Hall of Fame

Rekorder

Svømmer Rekord Løb Bassin Tid Dato Status
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Langbane 25.19 28 aug 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fly Langbane 26.92 2 apr 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 24.76 11 dec 2016 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Ryg Kortbane 24.87 30 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 1.41.83 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 100 Ryg Kortbane 53.51 29 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 100 HM Langbane 3.51.80 15 jul 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 22.66 22 nov 2012 Overgået
A6 Piger Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 2.00.08 9 dec 2006 Overgået

Internationale Kvalifikationer

# Navn Mesterskab År
1 Julie Kepp Jensen Olympiske Lege 2016
2 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaberne på kortbane 2016
3 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2018
4 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2016
5 Kristina Thomsen Europæiske Langbane Mesterskaber 2008
6 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2017
7 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2015
8 Morten Bak Hansen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2012
9 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2008
10 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2007
11 Julie Kepp Jensen Verdens Junior Mesterskaber 2017
12 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2017
13 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2016
14 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber 2016
15 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2015
16 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2013
17 Lasse Pittioni Europæiske Junior Mesterskaber 2013
18 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2012
19 Kristina Thomsen Europæiske Junior Mesterskaber 2007
20 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
21 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
22 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2017
23 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2016
24 Morten Bak Hansen European Youth Olympic Festival 2011
25 Tobias Gjerløff European Youth Olympic Festival 2011
26 Julie Kepp Jensen Nordiske Senior Mesterskaber 2018
27 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2017
28 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2016
29 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2015
30 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2014
31 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2018
32 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2015
33 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2014
34 Kristina Thomsen Nordiske Junior Mesterskaber 2006
35 Sofie Seheim Nordiske Junior Mesterskaber 2005
36 Katja Korbo Petersson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2015
37 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2014
38 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
39 Andreas Mårtensson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
40 Isabel Mass Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
41 Karen Gjerløff Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
42 Morten Bak Hansen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2011

Internationale Medaljer

Nordiske Årgangs Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
1 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2014
4 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
7 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
8 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2014
11 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
13 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
17 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2013
21 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2013
28 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
30 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
31 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
32 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
34 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
38 Katja Korbo Petersson Sølv 200 Ryg 2015
40 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
43 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 Fri 2012
45 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 HM 2012
63 Karen Gjerløff Bronze 50 Fri 2012
Nordiske Senior Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
2 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
6 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2014
12 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2015
15 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
19 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2018
24 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
26 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2018
27 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2018
41 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2018
48 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 200 Fri 2018
58 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2015
Nordiske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
3 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
10 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2016
16 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
20 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
37 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2016
57 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2015
59 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
Nordiske Junior Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
5 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
9 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
14 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2015
18 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2015
22 Morten Bak Hansen Guld 4 x 100 Fri 2011
23 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2015
25 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
35 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
36 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 Fri 2014
39 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 HM 2014
42 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 100 HM 2011
44 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 200 Fri 2011
46 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 Fri 2006
49 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
51 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 HM 2006
53 Sofie Seheim Sølv 4 x 100 HM 2005
55 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2005
62 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
Europæiske Junior Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
29 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2016
47 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2016
52 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2017
64 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2015
65 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2015
Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
33 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
50 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2015
54 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2016
66 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2016
Europæiske Kortbane Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
56 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 50 HM 2017
67 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 50 Fri 2017
European Youth Olympic Festival
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
60 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
61 Morten Bak Hansen Bronze 200 Ryg 2011
Europæiske Langbane Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
68 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 100 Fri 2018

Nationale Medaljer

Danske Årgangs Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
1 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
9 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
15 Andreas Mårtensson Guld 1.500 Fri 2013
19 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
25 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2013
28 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
32 Anders Kousgard Kortegaard Guld 50 Bryst 2018
34 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
38 Anders Kousgard Kortegaard Guld 100 Bryst 2018
39 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
41 Julie Kepp Jensen Guld 200 IM 2014
44 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
45 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2009
49 A6 Drenge Guld 4 x 50 Fri 2009
53 A6 Drenge Guld 4 x 50 HM 2009
58 Tobias Gjerløff Guld 100 Fly 2009
59 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2009
63 Frederikke Matthiassen Guld 100 Fri 2009
68 Isabel Mass Guld 200 IM 2009
78 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
100 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2008
104 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2010
105 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2008
110 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2010
111 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2008
117 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2008
118 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Fri 2014
138 Andreas Mårtensson Sølv 400 Fri 2013
141 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2007
146 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2013
148 Kristina Thomsen Sølv 50 Fri 2005
158 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
161 Mia Bech Sølv 200 Ryg 2003
164 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2010
167 Lizette Eistrup Jensen Sølv 50 Fri 2003
171 Isabel Mass Sølv 100 IM 2009
173 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2011
175 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
176 Louise Søndergaard Sølv 100 Fly 2009
180 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
181 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2009
184 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 100 Fri 2017
185 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2011
187 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2009
191 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2009
192 Liva Buchholt Johansen Bronze 50 Bryst 2017
194 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fri 2011
195 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
200 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
206 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2010
211 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Ryg 2010
213 Louise Søndergaard Bronze 100 Fly 2008
219 Julie Kepp Jensen Bronze 100 IM 2010
222 Frederikke Matthiassen Bronze 50 Fri 2008
227 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2010
234 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2010
239 Sebastian Langhorn Bronze 200 Fly 2013
244 Sofie Seheim Bronze 100 Bryst 2004
251 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2012
256 Sara Birch Søgaard Bronze 400 IM 2003
259 A6 Drenge Bronze 4 x 100 HM 2011
263 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2012
265 Sara Birch Søgaard Bronze 200 Fly 2003
275 Lizette Eistrup Jensen Bronze 100 Fri 2003
284 Lizette Eistrup Jensen Bronze 200 IM 2003
291 Mia Bech Bronze 100 Ryg 2002
294 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 200 Fri 2017
296 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2011
Danske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
2 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
20 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
29 A6 Mix Guld 4 x 1.000m 2018
86 Lærke Toft Ruby Guld 10.000 m 2015
102 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
276 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2014
285 Lærke Toft Ruby Bronze 5.000 m 2014
Danske Junior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
3 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
4 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2012
7 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2006
10 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fly 2014
11 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2012
13 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
18 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2006
21 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2012
23 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
26 Morten Bak Hansen Guld 50 Fri 2011
30 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
31 Morten Bak Hansen Guld 200 Fly 2012
35 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2011
37 A6 Piger Guld 4 x 100 HM 2014
40 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2005
42 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
48 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
50 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2016
55 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2016
61 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2016
64 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
69 Kristina Thomsen Guld 100 Fri 2007
70 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
73 Kristina Thomsen Guld 50 Fri 2007
75 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
77 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
106 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2006
107 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2014
112 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
120 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
125 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2011
127 Morten Bak Hansen Sølv 50 Fri 2012
132 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2011
133 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2005
134 Lærke Toft Ruby Sølv 50 Fri 2015
135 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2012
143 Tobias Gjerløff Sølv 50 Fly 2012
151 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2012
153 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
154 Julie Kepp Jensen Sølv 100 IM 2013
156 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
160 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2010
165 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fly 2016
166 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
169 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2016
177 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
178 Frederik Bojesen Sølv 1.500 Fri 2018
182 Kristina Thomsen Sølv 100 IM 2007
183 A6 Piger Sølv 4 x 100 Fri 2014
193 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2012
209 Kristina Thomsen Bronze 200 Ryg 2006
228 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2011
236 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
237 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2013
260 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2012
268 Frederik Bojesen Bronze 400 Fri 2018
269 Morten Bak Hansen Bronze 200 Fri 2012
279 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2012
287 Isabel Mass Bronze 100 Ryg 2012
290 Kristina Thomsen Bronze 100 Fly 2007
292 Andreas Mårtensson Bronze 800 Fri 2014
295 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2012
297 Sofie Seheim Bronze 50 Bryst 2007
Danske Junior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
5 Lasse Pittioni Guld 50 Bryst 2013
12 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
22 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2013
52 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2012
67 Julie Lunau Guld 400 Fri 2011
82 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
88 Lasse Pittioni Guld 100 Bryst 2013
96 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
108 Lærke Toft Ruby Sølv 1.500 Fri 2014
113 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
122 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2012
128 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
130 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2012
136 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
139 A6 Drenge Sølv 4 x 100 Fri 2012
144 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2012
159 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2015
190 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2006
197 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2006
205 Malene Bang Bronze 50 Bryst 2014
210 Malene Bang Bronze 100 Bryst 2014
238 Lasse Pittioni Bronze 200 IM 2012
240 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2015
246 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2012
252 Lærke Toft Ruby Bronze 50 Fri 2016
261 Julie Lunau Bronze 1.500 Fri 2011
264 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2016
270 Julie Lunau Bronze 800 Fri 2011
280 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2007
288 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
Danske Årgangs Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
6 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2011
8 Maya Hauerberg Terp Guld 400 Fri 2018
14 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
16 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
24 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2011
36 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2018
51 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2012
56 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2012
62 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2012
66 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2012
71 Isabel Mass Guld 100 Ryg 2012
79 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
83 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
84 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
85 Mathilda Hyldal Jung Guld 200 Bryst 2018
89 Morten Bak Hansen Guld 200 Fri 2011
90 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2010
92 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
94 Mathilda Hyldal Jung Sølv 100 Bryst 2018
97 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2010
99 A6 Drenge Sølv 4 x 50 Fri 2010
103 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fly 2010
109 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2010
114 Lasse Pittioni Sølv 400 IM 2011
115 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2010
123 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2011
124 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2010
126 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2013
129 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
131 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
137 Lasse Pittioni Sølv 200 IM 2011
145 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Ryg 2011
147 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 200 Fri 2016
150 Ida Skov Kragh Sølv 200 Fri 2018
152 Karen Gjerløff Sølv 100 Fri 2011
155 Ida Skov Kragh Sølv 50 Ryg 2018
157 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
163 Ida Skov Kragh Sølv 50 Fri 2018
170 Liva Buchholt Johansen Sølv 100 Bryst 2014
172 Frederik Bojesen Sølv 400 Fri 2017
174 Isabel Mass Sølv 200 Ryg 2012
179 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2012
189 Karsten Olsen Sølv 100 Fly 2017
199 Maya Hauerberg Terp Bronze 100 Fri 2018
203 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2012
204 Maya Hauerberg Terp Bronze 200 Fri 2018
207 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2013
216 Julius Svarrer Bronze 50 Fly 2018
218 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2013
221 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2014
224 Julius Svarrer Bronze 100 Fri 2018
225 Malene Bang Bronze 200 Bryst 2013
226 Tobias Gjerløff Bronze 200 Fri 2010
229 A6 Piger Bronze 4 x 200 IM 2015
230 Julius Svarrer Bronze 100 Ryg 2018
233 Tobias Gjerløff Bronze 400 Fri 2010
241 Tobias Gjerløff Bronze 800 Fri 2010
243 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 100 Fri 2016
247 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fri 2010
249 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2017
250 Andreas Mårtensson Bronze 400 IM 2011
253 Luna Emilie Olsen Bronze 400 Fri 2014
255 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2017
258 Ida Skov Kragh Bronze 100 Fri 2018
262 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2011
266 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2018
271 Lasse Pittioni Bronze 100 Bryst 2011
273 Pernille Elm Jensen Bronze 100 Bryst 2014
274 Karsten Olsen Bronze 200 Fri 2017
277 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
281 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2011
283 Karsten Olsen Bronze 200 IM 2017
286 Silja Brage Bronze 400 IM 2018
289 Karen Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
293 A6 Piger Bronze 4 x 200 Fri 2018
Danske Senior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
17 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
27 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
72 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
76 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
80 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
91 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2009
93 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
98 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2009
101 A6 Damer Sølv 4 x 50 Fri 2018
116 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
140 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
186 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2011
188 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
198 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2008
202 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2008
208 A6 Damer Bronze 4 x 100 HM 2018
212 Kristina Thomsen Bronze 100 IM 2007
220 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
235 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
242 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
248 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2013
254 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2014
272 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2012
282 Morten Bak Hansen Bronze 100 Ryg 2012
Danske Ungsenior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
33 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
43 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
47 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
81 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
87 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
95 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
121 Anna Aavang Brendstrup Sølv 1.500 Fri 2018
196 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Fri 2017
201 Cecilie Wiuff Bronze 100 Fly 2018
267 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2016
278 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
Danske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
46 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
54 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
60 Frederik Bojesen Guld 7.500 m 2018
65 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2018
119 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
168 Anna Aavang Brendstrup Sølv 7.500 m 2018
217 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
231 Frederik Bojesen Bronze 5.000 m 2018
Danske Ungsenior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
57 Cecilie Wiuff Guld 50 Fly 2018
232 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
Danske Senior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
74 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
142 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2010
149 Kristina Thomsen Sølv 50 Fly 2010
162 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2014
214 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
215 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2013
223 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
245 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2010
257 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2014