Resultat Total - Pr. aldersgruppe uden mellemtider 
 
  Stævne navn  NS Mini 2018 01 20    Udskriftsdato  20 januar 2018   
  Stævne by  Ølstykke    Udskriftstidspunkt  18:29   
  Arrangør  A6 / Svømmeklubben Laksen         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  20 januar 2018         
 
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Lise Jokumsen  2004  Hillerød Svømmeklub            47.38   
Amalie Klitten  2004  Hillerød Svømmeklub            50.38   
                     
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ida-Marie Nørgaard  2005  Frederiksværk Svømmeklub            41.42   
Olivia Cruse  2005  Hillerød Svømmeklub            41.80   
Silje Lyse Legaard  2006  Hillerød Svømmeklub            48.42   
Marie Rose  2006  Farum Svømmeklub            51.21   
Katrine Prip  2005  Frederiksværk Svømmeklub            51.45   
Aminah Khan  2006  Farum Svømmeklub            52.60   
Isabella Borgmann  2005  Farum Svømmeklub            53.39   
Nanna Holmegaard Larsen  2005  Frederiksværk Svømmeklub            54.45   
Helena Lendal  2006  Frederiksværk Svømmeklub            55.02   
10  Lianne Jing Nielsen  2005  Frederiksværk Svømmeklub            1:00.82   
11  Asta-Marie Tønder Kragh  2006  Farum Svømmeklub            1:01.09   
Merle Asmussen  2006  A6            DNS   
                     
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Astrid Nørgaard  2007  Frederiksværk Svømmeklub            44.91   
Tilde Rytz Jørgensen  2007  Frederikssund Svømmeklub            51.02   
Asta Fehrend Vejlbo  2007  Frederikssund Svømmeklub            52.06   
Lucia Borgmann  2007  Farum Svømmeklub            52.12   
Silje Rasmussen  2008  A6            52.62   
Helene Friis Fanø  2007  Farum Svømmeklub            54.61   
Selma Thomsen Lind  2007  Farum Svømmeklub            54.66   
Laura Christoffersen  2007  Hillerød Svømmeklub            55.39   
Sofie Wettendorff Hasling  2007  Frederiksværk Svømmeklub            56.05   
10  Melani Jesse  2008  Helsinge Svømmeklub            56.39   
11  Andrea Jxrgensen  2008  Hillerød Svømmeklub            56.86   
12  Cecilie Hedelbo Lindhardt  2007  A6            1:02.12   
13  Julie Truelsen  2008  Frederikssund Svømmeklub            1:04.30   
14  Andrea Frederiksen  2008  Frederiksværk Svømmeklub            1:05.53   
15  Caroline Jørgensen  2008  Farum Svømmeklub            1:07.87   
16  Lærke Christensen  2008  Frederiksværk Svømmeklub            1:10.52   
Lilja Skov  2007  Frederikssund Svømmeklub            DNS   
Melanie Arentoft Petersen  2007  A6            DNS   
Louise Olsen  2008  A6            DSQ  1 hånd vend. 25m 
                     
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Annabella Holm Ciampi  2009  Farum Svømmeklub            1:00.25   
Rosa Nørgaard  2010  Frederiksværk Svømmeklub            1:09.19   
Nicoline Boesgaard  2009  Frederiksværk Svømmeklub            1:10.78   
                     
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Bertram H. Mikkelsen  2004  Frederikssund Svømmeklub            42.30   
Silas Folke Drigsdahl  2004  Hillerød Svømmeklub            42.71   
André Vester  2004  Helsinge Svømmeklub            44.45   
                     
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Mikkel Nyvang Thorngreen  2005  Hillerød Svømmeklub            44.12   
Younus Khan  2005  Farum Svømmeklub            45.70   
Tobias Lindhardt  2005  A6            45.91   
Johan Klitten  2006  Hillerød Svømmeklub            49.44   
Benjamin Schultz Hansen  2005  Farum Svømmeklub            50.80   
Stefan Angjelovski  2006  Farum Svømmeklub            51.90   
Harald Vitus Pedersen  2006  Frederikssund Svømmeklub            52.18   
Andy Nguyen  2006  Farum Svømmeklub            56.34   
Kaare Asskildt  2006  Farum Svømmeklub            59.12   
10  Emil Nissen  2006  Hillerød Svømmeklub            1:05.76   
Sebastian Larsen  2006  Hillerød Svømmeklub            DNS   
Elias Jensen  2006  Hillerød Svømmeklub            DSQ  Tyvstart 
                     
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Kristoffer Thaulow  2007  Farum Svømmeklub            46.55   
Loui Krag  2007  Frederikssund Svømmeklub            48.02   
Jonathan van der Rijt  2007  Frederikssund Svømmeklub            48.42   
Albert Palmus  2007  A6            50.09   
Nikolaj Assentoft Brandt  2007  Helsinge Svømmeklub            50.15   
Jonas Tornow Rasmussen  2007  A6            51.35   
Adam Gjerløv  2007  Frederikssund Svømmeklub            51.51   
Joachim Nyvang Thorngreen  2007  Hillerød Svømmeklub            51.97   
Mads Prip  2008  Frederiksværk Svømmeklub            57.04   
10  Alexander Merl Larsen  2008  A6            59.20   
11  Jens Nielsen  2008  A6            1:00.18   
12  Benjamin Krohn Markussen  2008  Farum Svømmeklub            1:00.57   
13  Lauritz Viborg Husum  2007  A6            1:05.97   
14  Lucas Holbek  2007  Hillerød Svømmeklub            1:09.20   
15  Sebastian S. Sxrensen  2008  Hillerød Svømmeklub            1:14.77   
Simon Grefstad  2007  Hillerød Svømmeklub            DSQ  Tyvstart 
                     
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Theodor Reino Ikkala  2009  Frederiksværk Svømmeklub            1:02.80   
                     
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Amalie Klitten  2004  Hillerød Svømmeklub            1:18.83   
Lise Jokumsen  2004  Hillerød Svømmeklub            1:22.26   
Frida Amalie Spellerberg  2004  Farum Svømmeklub            1:23.59   
                     
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Josefine Nielsen  2005  Frederiksværk Svømmeklub            1:09.18   
Olivia Cruse  2005  Hillerød Svømmeklub            1:15.72   
Jasmin Kjærsgaard  2006  A6            1:16.20   
Sofie Bierbaum-Pedersen  2006  Frederiksværk Svømmeklub            1:21.39   
Anna Dietrichsen  2006  A6            1:21.90   
Anna Merl Larsen  2006  A6            1:21.99   
Frida Karoline Ikkala  2005  Frederiksværk Svømmeklub            1:25.63   
Marie Rose  2006  Farum Svømmeklub            1:29.73   
Thilde Sulsbrück  2005  Farum Svømmeklub            1:32.39   
10  Lianne Jing Nielsen  2005  Frederiksværk Svømmeklub            1:40.02   
11  Katrine Prip  2005  Frederiksværk Svømmeklub            1:41.00   
12  Liva Gydesen  2005  A6            1:41.66   
Aurora Troldahl Jakobsen  2005  Helsinge Svømmeklub            DNS   
Merle Asmussen  2006  A6            DNS   
Victoria Villiam  2006  Frederiksværk Svømmeklub            DNF   
                     
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Frida Gram Peters  2007  Helsinge Svømmeklub            1:14.23   
Lucca Frydendahl  2008  A6            1:17.23   
K-Lee Hansen  2007  A6            1:20.09   
Sally Sol Lindal Hoffmann  2007  Helsinge Svømmeklub            1:26.87   
Line Appel  2007  Frederikssund Svømmeklub            1:28.81   
Liya Arnholtz  2007  Helsinge Svømmeklub            1:30.12   
Lærke Victoria Jørgensen  2007  A6            1:32.09   
Emily Amalie Jensen  2007  Helsinge Svømmeklub            1:33.06   
Viktoria Larsen  2007  A6            1:33.07   
10  Isabella Flach  2008  Hillerød Svømmeklub            1:35.73   
11  Alberte Ricken  2007  Hillerød Svømmeklub            1:36.36   
12  Selma Thomsen Lind  2007  Farum Svømmeklub            1:37.81   
13  Louise Olsen  2008  A6            1:37.89   
14  Silje Rasmussen  2008  A6            1:38.89   
15  Mira Capito  2007  A6            1:40.02   
16  Mille Frydenlund Hansen  2008  A6            1:41.14   
17  Nicoline B. Cederlund  2007  A6            1:42.00   
18  Lina Thejlman  2008  A6            1:42.23   
19  Asta Fehrend Vejlbo  2007  Frederikssund Svømmeklub            1:43.13   
20  Anna Gregers Jxrgensen  2007  Hillerød Svømmeklub            1:44.83   
21  Yasmin Thomsen  2007  Helsinge Svømmeklub            1:47.28   
22  Cecilie Hedelbo Lindhardt  2007  A6            1:47.98   
23  Liva Poulsen  2007  Hillerød Svømmeklub            1:50.82   
24  Sofie Lykke  2008  A6            1:51.50   
25  Andrea Frederiksen  2008  Frederiksværk Svømmeklub            1:52.48   
26  Johanne Højer  2008  A6            1:53.34   
27  Lisa Børsting  2007  Farum Svømmeklub            1:53.93   
28  Emma Jensen  2008  A6            1:56.55   
29  Julie Nyrup Carelli  2007  A6            1:57.57   
30  Patricia Christensen  2007  Frederiksværk Svømmeklub            2:01.22   
31  Ida Rasmussen  2008  A6            2:21.64   
Anna Søjberg Madsen  2008  Helsinge Svømmeklub            DNS   
Kornelia Eg  2008  A6            DNS   
Line L. Antvorskov  2007  A6            DNS   
Liv Frost Juhler  2008  A6            DNS   
Melanie Arentoft Petersen  2007  A6            DNS   
Katja Daniella Aggersbøl  2007  A6            DNF   
                     
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Caroline Leander Sxltoft  2010  Hillerød Svømmeklub            1:44.20   
Melissa Larsen  2009  A6            1:58.82   
                     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Mads Holger From  2004  A6            1:08.91   
Marco Stub Olsen  2004  A6            1:08.95   
Viktor Junker Neldeberg  2004  Helsinge Svømmeklub            1:12.11   
Alexander Asmussen  2004  Frederiksværk Svømmeklub            1:12.30   
Lau Lykke Wennicke  2004  Frederikssund Svømmeklub            1:13.55   
Mads Bantz Nielsen  2004  Frederikssund Svømmeklub            1:21.70   
Victor Christiansen  2004  Helsinge Svømmeklub            1:22.63   
                     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Victor Møller Klitgaard  2006  Helsinge Svømmeklub            1:09.99   
Tobias Frederiksen  2006  Helsinge Svømmeklub            1:10.57   
Scott Foged  2005  Helsinge Svømmeklub            1:15.03   
Jacob Koch Larsen  2006  Frederiksværk Svømmeklub            1:15.42   
Lasse S. Frederiksen  2006  Helsinge Svømmeklub            1:18.39   
Younus Khan  2005  Farum Svømmeklub            1:23.63   
Jonathan Kristensen  2006  Frederikssund Svømmeklub            1:23.68   
Nicklas Kolt Købsted  2006  Helsinge Svømmeklub            1:24.46   
Joshua Michael Pedersen  2006  Farum Svømmeklub            1:26.22   
10  Elias Jensen  2006  Hillerød Svømmeklub            1:27.10   
11  Johan Klitten  2006  Hillerød Svømmeklub            1:27.15   
12  Harald Vitus Pedersen  2006  Frederikssund Svømmeklub            1:31.13   
13  Emanuele Holm Ciampi  2006  Farum Svømmeklub            1:31.56   
14  Jacob Tykskov Marcussen  2006  Frederikssund Svømmeklub            1:33.49   
15  Noah Meiland  2005  Hillerød Svømmeklub            1:42.64   
16  Bertil Mørup Helmudt  2005  Farum Svømmeklub            1:49.91   
Emil Schmidt  2006  A6            1:07.69  EXTRA 
Asbjørn Aksel Hansen  2006  Frederiksværk Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Frederik Kepp Jensen  2007  A6            1:10.42   
Balder H. Mikkelsen  2007  Frederikssund Svømmeklub            1:15.41   
Albert Palmus  2007  A6            1:20.44   
Harald Rasmus Svendsen  2007  A6            1:26.75   
William Foged  2008  Helsinge Svømmeklub            1:29.24   
Lauritz Viborg Husum  2007  A6            1:35.41   
Jonathan van der Rijt  2007  Frederikssund Svømmeklub            1:36.56   
Nikolaj Cheng  2007  Helsinge Svømmeklub            1:36.65   
Nikolaj Pedersen  2007  Helsinge Svømmeklub            1:36.88   
10  Joachim Nyvang Thorngreen  2007  Hillerød Svømmeklub            1:39.75   
11  Adam Gjerløv  2007  Frederikssund Svømmeklub            1:40.25   
12  Nicklas Østrup Fisker  2008  Helsinge Svømmeklub            1:43.38   
13  Keanu Hansen  2007  A6            1:48.35   
14  Emil Bantz Nielsen  2007  Frederikssund Svømmeklub            1:48.81   
15  Jens Nielsen  2008  A6            1:48.93   
                     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Gustavs Lopacinskis  2009  Frederikssund Svømmeklub            1:30.05   
                     
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ida-Marie Nørgaard  2005  Frederiksværk Svømmeklub            2:53.46   
Emma Mølholm  2005  Hillerød Svømmeklub            3:06.45   
Anna Dietrichsen  2006  A6            3:13.28   
Sofie Bierbaum-Pedersen  2006  Frederiksværk Svømmeklub            3:17.04   
Isabella Borgmann  2005  Farum Svømmeklub            3:28.52   
Helena Lendal  2006  Frederiksværk Svømmeklub            3:33.47   
Anine Munch Kofoed  2005  Frederiksværk Svømmeklub            DNS   
Kirstine Tønder Kragh  2005  Farum Svømmeklub            DSQ  Ej fort bev v 150m 
                     
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Line Appel  2007  Frederikssund Svømmeklub            3:21.69   
Tilde Rytz Jørgensen  2007  Frederikssund Svømmeklub            3:23.10   
Helene Friis Fanø  2007  Farum Svømmeklub            3:24.67   
Camille Hedvig Miolane  2007  A6            3:36.78   
Natasja Boesgaard  2007  Frederiksværk Svømmeklub            3:37.38   
Patricia Christensen  2007  Frederiksværk Svømmeklub            3:49.26   
Katja Daniella Aggersbøl  2007  A6            DNS   
                     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Marco Stub Olsen  2004  A6            2:42.57   
Noah Tranum  2004  A6            2:47.18   
Silas Folke Drigsdahl  2004  Hillerød Svømmeklub            2:55.57   
                     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Samuel Veje  2005  Hillerød Svømmeklub            3:05.26   
Jonathan Kristensen  2006  Frederikssund Svømmeklub            3:15.02   
Mikkel Nyvang Thorngreen  2005  Hillerød Svømmeklub            3:34.84   
Emil Schmidt  2006  A6            2:50.30  EXTRA 
Sebastian Larsen  2006  Hillerød Svømmeklub            DNS   
Oscar Høck Just  2006  Farum Svømmeklub            DSQ  Ej fort. bev. v 50 m 
                     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Frederik Kepp Jensen  2007  A6            2:52.80   
Loui Krag  2007  Frederikssund Svømmeklub            3:07.83   
Jacob Uldall-Jessen  2007  A6            3:19.20   
Harald Rasmus Svendsen  2007  A6            3:36.66   
Gustav Midtgaard  2008  A6            3:39.83   
Alexander Merl Larsen  2008  A6            3:49.55   
                     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Frida Amalie Spellerberg  2004  Farum Svømmeklub            35.26   
                     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Josefine Nielsen  2005  Frederiksværk Svømmeklub            31.70   
Jasmin Kjærsgaard  2006  A6            33.56   
Frida Karoline Ikkala  2005  Frederiksværk Svømmeklub            38.31   
Kirstine Tønder Kragh  2005  Farum Svømmeklub            38.81   
Liva Gydesen  2005  A6            41.36   
Thilde Sulsbrück  2005  Farum Svømmeklub            41.93   
Nanna Holmegaard Larsen  2005  Frederiksværk Svømmeklub            43.41   
Aminah Khan  2006  Farum Svømmeklub            45.11   
Asta-Marie Tønder Kragh  2006  Farum Svømmeklub            47.64   
Aurora Troldahl Jakobsen  2005  Helsinge Svømmeklub            DNS   
Victoria Villiam  2006  Frederiksværk Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Frida Gram Peters  2007  Helsinge Svømmeklub            34.10   
Sally Sol Lindal Hoffmann  2007  Helsinge Svømmeklub            38.85   
Lucia Borgmann  2007  Farum Svømmeklub            39.35   
Emily Amalie Jensen  2007  Helsinge Svømmeklub            39.52   
Natasja Boesgaard  2007  Frederiksværk Svømmeklub            39.61   
Liya Arnholtz  2007  Helsinge Svømmeklub            40.03   
Camille Hedvig Miolane  2007  A6            41.04   
Andrea Jxrgensen  2008  Hillerød Svømmeklub            41.45   
Alberte Ricken  2007  Hillerød Svømmeklub            41.77   
10  Lina Thejlman  2008  A6            42.56   
11  Sofie Wettendorff Hasling  2007  Frederiksværk Svømmeklub            42.59   
12  Viktoria Larsen  2007  A6            42.66   
13  Isabella Flach  2008  Hillerød Svømmeklub            44.09   
14  Anna Gregers Jxrgensen  2007  Hillerød Svømmeklub            45.48   
15  Yasmin Thomsen  2007  Helsinge Svømmeklub            45.85   
16  Melani Jesse  2008  Helsinge Svømmeklub            46.69   
17  Julie Truelsen  2008  Frederikssund Svømmeklub            47.11   
17  Liva Poulsen  2007  Hillerød Svømmeklub            47.11   
19  Emma Jensen  2008  A6            47.78   
20  Johanne Højer  2008  A6            48.97   
21  Sofie Lykke  2008  A6            49.55   
22  Laura Christoffersen  2007  Hillerød Svømmeklub            50.26   
23  Julie Nyrup Carelli  2007  A6            50.96   
24  Liv Frost Juhler  2008  A6            51.40   
25  Lisa Børsting  2007  Farum Svømmeklub            51.97   
26  Caroline Jørgensen  2008  Farum Svømmeklub            57.38   
27  Caroline Lindberg  2007  A6            58.86   
28  Ida Rasmussen  2008  A6            1:07.93   
29  Lærke Christensen  2008  Frederiksværk Svømmeklub            1:18.22   
Anna Søjberg Madsen  2008  Helsinge Svømmeklub            DNS   
Kornelia Eg  2008  A6            DNS   
Lilja Skov  2007  Frederikssund Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Caroline Leander Sxltoft  2010  Hillerød Svømmeklub            45.74   
Annabella Holm Ciampi  2009  Farum Svømmeklub            50.13   
Melissa Larsen  2009  A6            53.98   
Rosa Nørgaard  2010  Frederiksværk Svømmeklub            1:02.05   
Nicoline Boesgaard  2009  Frederiksværk Svømmeklub            1:03.48   
Melissa Walther Capito  2009  A6            1:07.60   
Dyveke Larsen  2009  A6            1:10.40   
Signe Grynnerup  2009  A6            1:10.64   
Emilie Stengel Vindekilde  2009  A6            1:14.15   
10  Silke Holtz  2010  A6            1:15.34   
Ida O. D. Nielsen  2009  A6            DNF   
                     
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Bertram H. Mikkelsen  2004  Frederikssund Svømmeklub            31.94   
André Vester  2004  Helsinge Svømmeklub            32.65   
Viktor Junker Neldeberg  2004  Helsinge Svømmeklub            33.46   
Mads Bantz Nielsen  2004  Frederikssund Svømmeklub            35.91   
Victor Christiansen  2004  Helsinge Svømmeklub            36.96   
                     
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Victor Møller Klitgaard  2006  Helsinge Svømmeklub            32.18   
Tobias Frederiksen  2006  Helsinge Svømmeklub            32.78   
Scott Foged  2005  Helsinge Svømmeklub            33.41   
Samuel Veje  2005  Hillerød Svømmeklub            35.22   
Lasse S. Frederiksen  2006  Helsinge Svømmeklub            35.37   
Nicklas Kolt Købsted  2006  Helsinge Svømmeklub            38.22   
Emanuele Holm Ciampi  2006  Farum Svømmeklub            40.26   
Jacob Tykskov Marcussen  2006  Frederikssund Svømmeklub            40.95   
Andy Nguyen  2006  Farum Svømmeklub            42.78   
10  Stefan Angjelovski  2006  Farum Svømmeklub            42.97   
11  Kaare Asskildt  2006  Farum Svømmeklub            44.59   
12  Noah Meiland  2005  Hillerød Svømmeklub            45.09   
13  Bertil Mørup Helmudt  2005  Farum Svømmeklub            45.49   
14  Emil Nissen  2006  Hillerød Svømmeklub            53.00   
Benjamin Schultz Hansen  2005  Farum Svømmeklub            DNS   
Joshua Michael Pedersen  2006  Farum Svømmeklub            DSQ  Tyvstart 
                     
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Kristoffer Thaulow  2007  Farum Svømmeklub            34.35   
Nikolaj Assentoft Brandt  2007  Helsinge Svømmeklub            37.66   
Jonas Tornow Rasmussen  2007  A6            39.48   
William Foged  2008  Helsinge Svømmeklub            39.79   
Nikolaj Cheng  2007  Helsinge Svømmeklub            41.44   
Emil Bantz Nielsen  2007  Frederikssund Svømmeklub            44.29   
Nikolaj Pedersen  2007  Helsinge Svømmeklub            44.51   
Gustav Midtgaard  2008  A6            45.42   
Benjamin Krohn Markussen  2008  Farum Svømmeklub            45.79   
10  Keanu Hansen  2007  A6            46.42   
11  Nicklas Østrup Fisker  2008  Helsinge Svømmeklub            48.23   
12  Simon Grefstad  2007  Hillerød Svømmeklub            48.37   
13  William Schmidt  2008  A6            49.68   
14  Lucas Holbek  2007  Hillerød Svømmeklub            52.70   
15  Sebastian S. Sxrensen  2008  Hillerød Svømmeklub            1:04.48   
Mads Prip  2008  Frederiksværk Svømmeklub            DSQ  Tyvstart 
                     
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Gustavs Lopacinskis  2009  Frederikssund Svømmeklub            39.16   
Silas Hammer Toftkær  2009  A6            52.37   
Isaac Hammer Toftkær  2009  A6            54.41   
Mathias Sxndergaard  2009  Hillerød Svømmeklub            55.53   
Theodor Reino Ikkala  2009  Frederiksværk Svømmeklub            56.31   
Alexander Hansen  2010  Hillerød Svømmeklub            1:29.95   
                     
 
Løb 9, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Silje Lyse Legaard  2006  Hillerød Svømmeklub            1:31.38   
Olivia Cruse  2005  Hillerød Svømmeklub            1:38.01   
Anna Merl Larsen  2006  A6            1:50.63   
Emma Mølholm  2005  Hillerød Svømmeklub            1:51.34   
Anine Munch Kofoed  2005  Frederiksværk Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 9, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Lucca Frydendahl  2008  A6            1:46.36   
Astrid Nørgaard  2007  Frederiksværk Svømmeklub            1:47.29   
K-Lee Hansen  2007  A6            1:54.37   
Mira Capito  2007  A6            2:05.48   
Nicoline B. Cederlund  2007  A6            2:16.25   
Lærke Victoria Jørgensen  2007  A6            2:17.58   
Mille Frydenlund Hansen  2008  A6            2:30.97   
Line L. Antvorskov  2007  A6            DNS   
                     
 
Løb 10, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Noah Tranum  2004  A6            1:20.24   
Mads Holger From  2004  A6            1:20.44   
Alexander Asmussen  2004  Frederiksværk Svømmeklub            1:25.60   
Lau Lykke Wennicke  2004  Frederikssund Svømmeklub            1:34.71   
                     
 
Løb 10, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Tobias Lindhardt  2005  A6            1:39.35   
Jacob Koch Larsen  2006  Frederiksværk Svømmeklub            1:39.44   
Asbjørn Aksel Hansen  2006  Frederiksværk Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 10, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Balder H. Mikkelsen  2007  Frederikssund Svømmeklub            1:40.88   
Jacob Uldall-Jessen  2007  A6            1:48.79   
                     
 
Løb 11, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 0-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
A6 Piger 1  A6            2:41.47   
Hils 1  2006  Hillerød Svømmeklub            2:49.00   
Frederikssund Power Girls  2007  Frederikssund Svømmeklub            3:10.98   
Hils 2  2006  Hillerød Svømmeklub            3:13.57  OD I 
A6 Piger 3  A6            3:13.57  OD II 
A6 Piger 2  A6            3:21.98   
Stålpiger 1 Fr.værk  2005  Frederiksværk Svømmeklub            3:24.01   
Stålpiger 2 Fr.værk  2005  Frederiksværk Svømmeklub            3:25.09   
Hils 3  2006  Hillerød Svømmeklub            DNS   
Farum Piger 1  2006  Farum Svømmeklub            DSQ  ej synk. arme v 3 sk 
Farum Piger 2  2006  Farum Svømmeklub            DSQ  Ej fort bev. v 1 sk 
                     
 
Løb 12, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 0-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
A6 Drenge 1  A6            2:27.71   
Helsinge Drenge  2003  Helsinge Svømmeklub            2:44.29   
Frederikssund Fast Boys  2006  Frederikssund Svømmeklub            2:45.00   
Frederikssund Energy  2007  Frederikssund Svømmeklub            2:58.03   
Hils 2  2006  Hillerød Svømmeklub            DNS   
Hils 3  2006  Hillerød Svømmeklub            DNS   
Ståldrenge Fr.værk  2004  Frederiksværk Svømmeklub            DNS   
A6 Drenge 2  A6            DSQ  Tyvstart 
A6 Drenge 3  A6            DSQ  Svøm p mav v 25m 
Farum Drenge 1  2005  Farum Svømmeklub            DSQ  Ej fort bev 25 m 
Farum Drenge 2  2005  Farum Svømmeklub            DSQ  crawl i bryst 2 skif 
Frederikssund Power Boys  2007  Frederikssund Svømmeklub            DSQ  Ej f. bev 25m 
Hils 1  2006  Hillerød Svømmeklub            DSQ  Ej fort bev 25 m 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  20 januar 2018 
Licens til A6  Udskriftstidspunkt  18:29