Hall of Fame

Rekorder

Svømmer Rekord Løb Bassin Tid Dato Status
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Langbane 25.19 28 aug 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fly Langbane 26.92 2 apr 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 24.76 11 dec 2016 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Ryg Kortbane 24.87 30 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 1.41.83 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 100 Ryg Kortbane 53.51 29 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 100 HM Langbane 3.51.80 15 jul 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 22.66 22 nov 2012 Overgået
A6 Piger Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 2.00.08 9 dec 2006 Overgået

Internationale Kvalifikationer

# Navnsorter faldende Mesterskab År
1 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2015
2 Julie Kepp Jensen Olympiske Lege 2016
3 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2014
4 Julie Kepp Jensen Nordiske Senior Mesterskaber 2018
5 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
6 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2017
7 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2015
8 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2015
9 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2014
10 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2017
11 Julie Kepp Jensen Verdens Junior Mesterskaber 2017
12 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2016
13 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2018
14 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaberne på kortbane 2016
15 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2016
16 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaber på langbane 2019
17 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2013
18 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2012
19 Morten Bak Hansen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2011
20 Morten Bak Hansen European Youth Olympic Festival 2011
21 Morten Bak Hansen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2012
22 Andreas Mårtensson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
23 Isabel Mass Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
24 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2016
25 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2015
26 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2017
27 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2014
28 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2016
29 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2017
30 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
31 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber 2016
32 Karen Gjerløff Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
33 Tobias Gjerløff European Youth Olympic Festival 2011
34 Kristina Thomsen Europæiske Junior Mesterskaber 2007
35 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2008
36 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2007
37 Kristina Thomsen Nordiske Junior Mesterskaber 2006
38 Kristina Thomsen Europæiske Langbane Mesterskaber 2008
39 Sofie Seheim Nordiske Junior Mesterskaber 2005
40 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
41 Katja Korbo Petersson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2015
42 Lasse Pittioni Europæiske Junior Mesterskaber 2013
43 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2018

Internationale Medaljer

Nordiske Årgangs Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
1 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
2 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2014
5 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
8 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
11 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2013
14 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2013
24 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
26 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
28 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
30 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
32 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
35 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2014
38 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
46 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
57 Karen Gjerløff Bronze 50 Fri 2012
58 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 Fri 2012
59 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 HM 2012
67 Katja Korbo Petersson Sølv 200 Ryg 2015
Nordiske Junior Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
3 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
6 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 HM 2014
9 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2015
12 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2015
15 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2015
33 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
36 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 Fri 2014
39 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
42 Morten Bak Hansen Guld 4 x 100 Fri 2011
43 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
44 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 100 HM 2011
45 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 200 Fri 2011
61 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 Fri 2006
62 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
63 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 HM 2006
64 Sofie Seheim Sølv 4 x 100 HM 2005
65 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2005
68 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
Nordiske Senior Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
4 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2015
7 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2015
10 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
13 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2018
16 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
17 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2018
19 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2018
21 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2018
23 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 200 Fri 2018
37 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
40 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2014
Europæiske Junior Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
18 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2015
20 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2015
22 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2016
25 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2016
27 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2017
Europæiske Kortbane Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
29 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 50 Fri 2017
31 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 50 HM 2017
Europæiske Langbane Mesterskaber
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
34 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 100 Fri 2018
European Youth Olympic Festival
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
41 Morten Bak Hansen Bronze 200 Ryg 2011
60 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
Nordiske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
47 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2016
48 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
49 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
54 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2015
55 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
56 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2016
66 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
50 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2015
51 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2016
52 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2016
53 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017

Nationale Medaljer

Danske Junior Mesterskaber - Kortbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
1 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2014
4 A6 Piger Guld 4 x 100 HM 2014
23 A6 Piger Sølv 4 x 100 Fri 2014
34 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
44 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
55 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2016
56 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
57 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2016
61 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2013
62 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2016
64 Julie Kepp Jensen Sølv 100 IM 2013
65 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
66 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fly 2016
70 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
71 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2016
75 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
76 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2012
79 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
88 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
90 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fly 2014
96 Morten Bak Hansen Guld 50 Fri 2011
97 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2012
98 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2011
104 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2011
108 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
109 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
111 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2010
114 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2012
115 Morten Bak Hansen Bronze 200 Fri 2012
116 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2012
120 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2012
123 Morten Bak Hansen Guld 200 Fly 2012
127 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2012
130 Morten Bak Hansen Sølv 50 Fri 2012
132 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
141 Andreas Mårtensson Bronze 800 Fri 2014
151 Isabel Mass Bronze 100 Ryg 2012
153 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2012
162 Lærke Toft Ruby Sølv 50 Fri 2015
179 Tobias Gjerløff Sølv 50 Fly 2012
184 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2011
186 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
194 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
195 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2012
198 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2006
201 Kristina Thomsen Bronze 200 Ryg 2006
208 Kristina Thomsen Guld 100 Fri 2007
209 Kristina Thomsen Guld 50 Fri 2007
210 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
212 Kristina Thomsen Sølv 100 IM 2007
214 Kristina Thomsen Bronze 100 Fly 2007
217 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2006
220 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
221 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2005
222 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2005
225 Sofie Seheim Bronze 50 Bryst 2007
227 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2006
232 Frederik Bojesen Bronze 400 Fri 2018
233 Frederik Bojesen Sølv 1.500 Fri 2018
239 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2011
243 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
245 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2012
248 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
Danske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
2 A6 Mix Guld 4 x 1.000m 2018
158 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
169 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2014
170 Lærke Toft Ruby Bronze 5.000 m 2014
171 Lærke Toft Ruby Guld 10.000 m 2015
172 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
173 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
Danske Senior Mesterskaber - Kortbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
3 A6 Damer Bronze 4 x 100 HM 2018
27 A6 Damer Sølv 4 x 50 Fri 2018
33 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
67 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2014
73 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
77 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
81 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
84 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
87 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
94 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
106 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
107 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
110 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2013
117 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2012
121 Morten Bak Hansen Bronze 100 Ryg 2012
124 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2011
197 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2008
199 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
200 Kristina Thomsen Bronze 100 IM 2007
202 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
203 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
215 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2009
216 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2009
219 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2008
Danske Junior Mesterskaber - Langbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
5 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2012
6 A6 Drenge Sølv 4 x 100 Fri 2012
8 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2012
10 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2015
12 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2015
16 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2016
83 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
93 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
95 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2013
100 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2012
103 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
155 Julie Lunau Guld 400 Fri 2011
156 Julie Lunau Bronze 1.500 Fri 2011
157 Julie Lunau Bronze 800 Fri 2011
159 Lærke Toft Ruby Sølv 1.500 Fri 2014
166 Lærke Toft Ruby Bronze 50 Fri 2016
174 Malene Bang Bronze 50 Bryst 2014
175 Malene Bang Bronze 100 Bryst 2014
185 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2012
187 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2012
211 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2007
213 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
218 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2006
224 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2006
226 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
238 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
240 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
242 Lasse Pittioni Bronze 200 IM 2012
247 Lasse Pittioni Guld 100 Bryst 2013
249 Lasse Pittioni Guld 50 Bryst 2013
Danske Årgangs Mesterskaber - Kortbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
7 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2009
9 A6 Drenge Guld 4 x 50 Fri 2009
11 A6 Drenge Guld 4 x 50 HM 2009
13 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2009
15 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2010
18 A6 Drenge Bronze 4 x 100 HM 2011
21 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2011
24 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
29 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
32 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2010
35 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
38 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2013
39 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2010
40 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
42 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
43 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2010
45 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Fri 2014
48 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
49 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Ryg 2010
51 Julie Kepp Jensen Guld 200 IM 2014
53 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
54 Julie Kepp Jensen Bronze 100 IM 2010
59 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2013
91 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
99 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2008
102 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2008
126 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2009
129 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2009
133 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fri 2011
134 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2008
135 Andreas Mårtensson Guld 1.500 Fri 2013
137 Andreas Mårtensson Sølv 400 Fri 2013
138 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2010
139 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2010
140 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2012
147 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
148 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2012
149 Isabel Mass Guld 200 IM 2009
150 Isabel Mass Sølv 100 IM 2009
152 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
154 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2011
181 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2008
189 Tobias Gjerløff Guld 100 Fly 2009
191 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
192 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2011
206 Kristina Thomsen Sølv 50 Fri 2005
223 Sofie Seheim Bronze 100 Bryst 2004
235 Liva Buchholt Johansen Bronze 50 Bryst 2017
251 Sebastian Langhorn Bronze 200 Fly 2013
252 Frederikke Matthiassen Bronze 50 Fri 2008
253 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2007
254 Frederikke Matthiassen Guld 100 Fri 2009
255 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2009
256 Louise Søndergaard Bronze 100 Fly 2008
257 Louise Søndergaard Sølv 100 Fly 2009
258 Mia Bech Sølv 200 Ryg 2003
259 Mia Bech Bronze 100 Ryg 2002
260 Sara Birch Søgaard Bronze 400 IM 2003
261 Sara Birch Søgaard Bronze 200 Fly 2003
262 Lizette Eistrup Jensen Sølv 50 Fri 2003
263 Lizette Eistrup Jensen Bronze 100 Fri 2003
264 Lizette Eistrup Jensen Bronze 200 IM 2003
265 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
268 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
270 Anders Kousgard Kortegaard Guld 50 Bryst 2018
272 Anders Kousgard Kortegaard Guld 100 Bryst 2018
275 Anders Kousgard Kortegaard Sølv 100 Bryst 2019
276 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2019
283 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 100 Fri 2017
284 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 200 Fri 2017
289 Ida Skov Kragh Sølv 50 Bryst 2019
290 Ida Skov Kragh Bronze 100 Bryst 2019
291 Ida Skov Kragh Bronze 200 Bryst 2019
293 Julius Svarrer Guld 400 Fri 2019
294 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2019
295 Julius Svarrer Guld 400 IM 2019
296 Julius Svarrer Guld 200 Fly 2019
297 Julius Svarrer Sølv 100 Fly 2019
Danske Årgangs Mesterskaber - Langbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
14 A6 Piger Bronze 4 x 200 Fri 2018
17 A6 Drenge Sølv 4 x 50 Fri 2010
19 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
20 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2012
22 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2013
25 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2013
26 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2014
28 A6 Piger Bronze 4 x 200 IM 2015
30 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2012
31 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Ryg 2011
37 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2012
41 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2012
47 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2012
58 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2012
60 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
63 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
69 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
72 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2011
80 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2011
86 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2011
112 Morten Bak Hansen Guld 200 Fri 2011
113 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2010
118 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
119 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fly 2010
122 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2010
125 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2010
128 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2010
131 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
136 Andreas Mårtensson Bronze 400 IM 2011
142 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2013
143 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
144 Isabel Mass Guld 100 Ryg 2012
145 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2011
146 Isabel Mass Sølv 200 Ryg 2012
176 Malene Bang Bronze 200 Bryst 2013
177 Karen Gjerløff Sølv 100 Fri 2011
178 Karen Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
180 Tobias Gjerløff Bronze 400 Fri 2010
182 Tobias Gjerløff Bronze 800 Fri 2010
183 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fri 2010
188 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
190 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2010
193 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
196 Tobias Gjerløff Bronze 200 Fri 2010
229 Frederik Bojesen Sølv 400 Fri 2017
234 Liva Buchholt Johansen Sølv 100 Bryst 2014
236 Luna Emilie Olsen Bronze 400 Fri 2014
237 Pernille Elm Jensen Bronze 100 Bryst 2014
241 Lasse Pittioni Bronze 100 Bryst 2011
244 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2011
246 Lasse Pittioni Sølv 400 IM 2011
250 Lasse Pittioni Sølv 200 IM 2011
266 Mathilda Hyldal Jung Guld 200 Bryst 2018
267 Mathilda Hyldal Jung Sølv 100 Bryst 2018
269 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2017
271 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2017
273 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2018
274 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
277 Maya Hauerberg Terp Guld 400 Fri 2018
278 Maya Hauerberg Terp Bronze 100 Fri 2018
279 Maya Hauerberg Terp Bronze 200 Fri 2018
280 Silja Brage Bronze 400 IM 2018
281 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 200 Fri 2016
282 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 100 Fri 2016
285 Ida Skov Kragh Sølv 200 Fri 2018
286 Ida Skov Kragh Sølv 50 Ryg 2018
287 Ida Skov Kragh Sølv 50 Fri 2018
288 Ida Skov Kragh Bronze 100 Fri 2018
292 Julius Svarrer Bronze 100 Ryg 2018
298 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2018
299 Julius Svarrer Bronze 50 Fly 2018
300 Julius Svarrer Bronze 100 Fri 2018
301 Karsten Olsen Bronze 200 Fri 2017
302 Karsten Olsen Bronze 200 IM 2017
303 Karsten Olsen Sølv 100 Fly 2017
Danske Ungsenior Mesterskaber - Kortbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
36 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
46 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
52 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
82 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
85 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
89 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
92 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Fri 2017
167 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2016
168 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
304 Cecilie Wiuff Bronze 100 Fly 2018
306 Anna Aavang Brendstrup Sølv 1.500 Fri 2018
Danske Senior Mesterskaber - Langbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
50 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2013
68 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2014
74 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2014
78 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
101 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
105 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
204 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2010
205 Kristina Thomsen Sølv 50 Fly 2010
207 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2010
Danske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
160 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
161 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
164 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
165 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2018
228 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
230 Frederik Bojesen Bronze 5.000 m 2018
231 Frederik Bojesen Guld 7.500 m 2018
307 Anna Aavang Brendstrup Sølv 7.500 m 2018
Danske Ungsenior Mesterskaber - Langbane
# Navnsorter faldende Medalje Løb År
163 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
305 Cecilie Wiuff Guld 50 Fly 2018