Resultat Total - Officiel 
 
  Stævne navn  NS Mini 2018 01 20    Udskriftsdato  20 januar 2018   
  Stævne by  Ølstykke    Udskriftstidspunkt  20:50   
  Arrangør  A6 / Svømmeklubben Laksen         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  20 januar 2018         
 
 
Løb 11, 4X50m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
A6 Piger 1  A6            2:41.47   
  K-Lee Hansen  2007      41.02        41.02   
  Anna Dietrichsen  2006                 
  Lucca Frydendahl  2008                 
  Jasmin Kjærsgaard  2006      2:41.47        2:41.47   
                     
Hils 1  2006  Hillerød Svømmeklub            2:49.00   
  Lise Jokumsen  2004      45.28        45.28   
  Olivia Cruse  2005                 
  Emma Mølholm  2005                 
  Amalie Klitten  2004      2:49.00        2:49.00   
                     
Frederikssund Power Girls  2007  Frederikssund Svømmeklub            3:10.98   
  Line Appel  2007      45.70        45.70   
  Asta Fehrend Vejlbo  2007                 
  Tilde Rytz Jørgensen  2007                 
  Julie Truelsen  2008      3:10.98        3:10.98   
                     
Hils 2  2006  Hillerød Svømmeklub            3:13.57  OD I 
  Alberte Ricken  2007      49.00        49.00   
  Laura Christoffersen  2007                 
  Silje Lyse Legaard  2006                 
  Isabella Flach  2008      3:13.57        3:13.57   
                     
A6 Piger 3  A6            3:13.57  OD II 
  Viktoria Larsen  2007      45.90        45.90   
  Silje Rasmussen  2008                 
  Nicoline B. Cederlund  2007                 
  Lærke Victoria Jørgensen  2007      3:13.57        3:13.57   
                     
A6 Piger 2  A6            3:21.98   
  Anna Merl Larsen  2006      47.38        47.38   
  Mira Capito  2007                 
  Mille Frydenlund Hansen  2008                 
  Camille Hedvig Miolane  2007      3:21.98        3:21.98   
                     
Stålpiger 1 Fr.værk  2005  Frederiksværk Svømmeklub            3:24.01   
  Patricia Christensen  2007      52.47        52.47   
  Lianne Jing Nielsen  2005                 
  Frida Karoline Ikkala  2005                 
  Sofie Wettendorff Hasling  2007      3:24.01        3:24.01   
                     
Stålpiger 2 Fr.værk  2005  Frederiksværk Svømmeklub            3:25.09   
  Helena Lendal  2006      46.92        46.92   
  Andrea Frederiksen  2008                 
  Natasja Boesgaard  2007                 
  Nanna Holmegaard Larsen  2005      3:25.09        3:25.09   
                     
Hils 3  2006  Hillerød Svømmeklub            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Farum Piger 1  2006  Farum Svømmeklub            DSQ  ej synk. arme v 3 sk 
  Helene Friis Fanø  2007      45.22        45.22   
  Selma Thomsen Lind  2007                 
                     
Farum Piger 2  2006  Farum Svømmeklub            DSQ  Ej fort bev. v 1 sk 
                     
                     
 
Løb 12, 4X50m Medley Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
A6 Drenge 1  A6            2:27.71   
  Marco Stub Olsen  2004      34.52        34.52   
  Frederik Kepp Jensen  2007                 
  Noah Tranum  2004                 
  Mads Holger From  2004      2:27.71        2:27.71   
                     
Helsinge Drenge  2003  Helsinge Svømmeklub            2:44.29   
  Tobias Frederiksen  2006      42.60        42.60   
  Scott Foged  2005                 
  Victor Møller Klitgaard  2006                 
  Viktor Junker Neldeberg  2004      2:44.29        2:44.29   
                     
Frederikssund Fast Boys  2006  Frederikssund Svømmeklub            2:45.00   
  Bertram H. Mikkelsen  2004      40.58        40.58   
  Loui Krag  2007                 
  Lau Lykke Wennicke  2004                 
  Balder H. Mikkelsen  2007      2:45.00        2:45.00   
                     
Frederikssund Energy  2007  Frederikssund Svømmeklub            2:58.03   
  Jonathan Kristensen  2006      40.69        40.69   
  Jonathan van der Rijt  2007                 
  Mads Bantz Nielsen  2004                 
  Gustavs Lopacinskis  2009      2:58.03        2:58.03   
                     
Hils 2  2006  Hillerød Svømmeklub            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Hils 3  2006  Hillerød Svømmeklub            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Ståldrenge Fr.værk  2004  Frederiksværk Svømmeklub            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
A6 Drenge 2  A6            DSQ  Tyvstart 
                     
A6 Drenge 3  A6            DSQ  Svøm p mav v 25m 
                     
Farum Drenge 1  2005  Farum Svømmeklub            DSQ  Ej fort bev 25 m 
                     
Farum Drenge 2  2005  Farum Svømmeklub            DSQ  crawl i bryst 2 skif 
  Benjamin Schultz Hansen  2005      49.32        49.32   
                     
Frederikssund Power Boys  2007  Frederikssund Svømmeklub            DSQ  Ej f. bev 25m 
                     
Hils 1  2006  Hillerød Svømmeklub            DSQ  Ej fort bev 25 m 
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  20 januar 2018 
Licens til A6  Udskriftstidspunkt  20:50