Hall of Fame

Rekorder

Svømmer Rekord Løb Bassin Tid Dato Status
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Langbane 25.19 28 aug 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fly Langbane 26.92 2 apr 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 24.76 11 dec 2016 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 1.41.83 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Ryg Kortbane 24.87 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 100 Ryg Kortbane 53.51 29 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 100 HM Langbane 3.51.80 15 jul 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 22.66 22 nov 2012 Overgået
A6 Piger Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 2.00.08 9 dec 2006 Overgået

Internationale Kvalifikationer

# Navn Mesterskab År
1 Julie Kepp Jensen Olympiske Lege 2016
2 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaber på langbane 2019
3 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaberne på kortbane 2016
4 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2018
5 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2016
6 Kristina Thomsen Europæiske Langbane Mesterskaber 2008
7 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2017
8 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2015
9 Morten Bak Hansen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2012
10 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2008
11 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2007
12 Julie Kepp Jensen Verdens Junior Mesterskaber 2017
13 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2017
14 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2016
15 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber 2016
16 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2015
17 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2013
18 Lasse Pittioni Europæiske Junior Mesterskaber 2013
19 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2012
20 Kristina Thomsen Europæiske Junior Mesterskaber 2007
21 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
22 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
23 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2017
24 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2016
25 Morten Bak Hansen European Youth Olympic Festival 2011
26 Tobias Gjerløff European Youth Olympic Festival 2011
27 Julie Kepp Jensen Nordiske Senior Mesterskaber 2018
28 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2017
29 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2016
30 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2015
31 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2014
32 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2018
33 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2015
34 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2014
35 Kristina Thomsen Nordiske Junior Mesterskaber 2006
36 Sofie Seheim Nordiske Junior Mesterskaber 2005
37 Katja Korbo Petersson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2015
38 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2014
39 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
40 Andreas Mårtensson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
41 Isabel Mass Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
42 Karen Gjerløff Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
43 Morten Bak Hansen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2011

Internationale Medaljer

Nordiske Årgangs Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
1 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
5 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2013
9 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2013
16 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
18 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
19 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
20 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
22 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
24 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2014
27 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
30 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
31 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2014
34 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
36 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
39 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 Fri 2012
41 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 HM 2012
56 Katja Korbo Petersson Sølv 200 Ryg 2015
61 Karen Gjerløff Bronze 50 Fri 2012
Nordiske Junior Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
2 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2015
6 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2015
10 Morten Bak Hansen Guld 4 x 100 Fri 2011
11 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2015
13 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
23 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
28 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
32 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
38 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 100 HM 2011
40 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 200 Fri 2011
42 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 Fri 2006
45 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
47 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 HM 2006
49 Sofie Seheim Sølv 4 x 100 HM 2005
51 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2005
54 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 Fri 2014
57 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 HM 2014
60 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
Nordiske Senior Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
3 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
7 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2018
12 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
14 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2018
15 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2018
25 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
29 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2014
35 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2015
37 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2018
44 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 200 Fri 2018
67 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2015
Nordiske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
4 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
8 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
26 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
33 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2016
53 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2015
55 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2016
68 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
Europæiske Junior Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
17 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2016
43 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2016
48 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2017
62 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2015
63 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2015
Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
21 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
46 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2015
50 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2016
64 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2016
Europæiske Kortbane Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
52 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 50 HM 2017
65 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 50 Fri 2017
European Youth Olympic Festival
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
58 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
59 Morten Bak Hansen Bronze 200 Ryg 2011
Europæiske Langbane Mesterskaber
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
66 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 100 Fri 2018

Nationale Medaljer

Danske Årgangs Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
1 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
3 Anders Kousgard Kortegaard Guld 50 Bryst 2018
6 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
7 Anders Kousgard Kortegaard Guld 100 Bryst 2018
9 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
13 Julie Kepp Jensen Guld 200 IM 2014
15 Julius Svarrer Guld 400 Fri 2019
18 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
21 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2009
23 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2019
30 A6 Drenge Guld 4 x 50 Fri 2009
33 Julius Svarrer Guld 400 IM 2019
37 Tobias Gjerløff Guld 100 Fly 2009
39 A6 Drenge Guld 4 x 50 HM 2009
42 Julius Svarrer Guld 200 Fly 2019
46 Frederikke Matthiassen Guld 100 Fri 2009
49 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2009
55 Isabel Mass Guld 200 IM 2009
71 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
82 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
86 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
91 Andreas Mårtensson Guld 1.500 Fri 2013
92 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
97 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2013
98 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2008
104 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Fri 2014
112 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2007
116 Andreas Mårtensson Sølv 400 Fri 2013
118 Kristina Thomsen Sølv 50 Fri 2005
121 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2013
127 Mia Bech Sølv 200 Ryg 2003
129 Julius Svarrer Sølv 100 Fly 2019
131 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
136 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2010
138 Anders Kousgard Kortegaard Sølv 100 Bryst 2019
143 Isabel Mass Sølv 100 IM 2009
145 Lizette Eistrup Jensen Sølv 50 Fri 2003
149 Louise Søndergaard Sølv 100 Fly 2009
152 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2011
153 Ida Skov Kragh Sølv 50 Bryst 2019
156 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
159 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2009
162 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
164 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2009
167 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 100 Fri 2017
172 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2011
174 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2009
181 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2008
186 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2008
192 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2010
193 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2008
198 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2010
199 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2010
207 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Ryg 2010
210 Louise Søndergaard Bronze 100 Fly 2008
216 Julie Kepp Jensen Bronze 100 IM 2010
217 Frederikke Matthiassen Bronze 50 Fri 2008
223 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2010
229 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2010
236 Sofie Seheim Bronze 100 Bryst 2004
239 Sebastian Langhorn Bronze 200 Fly 2013
245 Sara Birch Søgaard Bronze 400 IM 2003
249 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2012
251 A6 Drenge Bronze 4 x 100 HM 2011
253 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2019
255 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2012
257 Sara Birch Søgaard Bronze 200 Fly 2003
263 Lizette Eistrup Jensen Bronze 100 Fri 2003
267 Ida Skov Kragh Bronze 100 Bryst 2019
271 Lizette Eistrup Jensen Bronze 200 IM 2003
273 Ida Skov Kragh Bronze 200 Bryst 2019
277 Mia Bech Bronze 100 Ryg 2002
280 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 200 Fri 2017
283 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2011
290 Liva Buchholt Johansen Bronze 50 Bryst 2017
292 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fri 2011
298 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
305 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
Danske Senior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
2 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
12 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2009
14 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
32 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
41 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
87 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
93 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
103 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2011
106 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
113 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2009
114 A6 Damer Sølv 4 x 50 Fri 2018
128 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
151 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
203 Morten Bak Hansen Bronze 100 Ryg 2012
232 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2008
237 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2008
243 A6 Damer Bronze 4 x 100 HM 2018
246 Kristina Thomsen Bronze 100 IM 2007
250 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
265 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
272 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
279 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2013
289 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2014
303 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2012
Danske Årgangs Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
4 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2012
8 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2012
17 Isabel Mass Guld 100 Ryg 2012
29 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
38 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
44 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
45 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2010
47 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
48 Mathilda Hyldal Jung Guld 200 Bryst 2018
52 Morten Bak Hansen Guld 200 Fri 2011
57 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2011
60 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
61 Maya Hauerberg Terp Guld 400 Fri 2018
64 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
69 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2011
76 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2018
89 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2012
95 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2012
99 Ida Skov Kragh Sølv 50 Ryg 2018
101 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
105 Ida Skov Kragh Sølv 50 Fri 2018
108 Liva Buchholt Johansen Sølv 100 Bryst 2014
110 Frederik Bojesen Sølv 400 Fri 2017
115 Isabel Mass Sølv 200 Ryg 2012
120 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2012
123 Karsten Olsen Sølv 100 Fly 2017
132 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2010
134 A6 Drenge Sølv 4 x 50 Fri 2010
135 Mathilda Hyldal Jung Sølv 100 Bryst 2018
141 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fly 2010
147 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2010
157 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2010
161 Lasse Pittioni Sølv 400 IM 2011
163 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2010
165 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2013
171 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2011
173 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
180 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
184 Lasse Pittioni Sølv 200 IM 2011
187 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 200 Fri 2016
190 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Ryg 2011
194 Ida Skov Kragh Sølv 200 Fri 2018
197 Karen Gjerløff Sølv 100 Fri 2011
200 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fri 2010
202 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2017
208 Luna Emilie Olsen Bronze 400 Fri 2014
211 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2017
215 Andreas Mårtensson Bronze 400 IM 2011
219 Ida Skov Kragh Bronze 100 Fri 2018
222 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2011
224 Pernille Elm Jensen Bronze 100 Bryst 2014
225 Karsten Olsen Bronze 200 Fri 2017
226 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2018
227 Lasse Pittioni Bronze 100 Bryst 2011
228 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2011
231 Karsten Olsen Bronze 200 IM 2017
233 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
235 Karen Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
238 Silja Brage Bronze 400 IM 2018
242 A6 Piger Bronze 4 x 200 Fri 2018
256 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2012
258 Maya Hauerberg Terp Bronze 100 Fri 2018
262 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2013
264 Maya Hauerberg Terp Bronze 200 Fri 2018
276 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2014
278 Julius Svarrer Bronze 50 Fly 2018
282 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2013
284 Tobias Gjerløff Bronze 200 Fri 2010
285 A6 Piger Bronze 4 x 200 IM 2015
288 Julius Svarrer Bronze 100 Fri 2018
291 Malene Bang Bronze 200 Bryst 2013
293 Tobias Gjerløff Bronze 400 Fri 2010
297 Julius Svarrer Bronze 100 Ryg 2018
300 Tobias Gjerløff Bronze 800 Fri 2010
302 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 100 Fri 2016
Danske Junior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
5 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
22 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
24 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2006
26 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
31 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
34 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2006
35 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fly 2014
40 Morten Bak Hansen Guld 50 Fri 2011
50 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2011
53 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
56 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2012
58 A6 Piger Guld 4 x 100 HM 2014
62 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2012
63 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2005
65 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
67 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2012
72 Morten Bak Hansen Guld 200 Fly 2012
73 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
74 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2016
78 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2016
80 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2016
83 Kristina Thomsen Guld 100 Fri 2007
84 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
88 Kristina Thomsen Guld 50 Fri 2007
90 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
96 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
100 Kristina Thomsen Sølv 100 IM 2007
102 Frederik Bojesen Sølv 1.500 Fri 2018
107 A6 Piger Sølv 4 x 100 Fri 2014
124 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2006
125 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2014
130 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
137 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2011
146 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2011
154 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2005
155 Lærke Toft Ruby Sølv 50 Fri 2015
166 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
168 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
169 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
176 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
177 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2010
178 Morten Bak Hansen Sølv 50 Fri 2012
179 Julie Kepp Jensen Sølv 100 IM 2013
182 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2012
185 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fly 2016
188 Tobias Gjerløff Sølv 50 Fly 2012
191 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2016
195 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
196 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2012
204 Isabel Mass Bronze 100 Ryg 2012
212 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2012
213 Kristina Thomsen Bronze 100 Fly 2007
218 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2012
220 Sofie Seheim Bronze 50 Bryst 2007
221 Andreas Mårtensson Bronze 800 Fri 2014
248 Kristina Thomsen Bronze 200 Ryg 2006
259 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2011
266 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
274 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2013
287 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2012
296 Morten Bak Hansen Bronze 200 Fri 2012
304 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2012
307 Frederik Bojesen Bronze 400 Fri 2018
Danske Ungsenior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
10 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
19 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
54 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
59 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
66 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
117 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
140 Anna Aavang Brendstrup Sølv 1.500 Fri 2018
206 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
234 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Fri 2017
240 Cecilie Wiuff Bronze 100 Fly 2018
306 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2016
Danske Junior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
11 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
20 Lasse Pittioni Guld 100 Bryst 2013
27 Lasse Pittioni Guld 50 Bryst 2013
28 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
36 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2013
70 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2012
81 Julie Lunau Guld 400 Fri 2011
109 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2006
111 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
122 Lærke Toft Ruby Sølv 1.500 Fri 2014
126 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
133 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2012
142 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
144 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2012
148 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
150 A6 Drenge Sølv 4 x 100 Fri 2012
158 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2012
175 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2015
201 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2007
209 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
230 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2006
241 Malene Bang Bronze 50 Bryst 2014
244 Malene Bang Bronze 100 Bryst 2014
269 Lasse Pittioni Bronze 200 IM 2012
270 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2015
275 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2012
286 Lærke Toft Ruby Bronze 50 Fri 2016
294 Julie Lunau Bronze 1.500 Fri 2011
295 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2016
301 Julie Lunau Bronze 800 Fri 2011
Danske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
16 Lærke Toft Ruby Guld 10.000 m 2015
25 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
43 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
51 A6 Mix Guld 4 x 1.000m 2018
119 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
205 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2014
214 Lærke Toft Ruby Bronze 5.000 m 2014
Danske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
68 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
77 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
79 Frederik Bojesen Guld 7.500 m 2018
85 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2018
139 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
189 Anna Aavang Brendstrup Sølv 7.500 m 2018
254 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
268 Frederik Bojesen Bronze 5.000 m 2018
Danske Ungsenior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
75 Cecilie Wiuff Guld 50 Fly 2018
261 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
Danske Senior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medaljesorter faldende Løb År
94 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
160 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2010
170 Kristina Thomsen Sølv 50 Fly 2010
183 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2014
247 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
252 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2013
260 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
281 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2010
299 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2014