH  25 m  27.53   
619  Wagner Elina Lynge  1996  TRITON B  9654AC  25 m  27.90   
10  750  Hansen Emma  1999  OSK  9986AJ  25 m  28.07   
11  351  Aunstrup Kaja  1998  FR.VÆRK  9846AD  25 m  28.21   
12  380  Storm Veronika  1998  GLADSAXE  9884AK  25 m  28.23   
13  376  Mikkelsen Ida Just  2001  GLADSAXE  0102AB  25 m  28.41   
14  651  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  25 m  28.42   
15  501  Corydon-Petersen Nina  1999  ROSKILDE  9922AQ  25 m  28.53   
16  482  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  28.81   
17  616  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  50 m  28.99   
18  610  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  25 m  29.03   
19  672  Nielsen Helene Hupfeldt  1994  VÆRLØSE  9464AJ  25 m  29.08   
20  497  Boisen Josefine  1996  ROSKILDE  9632AE  25 m  29.27   
21  515  Schimming Emilie Hermann  1999  ROSKILDE  9942AP  25 m  29.48   
22  493  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  29.54   
23  646  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  50 m  29.82   
24  485  Rasmusen Sofia Qvade  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  29.97   
25  492  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  30.13   
26  745  Kousgard Katja  1974  TRITON B  7402AA  50 m  30.15   
27  374  Larsen Kamilla  1996  GLADSAXE  9636AQ  25 m  30.24   
28  516  Soukka Tiina  1996  ROSKILDE    50 m  30.29   
29  703  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  25 m  30.31   
30  674  Tindbæk Katrine Høyer  1999  VÆRLØSE  9988AU  25 m  30.38   
31  620  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  50 m  30.43   
32  661  Hansen Ida Holm  2002  VÆRLØSE  0268AN  50 m  30.56   
33  481  Pedersen Emilie Trolle  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  30.59   
34  441  Jensen Helene  2003  HERLEV  0394AE  25 m  30.73   
35  608  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  50 m  30.73   
36  348  Albrechtsen Louise  1998  FR.VÆRK  9894AH  25 m  31.11   
37  686  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  50 m  31.28   
38  355  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  31.30   
39  532  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  25 m  31.46   
40  490  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  31.55   
41  533  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  31.55   
42  552  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  25 m  31.80   
43  438  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  32.19   
44  643  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  32.61   
45  696  Husum Clara Sass  2004  A6  0474AM  25 m  32.62   
46  704  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  32.62   
47  599  Fischer Emilie  2001  TRITON B  0156AK  25 m  32.76   
48  354  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  32.85   
49  601  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  50 m  32.93   
50  470  Juul Minna  2001  HILLERØD  0176BC  25 m  32.96   
51  477  Larsen Mathilde Emilie K.  2002  HILLERØD  0288AP  25 m  33.23   
52  432  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  33.56   
53  591  Brandelev Victoria Grøn  2000  TRITON B  0058AK  25 m  33.83   
54  710  Larsen Isabella  2005  A6    50 m  33.84   
55  547  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  33.90   
56  488  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  34.27   
57  360  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK  0306AZ  25 m  34.29   
58  721  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  34.32   
59  690  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  34.90   
60  737  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  50 m  35.12   
61  439  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  35.19   
62  446  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  35.20   
63  442  Jensen Laura Thorlund  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  35.48   
64  424  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  36.05   
65  663  Høngaard Frederikke L. B.  2003  VÆRLØSE  0342AR  25 m  36.15   
66  573  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  36.22   
67  553  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  36.60   
68  566  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  25 m  37.43   
69  609  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  37.46   
70  570  Schak Frederikke Kofod  2005  KVIK  0528AJ  25 m  37.50   
71  519  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  37.59   
72  443  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  37.83   
73  538  Bech Signe Thornberg  2004  KVIK  0406AK  25 m  37.98   
74  730  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  38.08   
75  404  Hansen Nicoline  2004  HASLEV  0468AU  25 m  38.43   
76  667  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  25 m  39.13   
77  577  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  39.53   
78  627  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  39.55   
79  723  Nilsson Emily Schile  2005  A6    25 m  39.68   
80  572  Solander Luna Vorsaa  2005  KVIK  0518AP  25 m  40.03   
81  551  Enggaard Alberte  2005  KVIK  0524AE  25 m  40.26   
82  675  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  40.51   
83  662  Hansen Signe Holm  2005  VÆRLØSE  0598AK  50 m  40.57   
84  358  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  41.17   
85  410  Jørgensen Mathilde Holde  2003  HASLEV  0366BA  25 m  41.36   
86  545  Elkjær Sofia Wickmann  2005  KVIK  0508AC  25 m  42.04   
87  579  Østergaard Caroline  2005  KVIK  0536AJ  25 m  42.27   
88  414  Lodstrup Mathilde Hjort  2005  HASLEV  0554AO  25 m  44.41   
89  365  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  44.63   
90  536  Andersen Sara-Louise  2004  KVIK  0492AX  25 m  45.02   
91  644  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  45.43   
92  356  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  45.60   
93  406  Jakobsen Mejse  2007  HASLEV  0712AA  25 m  50.74   
94  357  Jesse Melani  2008  FR.VÆRK  0804AA  25 m  1:04.41   
 
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
726  Westermann Magnus  1995  HERLEV  9541AA  25 m  22.24   
487  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m  24.48   
587  Andersen Tobias  1998  TRITON B  9853AF  50 m  24.78   
580  Gadsbøll Peter  1993  NORD  9373AI  25 m  25.26   
396  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  25 m  25.32   
517  Sørensen Jonas B.  1993  ROSKILDE  9375AF  25 m  25.81   
450  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  25 m  26.09   
586  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  50 m  26.44   
600  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  50 m  26.46   
10  473  Kjærsgaard Victor  1998  HILLERØD  9861AF  25 m  26.66   
11  496  Baktoft Jakob Gersholm  2000  ROSKILDE  0069AQ  25 m  26.66   
12  514  Salem Riyan  1998  ROSKILDE  9891AV  25 m  26.79   
13  602  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  50 m  26.98   
14  512  Palmqvist Joakim  1999  ROSKILDE  9941AI  25 m  27.00   
15  660  Hammershøj Asbjørn  2000  VÆRLØSE  0077AQ  25 m  27.20   
16  656  Borch Alexander Ravn  2001  VÆRLØSE  0151AN  50 m  28.01   
17  456  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  25 m  28.04   
18  679  Bojesen Frederik  2002  A6  0281AB  25 m  28.09   
19  507  Møller Johan Theis  2000  ROSKILDE  0023AK  50 m  28.35   
20  349  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  28.61   
21  452  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  28.96   
22  454  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  25 m  29.01   
23  437  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  29.41   
24  459  Galsøe Christian  2002  HILLERØD  0217AA  25 m  29.44   
25  455  Daugbjerg Christoffer  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  29.55   
26  434  Benli Adar  2001  HERLEV  0143AR  25 m  29.80   
27  594  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  29.94   
28  578  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  30.11   
29  673  Sundwall Tobias  2001  VÆRLØSE  0159AJ  25 m  30.29   
30  717  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  30.30   
31  528  Wahl Valentin  2003  KVIK  0355AC  25 m  30.40   
32  471  Kirchhoff Carl Adelsten  2002  HILLERØD  0257AL  25 m  31.05   
33  713  Lind Mads  2002  A6  0255AI  50 m  31.08   
34  435  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  31.24   
35  469  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  HILLERØD  0207AI  50 m  31.42   
36  664  Jøns Lucas  2002  VÆRLØSE  0205AO  25 m  31.56   
37  440  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  31.94   
38  613  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON B  0377AE  50 m  32.01   
39  700  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  32.16   
40  526  Hansen Arthur  2002  KVIK  0281AD  25 m  32.48   
41  747  Hansen Emil Witzner  2004  A6  0475AD  50 m  32.51   
42  447  Moffett Kristian  2003  HERLEV  0339AA  25 m  32.52   
43  652  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  50 m  32.56   
44  444  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  32.88   
45  544  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  32.91   
46  401  Flytkjær-Hansen Holger  2004  HASLEV  0479AE  25 m  32.96   
47  567  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  33.25   
48  525  Nygaard Andreas Zastrow  2003  KVIK  0377AB  25 m  33.28   
49  649  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  33.30   
50  541  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  33.43   
51  483  Pihl Noel Willem  2002  HILLERØD  0281AL  25 m  33.57   
52  353  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK    25 m  33.60   
53  445  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  33.64   
54  748  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  34.40   
55  732  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  50 m  34.69   
56  402  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  35.29   
57  549  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  36.61   
58  590  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  50 m  37.05   
59  460  Galsøe Johan  2005  HILLERØD  0537AF  25 m  37.14   
60  632  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  50 m  37.44   
61  575  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  37.68   
62  665  Krabbe Fabian Holst  2005  VÆRLØSE  0539AJ  50 m  38.26   
63  556  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  38.65   
64  425  Thystrup Albert U.  2003  HASLEV  0385AP  25 m  39.06   
65  562  Mønsted-Martin Nicolas  2004  KVIK  0437AK  25 m  39.20   
66  550  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  39.42   
67  350  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  40.79   
68  698  Jensen Frederik Kepp Z.  2007  A6    25 m  41.17   
69  416  Møller Hjalte  2007  HASLEV  0733AA  25 m  42.01   
70  638  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  50 m  44.92   
71  366  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK  0515AH  25 m  46.21   
72  706  Jørgensen Casper Gervin  2007  A6    25 m     
73  742  Uldall-Jessen Jacob  2007  A6    25 m     
 
Løb 13, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
625  Nielsen Maja  1996  TRITON B  9632AD  25 m  2:02.82   
605  Hansen Megan Forslund  1997  TRITON B  9702AC  25 m  2:03.75   
511  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  2:08.29   
593  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  2:08.73   
588  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  2:09.88   
610  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  50 m  2:14.61   
498  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  50 m  2:14.90   
351  Aunstrup Kaja  1998  FR.VÆRK  9846AD  25 m  2:15.43   
620  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  25 m  2:15.69   
10  733  Schelde-Mollerup Lærke  2003  A6  0358AB  25 m  2:16.04   
11  485  Rasmusen Sofia Qvade  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  2:16.48   
12  535  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  25 m  2:18.19   
13  597  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  50 m  2:18.26   
14  484  Rasmusen Clara Qvade  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  2:19.21   
15  598  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  2:19.27   
16  724  Olsen Luna Emilie  2003  A6  0312AC  25 m  2:19.53   
17  661  Hansen Ida Holm  2002  VÆRLØSE  0268AN  25 m  2:23.46   
18  608  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  2:24.05   
19  506  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  2:24.89   
20  481  Pedersen Emilie Trolle  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  2:25.89   
21  552  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  25 m  2:25.94   
22  534  Wentzel Freya Nørlund  2003  KVIK  0374AC  25 m  2:26.82   
23  510  Olesen Annasofie Halling  1997  ROSKILDE  9762AW  25 m  2:28.22   
24  634  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  50 m  2:28.89   
25  532  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  25 m  2:32.32   
26  415  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  2:36.63   
27  354  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  2:41.15   
28  413  Lodstrup Maria Hjort  2000  HASLEV  0086BA  25 m  2:41.81   
29  718  Mardov-Johansen Christine  2003  A6  0366AL  50 m  2:42.56   
30  658  Borch Mikala Ravn  2003  VÆRLØSE  0348AR  50 m  2:43.02   
31  636  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  50 m  2:43.83   
32  647  Sund Ida  2000  TRITON B  0064AX  50 m  2:45.23   
33  561  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  2:45.85   
34  422  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  2:52.05   
35  418  Møller Olivia  2004  HASLEV  0452AF  25 m  2:54.37   
36  407  Jakobsen Nynne  2004  HASLEV  0462AG  25 m  2:56.34   
37  663  Høngaard Frederikke L. B.  2003  VÆRLØSE  0342AR  25 m  2:58.84   
38  359  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  3:04.04   
39  568  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  3:08.47   
40  412  Lauritsen Nanna  2004  HASLEV  0484AF  25 m  3:10.34   
41  576  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  3:13.02   
42  478  Markussen Elinor  2004  HILLERØD  0478AL  25 m  3:13.86   
43  559  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m  3:15.42   
44  461  Gribsvad Josephine  2003  HILLERØD  0384AR  25 m  3:22.04   
45  691  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  25 m  3:22.76   
46  480  Nissen Emma  2004  HILLERØD  0406AL  25 m  3:49.64   
47  419  Nielsen Sofie  2003  HASLEV  0324AU  25 m     
48  495  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m     
49  536  Andersen Sara-Louise  2004  KVIK  0492AX  25 m     
50  557  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  25 m     
51  564  Olsen Laura  2004  KVIK  0432AW  25 m     
 
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
726  Westermann Magnus  1995  HERLEV  9541AA  25 m  1:46.42   
734  Skelsager Nikolai  1996  A6  9687AC  25 m  1:54.54   
624  Müller Johan  1998  TRITON B  9879AA  25 m  1:55.12   
641  Sparholt Niels Paulli  2000  TRITON B  0027AF  25 m  1:57.59   
731  Rasmussen Mads Tornow  2000  A6  0073AD  25 m  1:59.33   
487  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m  1:59.49   
635  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  25 m  1:59.93   
517  Sørensen Jonas B.  1993  ROSKILDE  9375AF  25 m  2:02.93   
640  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  25 m  2:05.68   
10  586  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  2:05.88   
11  650  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  2:07.06   
12  344  Johansen Chris  1996  FARUM  9651AB  50 m  2:07.98   
13  589  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  2:08.29   
14  457  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  2:08.93   
15  377  Pedersen Thor Nilsson  2000  GLADSAXE  0081AB  25 m  2:12.72   
16  660  Hammershøj Asbjørn  2000  VÆRLØSE  0077AQ  25 m  2:13.53   
17  379  Presskorn Frederik  2000  GLADSAXE  0061AB  25 m  2:14.15   
18  409  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  2:14.34   
19  743  Østergaard Morten  2002  A6  0209AC  25 m  2:14.38   
20  528  Wahl Valentin  2003  KVIK  0355AC  25 m  2:17.86   
21  423  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  2:19.06   
22  607  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  50 m  2:20.42   
23  458  Fischer Oscar Lykke  2002  HILLERØD  0295AP  50 m  2:23.41   
24  527  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  25 m  2:23.58   
25  613  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON B  0377AE  50 m  2:29.49   
26  476  Larsen Gustav  2003  HILLERØD  0333AH  25 m  2:38.87   
27  540  Chappell Gustav  2002  KVIK  0237AH  25 m  2:42.53   
28  631  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  2:47.66   
29  669  Lund Niels Peter  2002  VÆRLØSE  0213AO  25 m  2:50.76   
30  595  Clement Gustav  2003  TRITON B  0371AN  50 m  3:05.29   
31  554  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  3:28.55   
32  453  Bojer Matias  2002  HILLERØD  0257AP  25 m  3:44.46   
33  397  Compen Victor  2003  HASLEV  0359AH  25 m     
 
Løb 15, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
625  Nielsen Maja  1996  TRITON B  9632AD  25 m  1:02.74   
604  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  1:06.48   
616  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  1:07.24   
596  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  25 m  1:07.74   
719  Mass Isabel  1998  A6  9848AA  25 m  1:08.05   
619  Wagner Elina Lynge  1996  TRITON B  9654AC  25 m  1:08.56   
472  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  1:09.47   
615  Larsen Emma Lyngby  1998  TRITON B  9822AB  25 m  1:09.76   
702  Johansen Cæcilie Buchholt  2001  A6  0152AB  25 m  1:09.98   
10  593  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  1:10.43   
11  645  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  1:11.17   
12  646  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  1:11.82   
13  380  Storm Veronika  1998  GLADSAXE  9884AK  25 m  1:11.89   
14  482  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  1:12.56   
15  501  Corydon-Petersen Nina  1999  ROSKILDE  9922AQ  25 m  1:12.62   
16  518  Østergaard Maja  1998  ROSKILDE  9808AJ  25 m  1:12.65   
17  651  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  25 m  1:12.73   
18  515  Schimming Emilie Hermann  1999  ROSKILDE  9942AP  25 m  1:12.93   
19  497  Boisen Josefine  1996  ROSKILDE  9632AE  25 m  1:13.23   
20  479  Nislev Pernille  1998  HILLERØD  9842AC  25 m  1:14.31   
21  630  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:14.36   
22  701  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  25 m  1:14.69   
23  610  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  25 m  1:14.96   
24  492  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  1:15.42   
25  500  Christensen Christina  2001  ROSKILDE  0114AP  25 m  1:15.76   
26  475  Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  1:15.85   
27  648  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  25 m  1:15.98   
28  603  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  1:16.61   
29  621  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:16.73   
30  672  Nielsen Helene Hupfeldt  1994  VÆRLØSE  9464AJ  25 m  1:18.00   
31  694  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  1:18.37   
32  618  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  25 m  1:18.75   
33  355  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  1:19.10   
34  348  Albrechtsen Louise  1998  FR.VÆRK  9894AH  25 m  1:19.11   
35  490  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  1:19.72   
36  441  Jensen Helene  2003  HERLEV  0394AE  25 m  1:20.61   
37  449  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:21.10   
38  601  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  1:21.57   
39  598  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  1:22.06   
40  477  Larsen Mathilde Emilie K.  2002  HILLERØD  0288AP  25 m  1:22.77   
41  493  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  1:22.93   
42  446  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  1:23.83   
43  674  Tindbæk Katrine Høyer  1999  VÆRLØSE  9988AU  25 m  1:24.97   
44  439  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  1:25.71   
45  639  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:25.84   
46  592  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  25 m  1:26.30   
47  360  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK  0306AZ  25 m  1:26.36   
48  432  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  1:27.51   
49  438  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  1:27.51   
50  599  Fischer Emilie  2001  TRITON B  0156AK  25 m  1:28.27   
51  442  Jensen Laura Thorlund  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  1:29.64   
52  591  Brandelev Victoria Grøn  2000  TRITON B  0058AK  25 m  1:30.20   
53  746  Brage Silja  2005  A6    25 m  1:32.04   
54  637  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:32.21   
55  634  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  25 m  1:33.16   
56  711  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  1:33.29   
57  448  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  25 m  1:33.58   
58  553  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:33.96   
59  566  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  25 m  1:35.18   
60  362  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:35.29   
61  573  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:37.96   
62  668  Lester Amalie  2003  VÆRLØSE  0358AQ  25 m  1:38.20   
63  545  Elkjær Sofia Wickmann  2005  KVIK  0508AC  25 m  1:38.34   
64  576  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  1:39.00   
65  564  Olsen Laura  2004  KVIK  0432AW  25 m  1:40.19   
66  358  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  1:42.66   
67  417  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  1:43.14   
68  667  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  25 m  1:43.29   
69  627  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  1:44.02   
70  570  Schak Frederikke Kofod  2005  KVIK  0528AJ  25 m  1:48.16   
71  420  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  1:48.87   
72  662  Hansen Signe Holm  2005  VÆRLØSE  0598AK  25 m  1:51.44   
73  644  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:51.74   
74  572  Solander Luna Vorsaa  2005  KVIK  0518AP  25 m  1:52.45   
75  551  Enggaard Alberte  2005  KVIK  0524AE  25 m  1:53.41   
76  411  Larsen Amalie Wichmann  2005  HASLEV  0564AB  25 m  2:05.00   
77  352  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  2:12.89   
78  516  Soukka Tiina  1996  ROSKILDE    25 m     
 
Løb 16, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
342  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  25 m  55.04   
343  Jákupsson Magnus  1994  FARUM  9403AP  25 m  55.24   
514  Salem Riyan  1998  ROSKILDE  9891AV  25 m  1:02.30   
622  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  25 m  1:02.76   
642  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  1:03.24   
640  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  25 m  1:03.95   
612  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  25 m  1:05.25   
600  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  25 m  1:05.55   
611  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  25 m  1:05.85   
10  509  Olesen Anders Engtorp  1999  ROSKILDE  9951AI  25 m  1:06.41   
11  473  Kjærsgaard Victor  1998  HILLERØD  9861AF  25 m  1:06.65   
12  635  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  25 m  1:07.99   
13  739  Thilleman Rasmus  2001  A6  0175AK  25 m  1:08.99   
14  586  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  1:11.18   
15  403  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  1:13.13   
16  456  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  25 m  1:13.31   
17  614  Johansen Daniel  2000  TRITON B  0023AC  25 m  1:13.83   
18  738  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  1:14.07   
19  594  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  1:14.24   
20  670  Milsgaard Andreas Cheng  2000  VÆRLØSE  0025AN  25 m  1:14.38   
21  452  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  1:15.47   
22  436  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  25 m  1:15.49   
23  459  Galsøe Christian  2002  HILLERØD  0217AA  25 m  1:15.85   
24  454  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  25 m  1:15.99   
25  433  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  1:16.03   
26  399  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  1:16.07   
27  526  Hansen Arthur  2002  KVIK  0281AD  25 m  1:16.54   
28  400  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  1:17.73   
29  474  Kruse Villads  2003  HILLERØD  0371AI  25 m  1:17.74   
30  437  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  1:18.09   
31  445  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:18.68   
32  673  Sundwall Tobias  2001  VÆRLØSE  0159AJ  25 m  1:18.68   
33  656  Borch Alexander Ravn  2001  VÆRLØSE  0151AN  25 m  1:19.27   
34  578  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  1:19.54   
35  469  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  HILLERØD  0207AI  25 m  1:20.33   
36  435  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  1:20.40   
37  486  Riis Mikkel Kronborg  2002  HILLERØD  0239AJ  25 m  1:21.57   
38  664  Jøns Lucas  2002  VÆRLØSE  0205AO  25 m  1:22.17   
39  440  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  1:23.32   
40  740  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  1:24.87   
41  447  Moffett Kristian  2003  HERLEV  0339AA  25 m  1:25.73   
42  541  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:27.23   
43  444  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  1:27.68   
44  567  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  1:27.97   
45  631  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:28.72   
46  729  Plank Nicklas  2004  A6  0463AN  25 m  1:29.57   
47  483  Pihl Noel Willem  2002  HILLERØD  0281AL  25 m  1:31.19   
48  741  Tranum Noah  2004  A6    25 m  1:33.60   
49  556  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:33.90   
50  692  From Mads Holger  2004  A6    25 m  1:34.06   
51  569  Saxtoft Sebastian  2004  KVIK  0401AC  25 m  1:34.44   
52  491  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  1:34.82   
53  395  Andreassen Nicolai  2001  HASLEV  0113AB  25 m  1:36.88   
54  402  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  1:37.16   
55  562  Mønsted-Martin Nicolas  2004  KVIK  0437AK  25 m  1:38.19   
56  735  Svarrer Julius  2005  A6    25 m  1:38.40   
57  571  Schäbethal Oliver  2004  KVIK  0475AF  25 m  1:39.59   
58  398  Dahrup Jonas P.  2004  HASLEV  0469AD  25 m  1:40.40   
59  683  Christensen Nicolai  2006  A6  0671AA  25 m  1:40.50   
60  550  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  1:41.77   
61  716  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  1:43.76   
62  590  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:47.57   
63  678  Bjerrum Mikkel  2005  A6  0533AD  25 m  1:47.99   
64  632  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  1:48.57   
65  575  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:49.74   
66  595  Clement Gustav  2003  TRITON B  0371AN  25 m  1:49.87   
67  350  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:52.20   
68  685  Cruse Victor Enemark  2004  A6    25 m  1:59.07   
69  665  Krabbe Fabian Holst  2005  VÆRLØSE  0539AJ  25 m  2:05.89   
70  666  Kristensen Johan Madvig  2004  VÆRLØSE  0445AO  25 m     
71  705  Jørgensen Andreas  2005  A6    25 m     
72  725  Olsen Marco Stub  2004  A6    25 m     
 
Løb 17, 4X50m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
728  A6 Piger 1  1998  A6    25 m  2:01.00   
582  Triton Pige 1  TRITON B    25 m  2:06.00   
466  Hils Piger 1 Hillerød  HILLERØD    25 m  2:06.01   
467  Hils Piger 2 Hillerød  HILLERØD    25 m  2:10.01   
583  Triton Pige 2  TRITON B    25 m  2:12.00   
468  Hils Piger 3 Hillerød  HILLERØD    25 m  2:14.01   
584  Triton Pige 3  TRITON B    25 m  2:18.00   
531  Kvik Piger Regional  2003  KVIK    25 m  2:18.15   
430  Herlev Piger 1  HERLEV    25 m  2:21.99   
10  392  Haslev Medley Piger 1  HASLEV    25 m  2:30.00   
11  431  Herlev Piger 2  HERLEV    25 m  2:31.99   
12  529  Kvik Pige C1  2004  KVIK    25 m  2:40.20   
13  393  Haslev Medley Piger 2  HASLEV    25 m  2:50.00   
14  394  Haslev Medley Piger 3  HASLEV    25 m  3:10.00   
15  345  Cool Kids  1998  FR.VÆRK    25 m     
16  347  Stålpigerne  2004  FR.VÆRK    25 m     
17  363  Power Puff Pigerne  2003  FR.VÆRK    25 m     
18  530  Kvik Pige C2  2004  KVIK    25 m     
19  655  Vsk Piger 1  VÆRLØSE    25 m     
20  753  A6 Piger 2  A6    25 m     
21  754  A6 Piger 3  A6    25 m     
 
Løb 18, 4X50m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
581  Triton Dreng 1  TRITON B    25 m  1:52.00   
689  A6 Drenge 1  1996  A6    25 m  1:59.00   
462  Hils Drenge 1 Hillerød  HILLERØD    25 m  1:59.01   
585  Triton Årgang Drenge 1  TRITON B    25 m  2:00.00   
463  Hils Drenge 2 Hillerød  HILLERØD    25 m  2:09.01   
389  Haslev Medley Drenge 1  HASLEV    25 m  2:10.00   
428  Herlev Knægte 1  HERLEV    25 m  2:10.99   
464  Hils Drenge 3 Hillerød  HILLERØD    25 m  2:13.01   
524  Kvik Drenge Regional  2003  KVIK    25 m  2:17.59   
10  429  Herlev Knægte 2  HERLEV    25 m  2:20.99   
11  390  Haslev Medley Drenge 2  HASLEV    25 m  2:25.00   
12  391  Haslev Medley Drenge 3  HASLEV    25 m  2:35.00   
13  346  Græsrødderne  2001  FR.VÆRK    25 m     
14  522  Kvik Drenge C1  2004  KVIK    25 m     
15  523  Kvik Drenge C2  2004  KVIK    25 m     
16  653  Vsk Drenge 1  VÆRLØSE    25 m     
17  751  A6 Drenge 2  A6    25 m     
18  752  A6 Drenge 3  A6    25 m     
 
Løb 19, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
651  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  25 m  4:30.07   
511  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  4:31.19   
604  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  50 m  4:33.77   
588  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  4:33.87   
498  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  4:36.77   
727  Petersson Katja Korbo  2001  A6  0134AA  25 m  4:39.98   
596  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  50 m  4:40.67   
485  Rasmusen Sofia Qvade  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  4:46.75   
484  Rasmusen Clara Qvade  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  4:51.25   
10  535  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  25 m  4:55.92   
11  598  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  50 m  4:57.65   
12  408  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  5:03.59   
13  510  Olesen Annasofie Halling  1997  ROSKILDE  9762AW  25 m  5:05.85   
14  634  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  50 m  5:07.98   
15  533  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  5:12.67   
16  534  Wentzel Freya Nørlund  2003  KVIK  0374AC  25 m  5:16.92   
17  441  Jensen Helene  2003  HERLEV  0394AE  25 m  5:31.94   
18  415  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  5:38.16   
19  636  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  50 m  5:49.11   
20  599  Fischer Emilie  2001  TRITON B  0156AK  50 m  5:53.29   
21  532  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  25 m  6:05.05   
22  502  Gerlach Caroline  2002  ROSKILDE  0228BA  25 m  6:20.18   
23  359  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m     
24  516  Soukka Tiina  1996  ROSKILDE    25 m     
 
Løb 20, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
734  Skelsager Nikolai  1996  A6  9687AC  25 m  4:00.55   
624  Müller Johan  1998  TRITON B  9879AA  25 m  4:05.95   
641  Sparholt Niels Paulli  2000  TRITON B  0027AF  25 m  4:10.47   
635  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  50 m  4:17.69   
457  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  4:31.21   
679  Bojesen Frederik  2002  A6  0281AB  25 m  4:38.28   
589  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  4:38.57   
528  Wahl Valentin  2003  KVIK  0355AC  25 m  4:45.51   
607  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  4:47.53   
10  409  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  4:58.48   
11  458  Fischer Oscar Lykke  2002  HILLERØD  0295AP  50 m  5:07.70   
12  434  Benli Adar  2001  HERLEV  0143AR  25 m  5:19.28   
13  447  Moffett Kristian  2003  HERLEV  0339AA  25 m  5:41.14   
14  476  Larsen Gustav  2003  HILLERØD  0333AH  25 m  5:45.65   
 
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
381  Thomsen Kristina  1991  GLADSAXE  9196AG  25 m  27.76   
699  Jensen Julie Kepp  2000  A6  0042AA  25 m  27.84   
373  Bierre Victoria  2000  GLADSAXE  0022AS  25 m  28.52   
617  Ljungstrøm Emma Anne  1999  TRITON B  9908AH  50 m  30.77   
597  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  50 m  31.85   
489  Truelsen Julie Højer  2000  HILLERØD  0028AM  25 m  31.93   
619  Wagner Elina Lynge  1996  TRITON B  9654AC  25 m  32.14   
482  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  32.18   
475  Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  32.32   
10  351  Aunstrup Kaja  1998  FR.VÆRK  9846AD  25 m  32.40   
11  610  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  50 m  32.52   
12  380  Storm Veronika  1998  GLADSAXE  9884AK  25 m  32.67   
13  501  Corydon-Petersen Nina  1999  ROSKILDE  9922AQ  25 m  32.88   
14  479  Nislev Pernille  1998  HILLERØD  9842AC  25 m  33.20   
15  472  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  33.27   
16  518  Østergaard Maja  1998  ROSKILDE  9808AJ  25 m  33.56   
17  376  Mikkelsen Ida Just  2001  GLADSAXE  0102AB  25 m  33.58   
18  648  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  25 m  33.67   
19  618  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  25 m  33.82   
20  533  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  34.22   
21  724  Olsen Luna Emilie  2003  A6  0312AC  25 m  34.34   
22  733  Schelde-Mollerup Lærke  2003  A6  0358AB  25 m  34.45   
23  481  Pedersen Emilie Trolle  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  36.00   
24  703  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  25 m  36.35   
25  449  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  36.72   
26  696  Husum Clara Sass  2004  A6  0474AM  25 m  37.21   
27  438  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  37.28   
28  419  Nielsen Sofie  2003  HASLEV  0324AU  25 m  37.54   
29  355  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  37.64   
30  647  Sund Ida  2000  TRITON B  0064AX  50 m  37.89   
31  718  Mardov-Johansen Christine  2003  A6  0366AL  25 m  38.61   
32  502  Gerlach Caroline  2002  ROSKILDE  0228BA  25 m  38.78   
33  413  Lodstrup Maria Hjort  2000  HASLEV  0086BA  25 m  39.30   
34  686  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  25 m  39.79   
35  493  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  39.91   
36  405  Hansen Sarah Kongstad  2001  HASLEV  0134AT  25 m  40.45   
37  568  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  40.54   
38  446  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  40.73   
39  488  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  40.93   
40  637  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  41.73   
41  639  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  50 m  41.97   
42  354  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  42.84   
43  362  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  42.86   
44  418  Møller Olivia  2004  HASLEV  0452AF  25 m  42.87   
45  443  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  43.47   
46  730  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  43.64   
47  629  Nyborg-Vedsted Emma  1999  TRITON B  9934AP  50 m  43.70   
48  710  Larsen Isabella  2005  A6    50 m  43.94   
49  420  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  44.10   
50  538  Bech Signe Thornberg  2004  KVIK  0406AK  25 m  44.21   
51  609  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  44.52   
52  667  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  50 m  44.64   
53  422  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  44.99   
54  505  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  25 m  45.12   
55  721  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  45.20   
56  536  Andersen Sara-Louise  2004  KVIK  0492AX  25 m  45.21   
57  478  Markussen Elinor  2004  HILLERØD  0478AL  25 m  45.67   
58  570  Schak Frederikke Kofod  2005  KVIK  0528AJ  25 m  45.71   
59  659  Bussenius Emma  2004  VÆRLØSE  0416AK  25 m  46.29   
60  559  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m  46.32   
61  417  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  46.54   
62  414  Lodstrup Mathilde Hjort  2005  HASLEV  0554AO  25 m  46.79   
63  691  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  25 m  46.90   
64  579  Østergaard Caroline  2005  KVIK  0536AJ  25 m  47.00   
65  448  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  25 m  47.16   
66  358  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  47.53   
67  542  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  47.54   
68  548  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  47.64   
69  675  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  47.78   
70  737  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  47.96   
71  627  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  48.07   
72  361  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  48.20   
73  572  Solander Luna Vorsaa  2005  KVIK  0518AP  25 m  48.31   
74  537  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  49.29   
75  621  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  49.84   
76  671  Milsgaard Laura Cheng  2006  VÆRLØSE  0658AJ  50 m  50.15   
77  723  Nilsson Emily Schile  2005  A6    25 m  50.61   
78  633  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  50.79   
79  644  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  50.92   
80  711  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  51.49   
81  565  Pedersen Laura  2007  KVIK  0776AD  25 m  53.59   
82  360  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK  0306AZ  25 m  53.65   
83  695  Hlynsdottir Eva  2005  A6  0596AF  25 m  54.47   
84  693  Greve Naya Høi  2007  A6    25 m  54.83   
85  563  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  56.90   
86  687  Damgaard Luna  2006  A6    25 m  57.20   
87  708  Langsager Anna  2006  A6    25 m  58.27   
88  356  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  58.47   
89  564  Olsen Laura  2004  KVIK  0432AW  25 m  59.70   
90  352  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:00.02   
91  697  Huynh Danna Vi  2007  A6    25 m  1:01.90   
92  558  Makne Karoline  2006  KVIK  0678AJ  25 m  1:03.99   
93  715  Lindhardt Cecilie  2007  A6    25 m  1:07.32   
94  681  Cederlu Nikoline Buchholt  2007  A6    25 m  1:19.84   
 
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
343  Jákupsson Magnus  1994  FARUM  9403AP  25 m  23.84   
602  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  50 m  27.31   
513  Riis Phillip  1998  ROSKILDE  9825AN  25 m  27.86   
580  Gadsbøll Peter  1993  NORD  9373AI  25 m  28.12   
640  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  50 m  28.91   
611  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  50 m  29.15   
377  Pedersen Thor Nilsson  2000  GLADSAXE  0081AB  50 m  29.27   
622  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  50 m  29.49   
650  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  50 m  30.50   
10  487  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m  32.30   
11  436  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  25 m  32.31   
12  660  Hammershøj Asbjørn  2000  VÆRLØSE  0077AQ  25 m  32.35   
13  626  Nielson Jens Gustav  1999  TRITON B  9971AK  25 m  33.41   
14  349  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  33.44   
15  452  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  33.50   
16  455  Daugbjerg Christoffer  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  33.65   
17  614  Johansen Daniel  2000  TRITON B  0023AC  50 m  33.75   
18  454  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  50 m  34.14   
19  527  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  25 m  34.24   
20  504  Kofoed William W.  2001  ROSKILDE  0159AH  25 m  34.31   
21  496  Baktoft Jakob Gersholm  2000  ROSKILDE  0069AQ  25 m  34.68   
22  456  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  25 m  34.81   
23  459  Galsøe Christian  2002  HILLERØD  0217AA  25 m  34.85   
24  395  Andreassen Nicolai  2001  HASLEV  0113AB  25 m  35.71   
25  474  Kruse Villads  2003  HILLERØD  0371AI  25 m  35.86   
26  503  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  36.13   
27  421  Pedersen Jeppe Woetmann  2000  HASLEV  0007AQ  25 m  36.20   
28  656  Borch Alexander Ravn  2001  VÆRLØSE  0151AN  25 m  36.41   
29  713  Lind Mads  2002  A6  0255AI  50 m  36.86   
30  444  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  36.88   
31  435  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  36.91   
32  445  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  36.97   
33  473  Kjærsgaard Victor  1998  HILLERØD  9861AF  25 m  37.04   
34  747  Hansen Emil Witzner  2004  A6  0475AD  25 m  37.12   
35  483  Pihl Noel Willem  2002  HILLERØD  0281AL  25 m  37.54   
36  440  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  38.05   
37  494  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  38.47   
38  451  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  38.74   
39  649  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  39.20   
40  399  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  39.28   
41  700  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    50 m  39.75   
42  423  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  39.94   
43  508  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  50 m  40.16   
44  729  Plank Nicklas  2004  A6  0463AN  50 m  40.17   
45  402  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  40.70   
46  544  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  40.77   
47  652  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  50 m  41.94   
48  669  Lund Niels Peter  2002  VÆRLØSE  0213AO  25 m  42.52   
49  692  From Mads Holger  2004  A6    50 m  42.83   
50  471  Kirchhoff Carl Adelsten  2002  HILLERØD  0257AL  25 m  43.33   
51  657  Borch Magnus Ravn  2003  VÆRLØSE  0335AO  50 m  43.48   
52  539  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  43.82   
53  595  Clement Gustav  2003  TRITON B  0371AN  25 m  44.06   
54  398  Dahrup Jonas P.  2004  HASLEV  0469AD  25 m  44.09   
55  556  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  44.54   
56  632  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  50 m  44.77   
57  491  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  45.11   
58  732  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  25 m  45.43   
59  397  Compen Victor  2003  HASLEV  0359AH  25 m  45.47   
60  666  Kristensen Johan Madvig  2004  VÆRLØSE  0445AO  50 m  45.60   
61  469  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  HILLERØD  0207AI  25 m  45.71   
62  550  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  45.85   
63  590  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  50 m  46.58   
64  562  Mønsted-Martin Nicolas  2004  KVIK  0437AK  25 m  47.54   
65  546  Frederiksen Nikolaj  2005  KVIK  0527AF  25 m  48.98   
66  543  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m  49.05   
67  460  Galsøe Johan  2005  HILLERØD  0537AF  25 m  49.81   
68  549  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  49.97   
69  453  Bojer Matias  2002  HILLERØD  0257AP  25 m  50.16   
70  416  Møller Hjalte  2007  HASLEV  0733AA  25 m  50.92   
71  574  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  51.72   
72  560  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  51.91   
73  665  Krabbe Fabian Holst  2005  VÆRLØSE  0539AJ  25 m  52.30   
74  425  Thystrup Albert U.  2003  HASLEV  0385AP  25 m  53.89   
75  350  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  57.12   
76  366  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK  0515AH  25 m  1:05.33   
77  353  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK    25 m     
78  512  Palmqvist Joakim  1999  ROSKILDE  9941AI  25 m     
79  748  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m     
 
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
472  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  2:37.88   
616  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  50 m  2:41.63   
588  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  2:41.87   
630  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  2:43.49   
646  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  2:44.16   
506  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  2:46.86   
620  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  25 m  2:53.95   
608  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  2:54.68   
643  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  2:56.43   
10  702  Johansen Cæcilie Buchholt  2001  A6  0152AB  25 m  2:58.05   
11  552  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  25 m  3:06.82   
12  601  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  50 m  3:07.60   
13  515  Schimming Emilie Hermann  1999  ROSKILDE  9942AP  50 m  3:08.90   
14  690  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  50 m  3:09.96   
15  477  Larsen Mathilde Emilie K.  2002  HILLERØD  0288AP  25 m  3:10.69   
16  490  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  3:10.72   
17  712  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  50 m  3:18.88   
18  561  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  3:19.55   
19  439  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  3:21.39   
20  628  Nyborg-Vedsted Clara  2002  TRITON B  0294AE  50 m  3:23.24   
21  599  Fischer Emilie  2001  TRITON B  0156AK  25 m  3:28.60   
22  636  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  25 m  3:29.19   
23  502  Gerlach Caroline  2002  ROSKILDE  0228BA  25 m  3:30.55   
24  442  Jensen Laura Thorlund  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  3:32.94   
25  576  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  3:48.44   
26  559  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m  3:51.53   
27  538  Bech Signe Thornberg  2004  KVIK  0406AK  25 m  3:51.73   
28  359  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  4:13.73   
29  557  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  25 m     
30  564  Olsen Laura  2004  KVIK  0432AW  25 m     
 
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
378  Pittioni Lasse  1995  GLADSAXE  9577AI  25 m  2:12.87   
606  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  2:18.36   
514  Salem Riyan  1998  ROSKILDE  9891AV  25 m  2:24.06   
612  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  25 m  2:30.76   
587  Andersen Tobias  1998  TRITON B  9853AF  25 m  2:31.35   
473  Kjærsgaard Victor  1998  HILLERØD  9861AF  25 m  2:34.55   
600  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  25 m  2:35.11   
642  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  2:38.25   
640  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  25 m  2:40.79   
10  589  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  2:53.79   
11  670  Milsgaard Andreas Cheng  2000  VÆRLØSE  0025AN  25 m  2:55.42   
12  526  Hansen Arthur  2002  KVIK  0281AD  25 m  2:55.99   
13  400  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  3:04.97   
14  486  Riis Mikkel Kronborg  2002  HILLERØD  0239AJ  25 m  3:05.98   
15  673  Sundwall Tobias  2001  VÆRLØSE  0159AJ  25 m  3:06.08   
16  433  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  3:10.20   
17  664  Jøns Lucas  2002  VÆRLØSE  0205AO  25 m  3:10.91   
18  525  Nygaard Andreas Zastrow  2003  KVIK  0377AB  25 m  3:14.01   
19  740  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  50 m  3:19.75   
20  540  Chappell Gustav  2002  KVIK  0237AH  25 m  3:20.40   
21  426  Vestergaard Noel Sander  2003  HASLEV  0345AO  25 m  3:32.61   
22  631  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  50 m  3:37.78   
23  554  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m     
 
Løb 25, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
744  Mikkelsen Amalie  1997  HOVEDSTAD  9728AA  25 m  58.91   
495  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  1:03.21   
511  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  1:04.78   
604  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  50 m  1:05.17   
375  Madsen Katrine Tetzschner  2000  GLADSAXE  0082AG  25 m  1:06.43   
605  Hansen Megan Forslund  1997  TRITON B  9702AC  50 m  1:09.30   
619  Wagner Elina Lynge  1996  TRITON B  9654AC  50 m  1:09.44   
598  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  1:10.12   
489  Truelsen Julie Højer  2000  HILLERØD  0028AM  25 m  1:10.46   
10  492  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  1:12.01   
11  518  Østergaard Maja  1998  ROSKILDE  9808AJ  25 m  1:12.54   
12  645  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  50 m  1:12.60   
13  630  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  50 m  1:12.66   
14  610  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  25 m  1:13.14   
15  618  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  25 m  1:13.58   
16  484  Rasmusen Clara Qvade  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  1:14.03   
17  516  Soukka Tiina  1996  ROSKILDE    50 m  1:14.51   
18  500  Christensen Christina  2001  ROSKILDE  0114AP  25 m  1:14.59   
19  701  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  25 m  1:15.48   
20  643  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  50 m  1:16.21   
21  603  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  50 m  1:17.51   
22  515  Schimming Emilie Hermann  1999  ROSKILDE  9942AP  50 m  1:18.01   
23  348  Albrechtsen Louise  1998  FR.VÆRK  9894AH  25 m  1:19.50   
24  475  Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  1:19.99   
25  481  Pedersen Emilie Trolle  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  1:20.01   
26  694  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  1:22.48   
27  449  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:23.59   
28  592  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  50 m  1:25.17   
29  684  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  50 m  1:28.33   
30  446  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  1:29.47   
31  704  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  1:30.83   
32  647  Sund Ida  2000  TRITON B  0064AX  50 m  1:31.72   
33  505  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  50 m  1:35.49   
34  639  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  50 m  1:40.81   
35  746  Brage Silja  2005  A6    25 m  1:45.34   
36  432  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  1:48.74   
37  609  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:50.84   
38  680  Bramm Sif  2006  A6    25 m  1:53.43   
39  736  Tengstedt Freja Betak  2005  A6  0502AB  25 m  2:09.14   
40  688  Dietrichsen Anna  2006  A6  0694AB  25 m  2:32.51   
41  667  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  25 m     
42  682  Christens Laura Houmøller  2005  A6    25 m     
 
Løb 26, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
343  Jákupsson Magnus  1994  FARUM  9403AP  25 m  53.92   
622  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  25 m  55.01   
341  Bech Thomas  1998  FARUM  9857AM  25 m  57.20   
624  Müller Johan  1998  TRITON B  9879AA  50 m  57.75   
731  Rasmussen Mads Tornow  2000  A6  0073AD  25 m  59.05   
611  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  50 m  1:02.57   
450  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  25 m  1:04.33   
507  Møller Johan Theis  2000  ROSKILDE  0023AK  25 m  1:04.98   
379  Presskorn Frederik  2000  GLADSAXE  0061AB  50 m  1:05.32   
10  487  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m  1:06.86   
11  635  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  25 m  1:07.30   
12  586  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  1:10.14   
13  434  Benli Adar  2001  HERLEV  0143AR  25 m  1:10.39   
14  743  Østergaard Morten  2002  A6  0209AC  25 m  1:11.16   
15  594  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  1:14.01   
16  738  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  1:16.13   
17  494  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  1:17.00   
18  528  Wahl Valentin  2003  KVIK  0355AC  25 m  1:17.86   
19  474  Kruse Villads  2003  HILLERØD  0371AI  25 m  1:18.01   
20  717  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  1:20.75   
21  445  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:21.84   
22  499  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  1:22.15   
23  396  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  25 m  1:22.75   
24  476  Larsen Gustav  2003  HILLERØD  0333AH  25 m  1:26.17   
25  435  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  1:34.07   
26  437  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  1:34.97   
27  403  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  1:35.62   
28  632  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  50 m  1:38.88   
29  350  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:52.38   
30  741  Tranum Noah  2004  A6    25 m  1:59.59   
31  652  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  25 m     
 
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
373  Bierre Victoria  2000  GLADSAXE  0022AS  25 m  2:11.83   
597  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  25 m  2:18.20   
593  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  2:24.11   
648  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  25 m  2:25.85   
472  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  2:26.57   
372  Aarestrup Zenia  2001  GLADSAXE  0104AS  25 m  2:26.85   
498  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  2:28.67   
482  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  2:28.84   
615  Larsen Emma Lyngby  1998  TRITON B  9822AB  50 m  2:30.57   
10  561  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  2:43.06   
11  532  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  25 m  2:44.81   
12  502  Gerlach Caroline  2002  ROSKILDE  0228BA  25 m  2:59.51   
13  480  Nissen Emma  2004  HILLERØD  0406AL  25 m  3:45.01   
14  576  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  4:03.88   
15  535  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  25 m     
16  559  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m     
 
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
640  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  25 m  2:07.40   
602  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  50 m  2:10.59   
513  Riis Phillip  1998  ROSKILDE  9825AN  25 m  2:13.45   
650  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  2:16.32   
589  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  2:24.23   
436  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  25 m  2:29.97   
509  Olesen Anders Engtorp  1999  ROSKILDE  9951AI  50 m  2:30.43   
614  Johansen Daniel  2000  TRITON B  0023AC  25 m  2:32.45   
660  Hammershøj Asbjørn  2000  VÆRLØSE  0077AQ  25 m  2:32.82   
10  504  Kofoed William W.  2001  ROSKILDE  0159AH  25 m  2:32.93   
11  607  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  2:33.20   
12  454  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  25 m  2:36.47   
13  458  Fischer Oscar Lykke  2002  HILLERØD  0295AP  25 m  2:40.29   
14  594  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  2:42.04   
15  656  Borch Alexander Ravn  2001  VÆRLØSE  0151AN  50 m  2:47.63   
16  669  Lund Niels Peter  2002  VÆRLØSE  0213AO  25 m  2:52.00   
17  440  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  2:53.98   
18  657  Borch Magnus Ravn  2003  VÆRLØSE  0335AO  50 m  3:17.24   
19  595  Clement Gustav  2003  TRITON B  0371AN  50 m  3:23.41   
 
Løb 29, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
699  Jensen Julie Kepp  2000  A6  0042AA  25 m  54.34   
381  Thomsen Kristina  1991  GLADSAXE  9196AG  25 m  54.58   
605  Hansen Megan Forslund  1997  TRITON B  9702AC  25 m  56.39   
744  Mikkelsen Amalie  1997  HOVEDSTAD  9728AA  25 m  57.58   
511  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  57.61   
727  Petersson Katja Korbo  2001  A6  0134AA  25 m  58.55   
596  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  25 m  58.58   
382  Trandum Ida Agerbak  1996  GLADSAXE  9688AO  25 m  58.82   
593  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  59.26   
10  373  Bierre Victoria  2000  GLADSAXE  0022AS  25 m  59.70   
11  489  Truelsen Julie Højer  2000  HILLERØD  0028AM  25 m  1:00.10   
12  351  Aunstrup Kaja  1998  FR.VÆRK  9846AD  25 m  1:00.92   
13  733  Schelde-Mollerup Lærke  2003  A6  0358AB  25 m  1:01.05   
14  617  Ljungstrøm Emma Anne  1999  TRITON B  9908AH  25 m  1:01.08   
15  616  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  1:01.19   
16  376  Mikkelsen Ida Just  2001  GLADSAXE  0102AB  25 m  1:01.22   
17  651  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  25 m  1:01.69   
18  501  Corydon-Petersen Nina  1999  ROSKILDE  9922AQ  25 m  1:02.63   
19  500  Christensen Christina  2001  ROSKILDE  0114AP  25 m  1:03.33   
20  515  Schimming Emilie Hermann  1999  ROSKILDE  9942AP  25 m  1:03.47   
21  493  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  1:04.43   
22  610  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  50 m  1:04.54   
23  492  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  1:04.60   
24  408  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  1:04.76   
25  608  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  1:04.79   
26  645  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  50 m  1:04.87   
27  643  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  1:05.03   
28  485  Rasmusen Sofia Qvade  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  1:05.57   
29  481  Pedersen Emilie Trolle  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  1:05.74   
30  646  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  1:05.86   
31  535  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  25 m  1:06.12   
32  475  Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  1:06.40   
33  484  Rasmusen Clara Qvade  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  1:06.72   
34  703  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  25 m  1:06.77   
35  603  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  50 m  1:07.41   
36  621  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:07.48   
37  701  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  25 m  1:07.99   
38  419  Nielsen Sofie  2003  HASLEV  0324AU  25 m  1:08.10   
39  634  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  25 m  1:08.26   
40  686  Dahl Louise  2003  A6  0362AN  25 m  1:08.79   
41  355  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  1:09.23   
42  533  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  1:09.46   
43  415  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  1:09.77   
44  510  Olesen Annasofie Halling  1997  ROSKILDE  9762AW  25 m  1:10.55   
45  696  Husum Clara Sass  2004  A6  0474AM  25 m  1:11.09   
46  438  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  1:11.10   
47  354  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  1:11.92   
48  718  Mardov-Johansen Christine  2003  A6  0366AL  25 m  1:12.30   
49  534  Wentzel Freya Nørlund  2003  KVIK  0374AC  50 m  1:12.92   
50  441  Jensen Helene  2003  HERLEV  0394AE  25 m  1:12.94   
51  647  Sund Ida  2000  TRITON B  0064AX  50 m  1:13.02   
52  477  Larsen Mathilde Emilie K.  2002  HILLERØD  0288AP  25 m  1:13.13   
53  690  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  1:13.13   
54  721  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  1:13.70   
55  470  Juul Minna  2001  HILLERØD  0176BC  25 m  1:13.74   
56  552  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  25 m  1:13.84   
57  712  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m  1:13.94   
58  599  Fischer Emilie  2001  TRITON B  0156AK  25 m  1:14.66   
59  449  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:14.73   
60  591  Brandelev Victoria Grøn  2000  TRITON B  0058AK  25 m  1:15.33   
61  592  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  25 m  1:15.40   
62  405  Hansen Sarah Kongstad  2001  HASLEV  0134AT  25 m  1:15.62   
63  439  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  1:16.07   
64  360  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK  0306AZ  25 m  1:16.26   
65  737  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  50 m  1:16.38   
66  637  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:16.67   
67  413  Lodstrup Maria Hjort  2000  HASLEV  0086BA  25 m  1:18.25   
68  639  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  50 m  1:18.66   
69  710  Larsen Isabella  2005  A6    50 m  1:19.40   
70  628  Nyborg-Vedsted Clara  2002  TRITON B  0294AE  50 m  1:19.80   
71  711  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  50 m  1:20.50   
72  443  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  1:20.88   
73  538  Bech Signe Thornberg  2004  KVIK  0406AK  25 m  1:21.03   
74  629  Nyborg-Vedsted Emma  1999  TRITON B  9934AP  50 m  1:21.03   
75  448  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  25 m  1:21.23   
76  609  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  1:21.69   
77  730  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  1:21.76   
78  432  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  1:22.74   
79  505  Mehr Celina  2003  ROSKILDE  0378AL  25 m  1:24.54   
80  680  Bramm Sif  2006  A6    25 m  1:26.23   
81  359  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  1:26.32   
82  691  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  50 m  1:26.47   
83  659  Bussenius Emma  2004  VÆRLØSE  0416AK  25 m  1:26.84   
84  723  Nilsson Emily Schile  2005  A6    25 m  1:28.89   
85  570  Schak Frederikke Kofod  2005  KVIK  0528AJ  25 m  1:29.10   
86  707  Kragh Ida Skov  2006  A6    25 m  1:29.50   
87  362  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:30.26   
88  627  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  1:30.47   
89  572  Solander Luna Vorsaa  2005  KVIK  0518AP  25 m  1:30.55   
90  420  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  1:31.09   
91  548  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:31.70   
92  358  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  1:32.81   
93  536  Andersen Sara-Louise  2004  KVIK  0492AX  25 m  1:37.43   
94  579  Østergaard Caroline  2005  KVIK  0536AJ  25 m  1:38.10   
95  361  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  1:38.74   
96  542  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:38.76   
97  644  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:39.31   
98  537  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:41.68   
99  565  Pedersen Laura  2007  KVIK  0776AD  25 m  1:42.04   
100  557  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  25 m  1:42.36   
101  563  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  1:43.71   
102  688  Dietrichsen Anna  2006  A6  0694AB  25 m  1:44.15   
103  676  Antvorskov Line Lykke  2007  A6    25 m  1:44.98   
104  709  Larsen Anna Merl  2006  A6    25 m  1:50.06   
105  687  Damgaard Luna  2006  A6    25 m  1:54.33   
106  633  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  50 m  1:55.15   
107  677  Asmussen Merle  2006  A6    25 m  2:00.25   
108  352  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  2:02.27   
109  671  Milsgaard Laura Cheng  2006  VÆRLØSE  0658AJ  25 m  2:09.97   
110  722  Nelander Sarah  2007  A6    25 m  2:33.10   
111  516  Soukka Tiina  1996  ROSKILDE    25 m     
112  558  Makne Karoline  2006  KVIK  0678AJ  25 m     
113  681  Cederlu Nikoline Buchholt  2007  A6    25 m     
114  693  Greve Naya Høi  2007  A6    25 m     
115  714  Lind Sofie  2006  A6  0668AG  25 m     
116  720  Mikk Frederikke Krogh Bon  2007  A6    25 m     
 
Løb 30, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
726  Westermann Magnus  1995  HERLEV  9541AA  25 m  48.44   
587  Andersen Tobias  1998  TRITON B  9853AF  25 m  52.90   
341  Bech Thomas  1998  FARUM  9857AM  25 m  53.13   
734  Skelsager Nikolai  1996  A6  9687AC  25 m  53.38   
731  Rasmussen Mads Tornow  2000  A6  0073AD  25 m  53.62   
487  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m  54.21   
641  Sparholt Niels Paulli  2000  TRITON B  0027AF  25 m  54.76   
586  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  56.94   
450  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  25 m  56.99   
10  517  Sørensen Jonas B.  1993  ROSKILDE  9375AF  25 m  57.00   
11  496  Baktoft Jakob Gersholm  2000  ROSKILDE  0069AQ  25 m  57.92   
12  635  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  25 m  58.53   
13  600  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  50 m  58.60   
14  642  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  50 m  58.66   
15  512  Palmqvist Joakim  1999  ROSKILDE  9941AI  25 m  58.95   
16  611  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  50 m  59.26   
17  399  Dynesen Jakob  2000  HASLEV  0001AJ  25 m  59.50   
18  679  Bojesen Frederik  2002  A6  0281AB  50 m  59.83   
19  507  Møller Johan Theis  2000  ROSKILDE  0023AK  25 m  59.87   
20  349  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  59.91   
21  423  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  1:00.14   
22  660  Hammershøj Asbjørn  2000  VÆRLØSE  0077AQ  25 m  1:00.25   
23  457  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  1:00.92   
24  395  Andreassen Nicolai  2001  HASLEV  0113AB  25 m  1:01.26   
25  739  Thilleman Rasmus  2001  A6  0175AK  50 m  1:01.74   
26  409  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  1:01.91   
27  421  Pedersen Jeppe Woetmann  2000  HASLEV  0007AQ  25 m  1:02.18   
28  456  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  25 m  1:02.56   
29  626  Nielson Jens Gustav  1999  TRITON B  9971AK  25 m  1:03.00   
30  379  Presskorn Frederik  2000  GLADSAXE  0061AB  25 m  1:03.48   
31  452  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  1:04.39   
32  743  Østergaard Morten  2002  A6  0209AC  25 m  1:04.72   
33  717  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  1:05.01   
34  614  Johansen Daniel  2000  TRITON B  0023AC  25 m  1:05.05   
35  437  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  1:05.06   
36  670  Milsgaard Andreas Cheng  2000  VÆRLØSE  0025AN  25 m  1:05.24   
37  527  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  25 m  1:05.86   
38  433  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  1:06.75   
39  400  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  1:08.13   
40  471  Kirchhoff Carl Adelsten  2002  HILLERØD  0257AL  25 m  1:09.67   
41  673  Sundwall Tobias  2001  VÆRLØSE  0159AJ  25 m  1:09.71   
42  713  Lind Mads  2002  A6  0255AI  50 m  1:09.99   
43  649  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  1:10.29   
44  540  Chappell Gustav  2002  KVIK  0237AH  25 m  1:11.17   
45  469  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  HILLERØD  0207AI  25 m  1:11.97   
46  747  Hansen Emil Witzner  2004  A6  0475AD  50 m  1:12.38   
47  664  Jøns Lucas  2002  VÆRLØSE  0205AO  25 m  1:12.95   
48  483  Pihl Noel Willem  2002  HILLERØD  0281AL  25 m  1:13.49   
49  444  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  1:13.96   
50  353  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK    25 m  1:14.42   
51  508  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  50 m  1:15.25   
52  729  Plank Nicklas  2004  A6  0463AN  50 m  1:16.15   
53  447  Moffett Kristian  2003  HERLEV  0339AA  25 m  1:17.21   
54  748  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  1:17.31   
55  491  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  1:17.52   
56  402  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  1:18.07   
57  549  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  1:18.54   
58  631  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  50 m  1:18.91   
59  741  Tranum Noah  2004  A6    25 m  1:20.27   
60  562  Mønsted-Martin Nicolas  2004  KVIK  0437AK  25 m  1:20.90   
61  398  Dahrup Jonas P.  2004  HASLEV  0469AD  25 m  1:21.34   
62  732  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  50 m  1:22.71   
63  556  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:23.04   
64  657  Borch Magnus Ravn  2003  VÆRLØSE  0335AO  50 m  1:23.80   
65  692  From Mads Holger  2004  A6    50 m  1:25.51   
66  460  Galsøe Johan  2005  HILLERØD  0537AF  25 m  1:28.15   
67  550  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  1:28.16   
68  554  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  1:28.25   
69  590  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:30.51   
70  632  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  50 m  1:30.95   
71  666  Kristensen Johan Madvig  2004  VÆRLØSE  0445AO  50 m  1:33.56   
72  574  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:35.78   
73  539  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:36.03   
74  546  Frederiksen Nikolaj  2005  KVIK  0527AF  25 m  1:36.03   
75  543  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m  1:36.63   
76  350  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:38.01   
77  560  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  1:41.18   
78  665  Krabbe Fabian Holst  2005  VÆRLØSE  0539AJ  25 m  1:45.42   
79  366  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK  0515AH  25 m     
80  426  Vestergaard Noel Sander  2003  HASLEV  0345AO  25 m     
 
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
719  Mass Isabel  1998  A6  9848AA  50 m  34.96   
506  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  34.99   
472  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  35.01   
515  Schimming Emilie Hermann  1999  ROSKILDE  9942AP  25 m  36.92   
380  Storm Veronika  1998  GLADSAXE  9884AK  25 m  37.40   
615  Larsen Emma Lyngby  1998  TRITON B  9822AB  50 m  37.44   
479  Nislev Pernille  1998  HILLERØD  9842AC  25 m  37.87   
375  Madsen Katrine Tetzschner  2000  GLADSAXE  0082AG  25 m  37.96   
702  Johansen Cæcilie Buchholt  2001  A6  0152AB  25 m  39.37   
10  601  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  50 m  39.47   
11  704  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  39.47   
12  482  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  39.74   
13  490  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  40.06   
14  492  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  41.23   
15  628  Nyborg-Vedsted Clara  2002  TRITON B  0294AE  50 m  42.74   
16  477  Larsen Mathilde Emilie K.  2002  HILLERØD  0288AP  25 m  43.25   
17  439  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  43.79   
18  354  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  43.86   
19  568  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  44.28   
20  636  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  50 m  45.80   
21  362  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  45.85   
22  470  Juul Minna  2001  HILLERØD  0176BC  25 m  46.13   
23  493  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  46.77   
24  488  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  46.98   
25  746  Brage Silja  2005  A6    50 m  47.33   
26  442  Jensen Laura Thorlund  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  47.61   
27  707  Kragh Ida Skov  2006  A6    25 m  48.10   
28  675  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  48.84   
29  559  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m  50.40   
30  659  Bussenius Emma  2004  VÆRLØSE  0416AK  25 m  51.86   
31  417  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  52.52   
32  667  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  50 m  52.66   
33  536  Andersen Sara-Louise  2004  KVIK  0492AX  25 m  53.18   
34  361  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  55.60   
35  695  Hlynsdottir Eva  2005  A6  0596AF  25 m  55.72   
36  572  Solander Luna Vorsaa  2005  KVIK  0518AP  25 m  55.95   
37  480  Nissen Emma  2004  HILLERØD  0406AL  25 m  56.13   
38  736  Tengstedt Freja Betak  2005  A6  0502AB  25 m  57.90   
39  446  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  50 m  58.57   
40  356  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  59.19   
41  677  Asmussen Merle  2006  A6    25 m  59.61   
42  358  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  59.66   
43  671  Milsgaard Laura Cheng  2006  VÆRLØSE  0658AJ  50 m  59.82   
44  633  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  1:00.33   
45  644  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:01.03   
46  579  Østergaard Caroline  2005  KVIK  0536AJ  25 m  1:01.67   
47  637  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:11.54   
48  352  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:14.68   
49  709  Larsen Anna Merl  2006  A6    25 m  1:15.17   
50  715  Lindhardt Cecilie  2007  A6    25 m  1:20.72   
51  722  Nelander Sarah  2007  A6    25 m  1:25.85   
52  414  Lodstrup Mathilde Hjort  2005  HASLEV  0554AO  25 m     
53  537  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m     
54  542  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m     
55  548  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m     
56  558  Makne Karoline  2006  KVIK  0678AJ  25 m     
57  563  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m     
58  565  Pedersen Laura  2007  KVIK  0776AD  25 m     
59  676  Antvorskov Line Lykke  2007  A6    25 m     
60  682  Christens Laura Houmøller  2005  A6    25 m     
61  697  Huynh Danna Vi  2007  A6    25 m     
62  708  Langsager Anna  2006  A6    25 m     
63  714  Lind Sofie  2006  A6  0668AG  25 m     
64  720  Mikk Frederikke Krogh Bon  2007  A6    25 m     
 
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
342  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  25 m  27.57   
378  Pittioni Lasse  1995  GLADSAXE  9577AI  25 m  28.02   
514  Salem Riyan  1998  ROSKILDE  9891AV  50 m  31.19   
606  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  50 m  31.87   
473  Kjærsgaard Victor  1998  HILLERØD  9861AF  25 m  32.00   
600  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  25 m  33.12   
517  Sørensen Jonas B.  1993  ROSKILDE  9375AF  50 m  33.69   
512  Palmqvist Joakim  1999  ROSKILDE  9941AI  25 m  35.28   
739  Thilleman Rasmus  2001  A6  0175AK  50 m  35.62   
10  670  Milsgaard Andreas Cheng  2000  VÆRLØSE  0025AN  25 m  36.09   
11  738  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  36.79   
12  456  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  25 m  38.38   
13  673  Sundwall Tobias  2001  VÆRLØSE  0159AJ  25 m  38.56   
14  664  Jøns Lucas  2002  VÆRLØSE  0205AO  25 m  39.42   
15  607  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  39.53   
16  526  Hansen Arthur  2002  KVIK  0281AD  25 m  39.71   
17  486  Riis Mikkel Kronborg  2002  HILLERØD  0239AJ  25 m  40.89   
18  474  Kruse Villads  2003  HILLERØD  0371AI  25 m  41.18   
19  459  Galsøe Christian  2002  HILLERØD  0217AA  25 m  41.68   
20  504  Kofoed William W.  2001  ROSKILDE  0159AH  25 m  41.86   
21  525  Nygaard Andreas Zastrow  2003  KVIK  0377AB  25 m  42.59   
22  452  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  42.90   
23  499  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  42.97   
24  540  Chappell Gustav  2002  KVIK  0237AH  25 m  44.60   
25  445  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  45.44   
26  451  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  45.82   
27  454  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  25 m  45.99   
28  669  Lund Niels Peter  2002  VÆRLØSE  0213AO  25 m  46.01   
29  649  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  46.16   
30  652  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  50 m  47.23   
31  508  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  50 m  47.48   
32  549  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  48.13   
33  556  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  48.34   
34  554  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  50.08   
35  665  Krabbe Fabian Holst  2005  VÆRLØSE  0539AJ  50 m  51.04   
36  397  Compen Victor  2003  HASLEV  0359AH  25 m  53.66   
37  590  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  53.84   
38  435  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  54.22   
39  666  Kristensen Johan Madvig  2004  VÆRLØSE  0445AO  25 m  56.10   
40  555  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  58.38   
41  416  Møller Hjalte  2007  HASLEV  0733AA  25 m  1:01.60   
42  562  Mønsted-Martin Nicolas  2004  KVIK  0437AK  25 m  1:01.97   
43  366  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK  0515AH  25 m  1:13.53   
44  503  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m     
 
Løb 33, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
625  Nielsen Maja  1996  TRITON B  9632AD  25 m  2:14.43   
604  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  2:18.99   
495  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  2:24.55   
588  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  2:26.60   
593  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  50 m  2:30.15   
375  Madsen Katrine Tetzschner  2000  GLADSAXE  0082AG  25 m  2:30.69   
372  Aarestrup Zenia  2001  GLADSAXE  0104AS  25 m  2:31.53   
645  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:31.81   
597  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  50 m  2:32.49   
10  620  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  25 m  2:33.07   
11  630  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  2:33.78   
12  498  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  2:33.82   
13  603  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  2:35.82   
14  648  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  25 m  2:36.61   
15  651  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  50 m  2:36.88   
16  608  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  2:37.45   
17  610  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  25 m  2:37.75   
18  596  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  50 m  2:38.02   
19  534  Wentzel Freya Nørlund  2003  KVIK  0374AC  25 m  2:40.54   
20  724  Olsen Luna Emilie  2003  A6  0312AC  25 m  2:41.28   
21  646  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  50 m  2:42.97   
22  598  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  2:43.40   
23  621  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  2:45.52   
24  532  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  25 m  2:47.87   
25  618  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  25 m  2:48.09   
26  694  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  2:49.31   
27  441  Jensen Helene  2003  HERLEV  0394AE  25 m  2:50.23   
28  552  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  25 m  2:50.71   
29  561  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  2:51.15   
30  568  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  2:55.84   
31  623  Mosegaard Sofie  2002  TRITON B  0206AE  25 m  2:57.33   
32  634  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  50 m  2:58.74   
33  592  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  25 m  3:00.35   
34  601  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  50 m  3:04.16   
35  438  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  3:05.99   
36  684  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  50 m  3:08.87   
37  432  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  3:08.96   
38  442  Jensen Laura Thorlund  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  3:11.50   
39  448  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  25 m  3:19.21   
40  422  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  3:21.89   
41  418  Møller Olivia  2004  HASLEV  0452AF  25 m  3:22.15   
42  576  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  3:30.02   
43  627  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  3:37.61   
44  478  Markussen Elinor  2004  HILLERØD  0478AL  25 m  3:45.86   
45  360  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK  0306AZ  25 m  3:52.64   
46  557  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  25 m     
47  564  Olsen Laura  2004  KVIK  0432AW  25 m     
 
Løb 34, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
606  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  2:07.94   
612  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  25 m  2:14.24   
641  Sparholt Niels Paulli  2000  TRITON B  0027AF  25 m  2:16.94   
635  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  50 m  2:17.68   
622  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  50 m  2:17.71   
377  Pedersen Thor Nilsson  2000  GLADSAXE  0081AB  25 m  2:18.17   
650  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  2:19.78   
602  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  25 m  2:19.93   
642  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  2:20.21   
10  509  Olesen Anders Engtorp  1999  ROSKILDE  9951AI  25 m  2:20.92   
11  514  Salem Riyan  1998  ROSKILDE  9891AV  50 m  2:25.31   
12  396  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  25 m  2:31.74   
13  586  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  2:33.61   
14  403  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  2:34.02   
15  528  Wahl Valentin  2003  KVIK  0355AC  25 m  2:35.78   
16  594  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  2:40.56   
17  526  Hansen Arthur  2002  KVIK  0281AD  25 m  2:40.81   
18  434  Benli Adar  2001  HERLEV  0143AR  25 m  2:40.96   
19  436  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  25 m  2:41.33   
20  527  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  25 m  2:42.67   
21  433  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  2:48.90   
22  437  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  2:51.51   
23  494  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  2:55.19   
24  499  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  2:56.12   
25  525  Nygaard Andreas Zastrow  2003  KVIK  0377AB  25 m  2:56.39   
26  656  Borch Alexander Ravn  2001  VÆRLØSE  0151AN  25 m  3:00.40   
27  447  Moffett Kristian  2003  HERLEV  0339AA  25 m  3:02.04   
28  740  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  50 m  3:03.37   
29  444  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  3:08.78   
30  440  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  3:12.94   
31  631  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  50 m  3:13.64   
32  700  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  3:21.54   
33  453  Bojer Matias  2002  HILLERØD  0257AP  25 m  3:30.01   
34  595  Clement Gustav  2003  TRITON B  0371AN  50 m  3:37.63   
 
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
728  A6 Piger 1  1998  A6    25 m  1:49.50   
582  Triton Pige 1  TRITON B    25 m  1:53.00   
466  Hils Piger 1 Hillerød  HILLERØD    25 m  1:55.01   
531  Kvik Piger Regional  2003  KVIK    25 m  1:59.06   
583  Triton Pige 2  TRITON B    25 m  2:00.00   
467  Hils Piger 2 Hillerød  HILLERØD    25 m  2:00.01   
468  Hils Piger 3 Hillerød  HILLERØD    25 m  2:04.01   
584  Triton Pige 3  TRITON B    25 m  2:06.00   
386  Haslev Fri Piger 1  HASLEV    25 m  2:10.00   
10  430  Herlev Piger 1  HERLEV    25 m  2:10.99   
11  431  Herlev Piger 2  HERLEV    25 m  2:15.99   
12  387  Haslev Fri Piger 2  HASLEV    25 m  2:25.00   
13  388  Haslev Fri Piger 3  HASLEV    25 m  2:40.00   
14  345  Cool Kids  1998  FR.VÆRK    25 m     
15  363  Power Puff Pigerne  2003  FR.VÆRK    25 m     
16  529  Kvik Pige C1  2004  KVIK    25 m     
17  530  Kvik Pige C2  2004  KVIK    25 m     
18  753  A6 Piger 2  A6    25 m     
19  754  A6 Piger 3  A6    25 m     
 
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
581  Triton Dreng 1  TRITON B    25 m  1:42.00   
462  Hils Drenge 1 Hillerød  HILLERØD    25 m  1:44.01   
689  A6 Drenge 1  1996  A6    25 m  1:46.50   
383  Haslev Fri Drenge 1  HASLEV    25 m  1:50.00   
463  Hils Drenge 2 Hillerød  HILLERØD    25 m  1:54.01   
585  Triton Årgang Drenge 1  TRITON B    25 m  1:55.00   
428  Herlev Knægte 1  HERLEV    25 m  1:56.99   
524  Kvik Drenge Regional  2003  KVIK    25 m  1:58.10   
464  Hils Drenge 3 Hillerød  HILLERØD    25 m  2:02.01   
10  384  Haslev Fri Drenge 2  HASLEV    25 m  2:05.00   
11  429  Herlev Knægte 2  HERLEV    25 m  2:06.99   
12  653  Vsk Drenge 1  VÆRLØSE    25 m  2:08.00   
13  465  Hils Drenge 4 Hillerød  HILLERØD    25 m  2:10.01   
14  385  Haslev Fri Drenge 3  HASLEV    25 m  2:20.00   
15  654  Vsk Drenge 2  VÆRLØSE    25 m  2:40.00   
16  346  Græsrødderne  2001  FR.VÆRK    25 m     
17  521  Kvik Drenge C  2004  KVIK    25 m     
18  751  A6 Drenge 2  A6    25 m     
19  752  A6 Drenge 3  A6    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.23.02  Udskriftsdato  16 maj 2016 
Licens til Slangerup Svømmeklub A6  Udskriftstidspunkt  21:11