Hall of Fame

Rekorder

Svømmer Rekord Løb Bassin Tid Dato Status
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Langbane 25.19 28 aug 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fly Langbane 26.92 2 apr 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 24.76 11 dec 2016 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Ryg Kortbane 24.87 30 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 1.41.83 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 100 Ryg Kortbane 53.51 29 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 100 HM Langbane 3.51.80 15 jul 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 22.66 22 nov 2012 Overgået
A6 Piger Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 2.00.08 9 dec 2006 Overgået

Internationale Kvalifikationer

# Navn Mesterskab År
1 Julie Kepp Jensen Olympiske Lege 2016
2 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaberne på kortbane 2016
3 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2018
4 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2016
5 Kristina Thomsen Europæiske Langbane Mesterskaber 2008
6 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2017
7 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2015
8 Morten Bak Hansen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2012
9 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2008
10 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2007
11 Julie Kepp Jensen Verdens Junior Mesterskaber 2017
12 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2017
13 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2016
14 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber 2016
15 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2015
16 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2013
17 Lasse Pittioni Europæiske Junior Mesterskaber 2013
18 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2012
19 Kristina Thomsen Europæiske Junior Mesterskaber 2007
20 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
21 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
22 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2017
23 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2016
24 Morten Bak Hansen European Youth Olympic Festival 2011
25 Tobias Gjerløff European Youth Olympic Festival 2011
26 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2017
27 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2016
28 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2015
29 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2014
30 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2018
31 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2015
32 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2014
33 Kristina Thomsen Nordiske Junior Mesterskaber 2006
34 Sofie Seheim Nordiske Junior Mesterskaber 2005
35 Katja Korbo Petersson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2015
36 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2014
37 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
38 Andreas Mårtensson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
39 Isabel Mass Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
40 Karen Gjerløff Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
41 Morten Bak Hansen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2011

Internationale Medaljer

Nordiske Årgangs Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
1 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
2 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
4 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
6 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
8 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2014
10 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
13 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
14 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2014
16 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
18 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
20 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2013
22 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2013
28 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
37 Katja Korbo Petersson Sølv 200 Ryg 2015
41 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
44 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 Fri 2012
46 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 HM 2012
59 Karen Gjerløff Bronze 50 Fri 2012
Nordiske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
3 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
5 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
27 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
30 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2016
43 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2015
49 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2016
51 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
Nordiske Junior Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
7 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
11 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
15 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
19 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2015
21 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2015
23 Morten Bak Hansen Guld 4 x 100 Fri 2011
24 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2015
25 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
31 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 HM 2006
33 Sofie Seheim Sølv 4 x 100 HM 2005
34 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2005
36 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 Fri 2014
38 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 HM 2014
42 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 100 HM 2011
45 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 200 Fri 2011
47 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 Fri 2006
50 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
58 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
Nordiske Senior Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
9 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
12 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2014
17 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2015
54 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2015
Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
26 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
39 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2015
40 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2016
57 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2016
Europæiske Junior Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
29 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2016
32 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2017
48 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2016
60 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2015
61 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2015
Europæiske Kortbane Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
35 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 50 HM 2017
52 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 50 Fri 2017
Europæiske Langbane Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
53 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 100 Fri 2018
European Youth Olympic Festival
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
55 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
56 Morten Bak Hansen Bronze 200 Ryg 2011

Nationale Medaljer

Danske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
1 A6 Mix Guld 4 x 1.000m 2018
64 Lærke Toft Ruby Guld 10.000 m 2015
70 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
82 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
172 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
241 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2014
252 Lærke Toft Ruby Bronze 5.000 m 2014
Danske Junior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
2 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
6 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
17 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2006
19 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
23 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2006
25 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fly 2014
27 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2012
33 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2012
34 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
37 Morten Bak Hansen Guld 50 Fri 2011
39 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
41 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2012
42 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
45 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2011
46 A6 Piger Guld 4 x 100 HM 2014
48 Morten Bak Hansen Guld 200 Fly 2012
52 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2005
54 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
60 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
62 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2016
66 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2016
71 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2016
76 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
80 Kristina Thomsen Guld 100 Fri 2007
83 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
86 Kristina Thomsen Guld 50 Fri 2007
88 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
95 Kristina Thomsen Sølv 100 IM 2007
103 A6 Piger Sølv 4 x 100 Fri 2014
122 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2006
124 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2014
129 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
142 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2011
145 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
149 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2011
150 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2005
151 Lærke Toft Ruby Sølv 50 Fri 2015
152 Morten Bak Hansen Sølv 50 Fri 2012
156 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2012
162 Tobias Gjerløff Sølv 50 Fly 2012
165 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
166 Julie Kepp Jensen Sølv 100 IM 2013
169 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2012
171 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2010
175 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fly 2016
176 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
180 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2016
182 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
185 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2012
192 Morten Bak Hansen Bronze 200 Fri 2012
196 Kristina Thomsen Bronze 100 Fly 2007
201 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2012
204 Sofie Seheim Bronze 50 Bryst 2007
205 Andreas Mårtensson Bronze 800 Fri 2014
208 Isabel Mass Bronze 100 Ryg 2012
217 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2012
221 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2012
234 Kristina Thomsen Bronze 200 Ryg 2006
250 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2011
259 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
261 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2013
Danske Ungsenior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
3 Cecilie Wiuff Guld 50 Fly 2018
280 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
Danske Junior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
4 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
7 Lasse Pittioni Guld 100 Bryst 2013
9 Lasse Pittioni Guld 50 Bryst 2013
13 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
20 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2013
56 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2012
68 Julie Lunau Guld 400 Fri 2011
99 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2006
104 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
114 Lærke Toft Ruby Sølv 1.500 Fri 2014
119 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
125 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2012
131 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
132 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2012
137 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
138 A6 Drenge Sølv 4 x 100 Fri 2012
146 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2012
157 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2015
186 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
209 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2006
222 Malene Bang Bronze 50 Bryst 2014
226 Malene Bang Bronze 100 Bryst 2014
246 Lasse Pittioni Bronze 200 IM 2012
248 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2015
255 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2012
263 Lærke Toft Ruby Bronze 50 Fri 2016
269 Julie Lunau Bronze 1.500 Fri 2011
270 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2016
275 Julie Lunau Bronze 800 Fri 2011
281 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2007
Danske Årgangs Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
5 Isabel Mass Guld 100 Ryg 2012
11 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
14 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
15 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
16 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
18 Mathilda Hyldal Jung Guld 200 Bryst 2018
21 Morten Bak Hansen Guld 200 Fri 2011
22 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2010
28 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2011
29 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
31 Maya Hauerberg Terp Guld 400 Fri 2018
35 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
43 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2011
53 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2018
69 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2012
73 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2012
78 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2012
84 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2012
90 Frederik Bojesen Sølv 400 Fri 2017
94 Liva Buchholt Johansen Sølv 100 Bryst 2014
100 Isabel Mass Sølv 200 Ryg 2012
105 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2012
109 Karsten Olsen Sølv 100 Fly 2017
116 A6 Drenge Sølv 4 x 50 Fri 2010
118 Mathilda Hyldal Jung Sølv 100 Bryst 2018
121 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2010
126 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fly 2010
133 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2010
139 Lasse Pittioni Sølv 400 IM 2011
141 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2010
143 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2013
147 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2011
148 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2010
153 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
154 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
158 Lasse Pittioni Sølv 200 IM 2011
160 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 200 Fri 2016
163 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Ryg 2011
168 Ida Skov Kragh Sølv 200 Fri 2018
170 Karen Gjerløff Sølv 100 Fri 2011
174 Ida Skov Kragh Sølv 50 Ryg 2018
177 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
179 Ida Skov Kragh Sølv 50 Fri 2018
183 Ida Skov Kragh Bronze 100 Fri 2018
187 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2011
189 Karsten Olsen Bronze 200 Fri 2017
191 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2018
193 Lasse Pittioni Bronze 100 Bryst 2011
195 Pernille Elm Jensen Bronze 100 Bryst 2014
198 Karsten Olsen Bronze 200 IM 2017
200 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
202 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2011
207 Silja Brage Bronze 400 IM 2018
211 Karen Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
215 A6 Piger Bronze 4 x 200 Fri 2018
228 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2012
229 Maya Hauerberg Terp Bronze 100 Fri 2018
233 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2013
235 Maya Hauerberg Terp Bronze 200 Fri 2018
242 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2014
245 Julius Svarrer Bronze 50 Fly 2018
247 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2013
253 A6 Piger Bronze 4 x 200 IM 2015
254 Julius Svarrer Bronze 100 Fri 2018
256 Malene Bang Bronze 200 Bryst 2013
258 Tobias Gjerløff Bronze 200 Fri 2010
262 Julius Svarrer Bronze 100 Ryg 2018
265 Tobias Gjerløff Bronze 400 Fri 2010
267 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 100 Fri 2016
272 Tobias Gjerløff Bronze 800 Fri 2010
273 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2017
277 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fri 2010
278 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2017
283 Andreas Mårtensson Bronze 400 IM 2011
285 Luna Emilie Olsen Bronze 400 Fri 2014
Danske Senior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
8 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2009
74 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
79 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
85 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
92 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2011
93 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
106 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2009
120 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
140 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
210 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2008
218 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2008
227 Kristina Thomsen Bronze 100 IM 2007
231 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
239 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
249 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
257 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2013
264 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2014
276 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2012
282 Morten Bak Hansen Bronze 100 Ryg 2012
Danske Årgangs Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
10 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
26 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
32 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
36 Andreas Mårtensson Guld 1.500 Fri 2013
40 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
44 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2013
47 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
49 Anders Kousgard Kortegaard Guld 50 Bryst 2018
50 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
55 Anders Kousgard Kortegaard Guld 100 Bryst 2018
57 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
58 Julie Kepp Jensen Guld 200 IM 2014
59 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
63 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2009
67 A6 Drenge Guld 4 x 50 Fri 2009
72 A6 Drenge Guld 4 x 50 HM 2009
75 Tobias Gjerløff Guld 100 Fly 2009
77 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2009
81 Frederikke Matthiassen Guld 100 Fri 2009
87 Isabel Mass Guld 200 IM 2009
89 Isabel Mass Sølv 100 IM 2009
91 Lizette Eistrup Jensen Sølv 50 Fri 2003
96 Louise Søndergaard Sølv 100 Fly 2009
98 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2011
101 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
102 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2009
107 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
108 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2009
110 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 100 Fri 2017
111 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2011
113 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2009
117 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2008
123 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2008
127 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2010
130 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2008
134 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2010
135 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2008
144 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Fri 2014
155 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2007
159 Andreas Mårtensson Sølv 400 Fri 2013
161 Kristina Thomsen Sølv 50 Fri 2005
164 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2013
173 Mia Bech Sølv 200 Ryg 2003
178 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
181 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2010
184 A6 Drenge Bronze 4 x 100 HM 2011
188 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2012
190 Sara Birch Søgaard Bronze 200 Fly 2003
199 Lizette Eistrup Jensen Bronze 100 Fri 2003
206 Lizette Eistrup Jensen Bronze 200 IM 2003
214 Mia Bech Bronze 100 Ryg 2002
216 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 200 Fri 2017
219 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2011
220 Liva Buchholt Johansen Bronze 50 Bryst 2017
223 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fri 2011
225 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
230 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
236 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2010
237 Louise Søndergaard Bronze 100 Fly 2008
240 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Ryg 2010
243 Frederikke Matthiassen Bronze 50 Fri 2008
251 Julie Kepp Jensen Bronze 100 IM 2010
260 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2010
266 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2010
268 Sofie Seheim Bronze 100 Bryst 2004
271 Sebastian Langhorn Bronze 200 Fly 2013
279 Sara Birch Søgaard Bronze 400 IM 2003
284 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2012
Danske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
12 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
24 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
30 Frederik Bojesen Guld 7.500 m 2018
38 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2018
97 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
136 Anna Aavang Brendstrup Sølv 7.500 m 2018
197 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
213 Frederik Bojesen Bronze 5.000 m 2018
Danske Senior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
51 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
112 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2010
115 Kristina Thomsen Sølv 50 Fly 2010
128 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2014
194 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
203 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2013
212 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
224 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2010
232 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2014
Danske Ungsenior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
61 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
65 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
167 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
238 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2016
244 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
274 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Fri 2017