Hall of Fame

Rekorder

Svømmer Rekord Løb Bassin Tid Dato Status
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 22.66 22 nov 2012 Overgået
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Langbane 25.19 28 aug 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 24.76 11 dec 2016 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Ryg Kortbane 24.87 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 100 Ryg Kortbane 53.51 29 nov 2012 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fly Langbane 26.92 2 apr 2017 Stående
A6 Piger Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 2.00.08 9 dec 2006 Overgået
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 1.41.83 30 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 100 HM Langbane 3.51.80 15 jul 2012 Stående

Internationale Kvalifikationer

# Navn Mesterskab År
1 Julie Kepp Jensen Olympiske Lege 2016
2 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaberne på kortbane 2016
3 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2018
4 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2016
5 Kristina Thomsen Europæiske Langbane Mesterskaber 2008
6 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2017
7 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2015
8 Morten Bak Hansen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2012
9 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2008
10 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2007
11 Julie Kepp Jensen Verdens Junior Mesterskaber 2017
12 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2017
13 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2016
14 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber 2016
15 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2015
16 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2013
17 Lasse Pittioni Europæiske Junior Mesterskaber 2013
18 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2012
19 Kristina Thomsen Europæiske Junior Mesterskaber 2007
20 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
21 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
22 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2017
23 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2016
24 Morten Bak Hansen European Youth Olympic Festival 2011
25 Tobias Gjerløff European Youth Olympic Festival 2011
26 Julie Kepp Jensen Nordiske Senior Mesterskaber 2018
27 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2017
28 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2016
29 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2015
30 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2014
31 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2018
32 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2015
33 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2014
34 Kristina Thomsen Nordiske Junior Mesterskaber 2006
35 Sofie Seheim Nordiske Junior Mesterskaber 2005
36 Katja Korbo Petersson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2015
37 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2014
38 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
39 Andreas Mårtensson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
40 Isabel Mass Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
41 Karen Gjerløff Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
42 Morten Bak Hansen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2011

Internationale Medaljer

Nordiske Senior Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
1 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
8 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2018
14 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
17 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
18 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2015
22 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2018
34 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2018
42 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 200 Fri 2018
50 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2018
65 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2014
66 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2015
Europæiske Junior Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
2 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2015
4 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2016
6 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2017
29 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2015
37 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2016
Nordiske Årgangs Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
3 Karen Gjerløff Bronze 50 Fri 2012
5 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
7 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
9 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
11 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
16 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
20 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
23 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
24 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
27 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
28 Katja Korbo Petersson Sølv 200 Ryg 2015
32 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2013
35 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 Fri 2012
40 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2014
43 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
48 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2013
51 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 HM 2012
54 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2014
Nordiske Junior Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
10 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
12 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2005
13 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
15 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
19 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2015
21 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
25 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
31 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2015
33 Morten Bak Hansen Guld 4 x 100 Fri 2011
36 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 Fri 2006
39 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 Fri 2014
41 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 200 Fri 2011
44 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
47 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2015
49 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 100 HM 2011
52 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 HM 2006
53 Sofie Seheim Sølv 4 x 100 HM 2005
55 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 HM 2014
European Youth Olympic Festival
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
26 Morten Bak Hansen Bronze 200 Ryg 2011
30 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
Europæiske Langbane Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
38 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 100 Fri 2018
Europæiske Kortbane Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
45 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 50 Fri 2017
46 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 50 HM 2017
Nordiske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
56 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
60 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
61 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2016
63 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2015
64 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2016
67 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
68 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
57 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2015
58 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2016
59 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
62 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2016

Nationale Medaljer

Danske Junior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
1 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
6 Morten Bak Hansen Sølv 50 Fri 2012
12 Morten Bak Hansen Guld 50 Fri 2011
17 Lærke Toft Ruby Sølv 50 Fri 2015
19 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2016
27 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
28 Kristina Thomsen Guld 50 Fri 2007
44 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
45 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
48 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2011
53 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2013
55 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2016
57 Kristina Thomsen Guld 100 Fri 2007
70 Morten Bak Hansen Bronze 200 Fri 2012
75 Frederik Bojesen Bronze 400 Fri 2018
87 Andreas Mårtensson Bronze 800 Fri 2014
91 Frederik Bojesen Sølv 1.500 Fri 2018
98 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
100 Sofie Seheim Bronze 50 Bryst 2007
102 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2006
105 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2011
106 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2005
113 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
114 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
122 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2005
125 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2012
138 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2006
144 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2011
147 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
150 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2012
152 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2016
154 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2010
155 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
156 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2012
159 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
160 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
167 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2006
175 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
176 Isabel Mass Bronze 100 Ryg 2012
178 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
181 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2012
184 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2016
186 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
190 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
193 Kristina Thomsen Bronze 200 Ryg 2006
198 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2012
199 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2012
202 Tobias Gjerløff Sølv 50 Fly 2012
203 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fly 2014
204 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2011
209 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2012
210 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fly 2016
214 Kristina Thomsen Bronze 100 Fly 2007
223 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
227 Morten Bak Hansen Guld 200 Fly 2012
228 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2012
234 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
235 Kristina Thomsen Sølv 100 IM 2007
241 Julie Kepp Jensen Sølv 100 IM 2013
245 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2012
257 A6 Piger Sølv 4 x 100 Fri 2014
273 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2014
278 A6 Piger Guld 4 x 100 HM 2014
Danske Senior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
2 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
11 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
26 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2014
32 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2012
36 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
54 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
132 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
136 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2009
137 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
140 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2008
148 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
149 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
153 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
157 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
162 Morten Bak Hansen Bronze 100 Ryg 2012
164 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2011
166 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2009
170 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2008
171 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
208 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2013
237 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
239 Kristina Thomsen Bronze 100 IM 2007
270 A6 Damer Sølv 4 x 50 Fri 2018
277 A6 Damer Bronze 4 x 100 HM 2018
Danske Årgangs Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
3 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
5 Frederikke Matthiassen Bronze 50 Fri 2008
7 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2007
8 Kristina Thomsen Sølv 50 Fri 2005
14 Lizette Eistrup Jensen Sølv 50 Fri 2003
20 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2009
21 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fri 2011
22 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
24 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2010
30 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2010
31 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2008
33 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
42 Frederikke Matthiassen Guld 100 Fri 2009
50 Lizette Eistrup Jensen Bronze 100 Fri 2003
52 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 100 Fri 2017
56 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
62 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Fri 2014
65 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2010
71 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2009
72 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 200 Fri 2017
74 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2008
76 Andreas Mårtensson Sølv 400 Fri 2013
77 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2010
80 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2012
82 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2009
83 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2008
95 Andreas Mårtensson Guld 1.500 Fri 2013
97 Anders Kousgard Kortegaard Guld 50 Bryst 2018
108 Liva Buchholt Johansen Bronze 50 Bryst 2017
109 Anders Kousgard Kortegaard Guld 100 Bryst 2018
112 Sofie Seheim Bronze 100 Bryst 2004
129 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
130 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
158 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
169 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
174 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
177 Mia Bech Bronze 100 Ryg 2002
183 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2010
185 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
187 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
188 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Ryg 2010
192 Mia Bech Sølv 200 Ryg 2003
200 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2013
212 Louise Søndergaard Bronze 100 Fly 2008
215 Tobias Gjerløff Guld 100 Fly 2009
217 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2012
218 Louise Søndergaard Sølv 100 Fly 2009
219 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
224 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2011
226 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2008
229 Sebastian Langhorn Bronze 200 Fly 2013
230 Sara Birch Søgaard Bronze 200 Fly 2003
231 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2011
236 Julie Kepp Jensen Bronze 100 IM 2010
238 Isabel Mass Sølv 100 IM 2009
242 Julie Kepp Jensen Guld 200 IM 2014
244 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2013
246 Isabel Mass Guld 200 IM 2009
249 Lizette Eistrup Jensen Bronze 200 IM 2003
254 Sara Birch Søgaard Bronze 400 IM 2003
259 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2009
261 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
267 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2011
269 A6 Drenge Guld 4 x 50 Fri 2009
272 A6 Drenge Guld 4 x 50 HM 2009
274 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2010
276 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2009
279 A6 Drenge Bronze 4 x 100 HM 2011
Danske Ungsenior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
4 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
15 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
38 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
67 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Fri 2017
89 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2016
90 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
93 Anna Aavang Brendstrup Sølv 1.500 Fri 2018
135 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
143 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
216 Cecilie Wiuff Bronze 100 Fly 2018
240 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
Danske Årgangs Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
9 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2012
13 Ida Skov Kragh Sølv 50 Fri 2018
18 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
29 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2011
34 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2010
35 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2011
37 Julius Svarrer Bronze 100 Fri 2018
39 Karen Gjerløff Sølv 100 Fri 2011
40 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 100 Fri 2016
41 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fri 2010
43 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2012
46 Ida Skov Kragh Bronze 100 Fri 2018
51 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
58 Maya Hauerberg Terp Bronze 100 Fri 2018
59 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2010
60 Maya Hauerberg Terp Bronze 200 Fri 2018
61 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2018
63 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2013
64 Tobias Gjerløff Bronze 200 Fri 2010
66 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 200 Fri 2016
68 Ida Skov Kragh Sølv 200 Fri 2018
69 Karsten Olsen Bronze 200 Fri 2017
73 Morten Bak Hansen Guld 200 Fri 2011
78 Tobias Gjerløff Bronze 400 Fri 2010
79 Luna Emilie Olsen Bronze 400 Fri 2014
81 Frederik Bojesen Sølv 400 Fri 2017
85 Maya Hauerberg Terp Guld 400 Fri 2018
88 Tobias Gjerløff Bronze 800 Fri 2010
103 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2017
116 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2017
117 Liva Buchholt Johansen Sølv 100 Bryst 2014
119 Lasse Pittioni Bronze 100 Bryst 2011
120 Pernille Elm Jensen Bronze 100 Bryst 2014
121 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2018
123 Mathilda Hyldal Jung Sølv 100 Bryst 2018
124 Malene Bang Bronze 200 Bryst 2013
126 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2011
127 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
128 Mathilda Hyldal Jung Guld 200 Bryst 2018
142 Ida Skov Kragh Sølv 50 Ryg 2018
163 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
165 Julius Svarrer Bronze 100 Ryg 2018
168 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
172 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2012
173 Isabel Mass Guld 100 Ryg 2012
180 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2011
182 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
189 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Ryg 2011
191 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2012
194 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2011
195 Isabel Mass Sølv 200 Ryg 2012
196 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2010
197 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
201 Julius Svarrer Bronze 50 Fly 2018
213 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
220 Karen Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
222 Karsten Olsen Sølv 100 Fly 2017
225 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2010
232 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
233 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fly 2010
243 Lasse Pittioni Sølv 200 IM 2011
247 Karsten Olsen Bronze 200 IM 2017
248 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2012
251 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2010
252 Lasse Pittioni Sølv 400 IM 2011
253 Andreas Mårtensson Bronze 400 IM 2011
255 Silja Brage Bronze 400 IM 2018
256 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2013
258 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2014
263 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
264 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2012
268 A6 Piger Bronze 4 x 200 Fri 2018
271 A6 Drenge Sølv 4 x 50 Fri 2010
275 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2013
282 A6 Piger Bronze 4 x 200 IM 2015
Danske Junior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
10 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
25 Lærke Toft Ruby Bronze 50 Fri 2016
47 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
84 Julie Lunau Guld 400 Fri 2011
86 Julie Lunau Bronze 800 Fri 2011
92 Lærke Toft Ruby Sølv 1.500 Fri 2014
96 Julie Lunau Bronze 1.500 Fri 2011
99 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2006
101 Lasse Pittioni Guld 50 Bryst 2013
104 Malene Bang Bronze 50 Bryst 2014
107 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
110 Lasse Pittioni Guld 100 Bryst 2013
111 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
115 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
118 Malene Bang Bronze 100 Bryst 2014
133 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
134 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
139 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2006
141 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2013
145 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2012
161 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2007
207 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2012
221 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2012
250 Lasse Pittioni Bronze 200 IM 2012
260 A6 Drenge Sølv 4 x 100 Fri 2012
262 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2015
265 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2016
266 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2012
280 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2012
281 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2015
Danske Senior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
16 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2013
23 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2014
49 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
131 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
146 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
151 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2010
179 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2010
205 Kristina Thomsen Sølv 50 Fly 2010
211 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2014
Danske Ungsenior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
94 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
206 Cecilie Wiuff Guld 50 Fly 2018
Danske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
283 Lærke Toft Ruby Bronze 5.000 m 2014
284 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
285 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
286 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
290 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2014
291 Lærke Toft Ruby Guld 10.000 m 2015
297 A6 Mix Guld 4 x 1.000m 2018
Danske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
287 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
288 Frederik Bojesen Bronze 5.000 m 2018
289 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
292 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
293 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
294 Frederik Bojesen Guld 7.500 m 2018
295 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2018
296 Anna Aavang Brendstrup Sølv 7.500 m 2018