Hall of Fame

Rekorder

Svømmer Rekord Løb Bassin Tid Dato Status
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Langbane 25.19 28 aug 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fly Langbane 26.92 2 apr 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 24.76 11 dec 2016 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Ryg Kortbane 24.87 30 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 1.41.83 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 100 Ryg Kortbane 53.51 29 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 100 HM Langbane 3.51.80 15 jul 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 22.66 22 nov 2012 Overgået
A6 Piger Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 2.00.08 9 dec 2006 Overgået

Internationale Kvalifikationer

# Navnsorter faldende Mesterskab År
1 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2015
2 Julie Kepp Jensen Verdens Junior Mesterskaber 2017
3 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2014
4 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2017
5 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2016
6 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2018
7 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaberne på kortbane 2016
8 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2016
9 Julie Kepp Jensen Olympiske Lege 2016
10 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2015
11 Julie Kepp Jensen Nordiske Senior Mesterskaber 2018
12 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2014
13 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
14 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2017
15 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2015
16 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2013
17 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2012
18 Morten Bak Hansen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2011
19 Morten Bak Hansen European Youth Olympic Festival 2011
20 Morten Bak Hansen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2012
21 Andreas Mårtensson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
22 Isabel Mass Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
23 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber 2016
24 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2016
25 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2015
26 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2017
27 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2014
28 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2016
29 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2017
30 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
31 Karen Gjerløff Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
32 Tobias Gjerløff European Youth Olympic Festival 2011
33 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2007
34 Kristina Thomsen Nordiske Junior Mesterskaber 2006
35 Kristina Thomsen Europæiske Langbane Mesterskaber 2008
36 Kristina Thomsen Europæiske Junior Mesterskaber 2007
37 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2008
38 Sofie Seheim Nordiske Junior Mesterskaber 2005
39 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
40 Katja Korbo Petersson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2015
41 Lasse Pittioni Europæiske Junior Mesterskaber 2013
42 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2018

Internationale Medaljer

Nordiske Årgangs Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
1 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
3 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
5 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
7 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
9 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
12 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2014
15 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
18 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
19 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2014
22 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
25 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
28 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2013
31 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2013
46 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
57 Karen Gjerløff Bronze 50 Fri 2012
58 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 Fri 2012
59 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 HM 2012
67 Katja Korbo Petersson Sølv 200 Ryg 2015
Europæiske Junior Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
2 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2016
4 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2017
35 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2015
37 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2015
39 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2016
Europæiske Kortbane Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
6 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 50 Fri 2017
8 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 50 HM 2017
Nordiske Junior Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
10 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
13 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 Fri 2014
16 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
20 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
23 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 HM 2014
26 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2015
29 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2015
32 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2015
42 Morten Bak Hansen Guld 4 x 100 Fri 2011
43 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
44 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 100 HM 2011
45 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 200 Fri 2011
61 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
62 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 HM 2006
63 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 Fri 2006
64 Sofie Seheim Sølv 4 x 100 HM 2005
65 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2005
68 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
Europæiske Langbane Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
11 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 100 Fri 2018
Nordiske Senior Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
14 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
17 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2014
21 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2015
24 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2015
27 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
30 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2018
33 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
34 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2018
36 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2018
38 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2018
40 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 200 Fri 2018
European Youth Olympic Festival
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
41 Morten Bak Hansen Bronze 200 Ryg 2011
60 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
47 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2015
48 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2016
49 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2016
50 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
Nordiske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
51 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2015
52 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
53 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2016
54 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2016
55 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
56 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
66 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017

Nationale Medaljer

Danske Årgangs Mesterskaber - Kortbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
1 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2010
3 A6 Drenge Bronze 4 x 100 HM 2011
5 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2011
6 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
23 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2009
25 A6 Drenge Guld 4 x 50 Fri 2009
26 A6 Drenge Guld 4 x 50 HM 2009
28 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2009
47 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
51 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
52 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2010
55 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
57 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2013
58 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2010
61 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
62 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
63 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2010
66 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Fri 2014
68 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
70 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Ryg 2010
74 Julie Kepp Jensen Guld 200 IM 2014
75 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
77 Julie Kepp Jensen Bronze 100 IM 2010
85 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2013
100 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2009
103 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2009
110 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fri 2011
112 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2008
122 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2008
127 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2008
136 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2012
137 Andreas Mårtensson Guld 1.500 Fri 2013
139 Andreas Mårtensson Sølv 400 Fri 2013
140 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2010
141 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2010
143 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2012
144 Isabel Mass Guld 200 IM 2009
147 Isabel Mass Sølv 100 IM 2009
149 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
152 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2011
154 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
179 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
181 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2011
187 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2008
195 Tobias Gjerløff Guld 100 Fly 2009
214 Kristina Thomsen Sølv 50 Fri 2005
225 Sofie Seheim Bronze 100 Bryst 2004
235 Liva Buchholt Johansen Bronze 50 Bryst 2017
251 Sebastian Langhorn Bronze 200 Fly 2013
252 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2009
253 Frederikke Matthiassen Bronze 50 Fri 2008
254 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2007
255 Frederikke Matthiassen Guld 100 Fri 2009
256 Louise Søndergaard Sølv 100 Fly 2009
257 Louise Søndergaard Bronze 100 Fly 2008
258 Mia Bech Bronze 100 Ryg 2002
259 Mia Bech Sølv 200 Ryg 2003
260 Sara Birch Søgaard Bronze 400 IM 2003
261 Sara Birch Søgaard Bronze 200 Fly 2003
262 Lizette Eistrup Jensen Sølv 50 Fri 2003
263 Lizette Eistrup Jensen Bronze 100 Fri 2003
264 Lizette Eistrup Jensen Bronze 200 IM 2003
267 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
271 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
272 Anders Kousgard Kortegaard Guld 50 Bryst 2018
273 Anders Kousgard Kortegaard Guld 100 Bryst 2018
279 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 100 Fri 2017
280 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 200 Fri 2017
Danske Senior Mesterskaber - Kortbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
2 A6 Damer Sølv 4 x 50 Fri 2018
7 A6 Damer Bronze 4 x 100 HM 2018
35 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
36 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
69 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2014
76 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
80 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
86 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
91 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
94 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
115 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
119 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
124 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2013
131 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2012
132 Morten Bak Hansen Bronze 100 Ryg 2012
134 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2011
197 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2009
200 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2008
201 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2008
203 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
204 Kristina Thomsen Bronze 100 IM 2007
206 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
207 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
219 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2009
Danske Junior Mesterskaber - Kortbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
4 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2014
9 A6 Piger Guld 4 x 100 HM 2014
27 A6 Piger Sølv 4 x 100 Fri 2014
31 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
32 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fly 2014
37 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
39 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2012
43 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
50 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2016
53 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
54 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2016
59 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2013
60 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2016
64 Julie Kepp Jensen Sølv 100 IM 2013
65 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fly 2016
72 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
73 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2016
79 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
82 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
87 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
95 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
97 Morten Bak Hansen Bronze 200 Fri 2012
98 Morten Bak Hansen Guld 50 Fri 2011
99 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2011
106 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2011
108 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2012
109 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2012
113 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2012
117 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2012
118 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
120 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
123 Morten Bak Hansen Guld 200 Fly 2012
125 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2010
129 Morten Bak Hansen Sølv 50 Fri 2012
133 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2012
142 Andreas Mårtensson Bronze 800 Fri 2014
150 Isabel Mass Bronze 100 Ryg 2012
151 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2012
164 Lærke Toft Ruby Sølv 50 Fri 2015
182 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2011
185 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
186 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
190 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2012
192 Tobias Gjerløff Sølv 50 Fly 2012
198 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2006
202 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2006
205 Kristina Thomsen Bronze 200 Ryg 2006
211 Kristina Thomsen Guld 100 Fri 2007
212 Kristina Thomsen Guld 50 Fri 2007
213 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
216 Kristina Thomsen Sølv 100 IM 2007
218 Kristina Thomsen Bronze 100 Fly 2007
221 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2006
222 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
223 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2005
224 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2005
227 Sofie Seheim Bronze 50 Bryst 2007
232 Frederik Bojesen Bronze 400 Fri 2018
233 Frederik Bojesen Sølv 1.500 Fri 2018
239 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2012
243 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2011
247 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
250 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
Danske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
8 A6 Mix Guld 4 x 1.000m 2018
158 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
159 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
161 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
171 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2014
172 Lærke Toft Ruby Bronze 5.000 m 2014
173 Lærke Toft Ruby Guld 10.000 m 2015
Danske Årgangs Mesterskaber - Langbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
10 A6 Piger Bronze 4 x 200 Fri 2018
13 A6 Drenge Sølv 4 x 50 Fri 2010
15 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
17 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2012
19 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2013
20 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2013
22 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2014
24 A6 Piger Bronze 4 x 200 IM 2015
30 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2012
40 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2012
41 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
42 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
46 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
49 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2011
56 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2011
67 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2011
83 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2012
84 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Ryg 2011
90 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2012
93 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2012
105 Morten Bak Hansen Guld 200 Fri 2011
107 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2010
114 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
116 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fly 2010
121 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2010
126 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2010
128 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2010
130 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
135 Andreas Mårtensson Bronze 400 IM 2011
138 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2013
145 Isabel Mass Guld 100 Ryg 2012
146 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2011
148 Isabel Mass Sølv 200 Ryg 2012
153 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
176 Malene Bang Bronze 200 Bryst 2013
177 Karen Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
178 Karen Gjerløff Sølv 100 Fri 2011
180 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
183 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2010
189 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
191 Tobias Gjerløff Bronze 200 Fri 2010
193 Tobias Gjerløff Bronze 400 Fri 2010
194 Tobias Gjerløff Bronze 800 Fri 2010
196 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fri 2010
228 Frederik Bojesen Sølv 400 Fri 2017
234 Liva Buchholt Johansen Sølv 100 Bryst 2014
236 Luna Emilie Olsen Bronze 400 Fri 2014
237 Pernille Elm Jensen Bronze 100 Bryst 2014
240 Lasse Pittioni Bronze 100 Bryst 2011
242 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2011
246 Lasse Pittioni Sølv 400 IM 2011
248 Lasse Pittioni Sølv 200 IM 2011
265 Mathilda Hyldal Jung Guld 200 Bryst 2018
266 Mathilda Hyldal Jung Sølv 100 Bryst 2018
268 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2017
269 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2018
270 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
274 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2017
275 Maya Hauerberg Terp Guld 400 Fri 2018
276 Maya Hauerberg Terp Bronze 100 Fri 2018
277 Maya Hauerberg Terp Bronze 200 Fri 2018
278 Silja Brage Bronze 400 IM 2018
281 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 200 Fri 2016
282 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 100 Fri 2016
283 Ida Skov Kragh Sølv 50 Fri 2018
284 Ida Skov Kragh Bronze 100 Fri 2018
285 Ida Skov Kragh Sølv 200 Fri 2018
286 Ida Skov Kragh Sølv 50 Ryg 2018
287 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2018
288 Julius Svarrer Bronze 50 Fly 2018
289 Julius Svarrer Bronze 100 Fri 2018
290 Julius Svarrer Bronze 100 Ryg 2018
291 Karsten Olsen Bronze 200 Fri 2017
292 Karsten Olsen Bronze 200 IM 2017
293 Karsten Olsen Sølv 100 Fly 2017
Danske Junior Mesterskaber - Langbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
11 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2012
12 A6 Drenge Sølv 4 x 100 Fri 2012
14 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2012
16 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2015
18 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2015
21 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2016
34 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
89 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
96 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2013
101 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2012
104 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
155 Julie Lunau Guld 400 Fri 2011
156 Julie Lunau Bronze 1.500 Fri 2011
157 Julie Lunau Bronze 800 Fri 2011
160 Lærke Toft Ruby Sølv 1.500 Fri 2014
168 Lærke Toft Ruby Bronze 50 Fri 2016
174 Malene Bang Bronze 50 Bryst 2014
175 Malene Bang Bronze 100 Bryst 2014
184 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2012
188 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2012
199 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2006
215 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2007
217 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
220 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
226 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2006
238 Lasse Pittioni Guld 50 Bryst 2013
241 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
244 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
245 Lasse Pittioni Bronze 200 IM 2012
249 Lasse Pittioni Guld 100 Bryst 2013
Danske Ungsenior Mesterskaber - Kortbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
29 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
33 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Fri 2017
38 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
44 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
48 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
88 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
92 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
169 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2016
170 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
294 Cecilie Wiuff Bronze 100 Fly 2018
296 Anna Aavang Brendstrup Sølv 1.500 Fri 2018
Danske Senior Mesterskaber - Langbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
45 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2013
71 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2014
78 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2014
81 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
102 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
111 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
208 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2010
209 Kristina Thomsen Sølv 50 Fly 2010
210 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2010
Danske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
162 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
163 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
166 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
167 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2018
229 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
230 Frederik Bojesen Bronze 5.000 m 2018
231 Frederik Bojesen Guld 7.500 m 2018
297 Anna Aavang Brendstrup Sølv 7.500 m 2018
Danske Ungsenior Mesterskaber - Langbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
165 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
295 Cecilie Wiuff Guld 50 Fly 2018