Hall of Fame

Rekorder

Svømmer Rekord Løb Bassin Tid Dato Status
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 22.66 22 nov 2012 Overgået
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Langbane 25.19 28 aug 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 24.76 11 dec 2016 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Ryg Kortbane 24.87 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 100 Ryg Kortbane 53.51 29 nov 2012 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fly Langbane 26.92 2 apr 2017 Stående
A6 Piger Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 2.00.08 9 dec 2006 Overgået
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 1.41.83 30 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 100 HM Langbane 3.51.80 15 jul 2012 Stående

Internationale Kvalifikationer

# Navn Mesterskab År
1 Julie Kepp Jensen Olympiske Lege 2016
2 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaber på langbane 2019
3 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaberne på kortbane 2016
4 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2018
5 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2016
6 Kristina Thomsen Europæiske Langbane Mesterskaber 2008
7 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2017
8 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2015
9 Morten Bak Hansen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2012
10 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2008
11 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2007
12 Julie Kepp Jensen Verdens Junior Mesterskaber 2017
13 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2017
14 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2016
15 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber 2016
16 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2015
17 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2013
18 Lasse Pittioni Europæiske Junior Mesterskaber 2013
19 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2012
20 Kristina Thomsen Europæiske Junior Mesterskaber 2007
21 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
22 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
23 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2017
24 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2016
25 Morten Bak Hansen European Youth Olympic Festival 2011
26 Tobias Gjerløff European Youth Olympic Festival 2011
27 Julie Kepp Jensen Nordiske Senior Mesterskaber 2018
28 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2017
29 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2016
30 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2015
31 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2014
32 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2018
33 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2015
34 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2014
35 Kristina Thomsen Nordiske Junior Mesterskaber 2006
36 Sofie Seheim Nordiske Junior Mesterskaber 2005
37 Katja Korbo Petersson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2015
38 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2014
39 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
40 Andreas Mårtensson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
41 Isabel Mass Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
42 Karen Gjerløff Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
43 Morten Bak Hansen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2011

Internationale Medaljer

Nordiske Årgangs Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
1 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
3 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
5 Karen Gjerløff Bronze 50 Fri 2012
8 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
10 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
15 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
19 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
21 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
23 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
26 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
27 Katja Korbo Petersson Sølv 200 Ryg 2015
33 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2014
35 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2013
39 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 Fri 2012
41 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
49 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2014
51 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2013
55 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 HM 2012
Europæiske Junior Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
2 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2017
6 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2015
7 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2016
29 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2015
31 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2016
Nordiske Senior Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
4 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
11 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2018
16 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
17 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2015
18 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
25 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2018
38 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2018
44 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 200 Fri 2018
54 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2018
65 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2014
66 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2015
Nordiske Junior Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
9 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
12 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2005
13 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
14 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
20 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
22 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2015
24 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
34 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 Fri 2014
36 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2015
37 Morten Bak Hansen Guld 4 x 100 Fri 2011
40 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 Fri 2006
42 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
43 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 200 Fri 2011
47 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 HM 2006
48 Sofie Seheim Sølv 4 x 100 HM 2005
50 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 HM 2014
52 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2015
53 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 100 HM 2011
European Youth Olympic Festival
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
28 Morten Bak Hansen Bronze 200 Ryg 2011
30 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
Europæiske Langbane Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
32 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 100 Fri 2018
Europæiske Kortbane Mesterskaber
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
45 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 50 Fri 2017
46 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 50 HM 2017
Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
56 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2015
57 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2016
58 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
62 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2016
Nordiske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
59 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
60 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2016
61 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
63 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2015
64 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2016
67 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
68 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017

Nationale Medaljer

Danske Junior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
1 Kristina Thomsen Guld 50 Fri 2007
2 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
5 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
8 Morten Bak Hansen Sølv 50 Fri 2012
16 Morten Bak Hansen Guld 50 Fri 2011
20 Lærke Toft Ruby Sølv 50 Fri 2015
24 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2016
42 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
49 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2011
53 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2013
54 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2016
55 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
58 Kristina Thomsen Guld 100 Fri 2007
59 Morten Bak Hansen Bronze 200 Fri 2012
76 Frederik Bojesen Bronze 400 Fri 2018
89 Andreas Mårtensson Bronze 800 Fri 2014
94 Frederik Bojesen Sølv 1.500 Fri 2018
101 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
103 Sofie Seheim Bronze 50 Bryst 2007
106 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2006
109 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2011
111 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2005
119 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
124 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2005
128 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
136 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2012
139 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2012
141 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2012
148 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2006
153 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2011
158 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
160 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2016
163 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2010
164 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
165 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2016
167 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2012
169 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
173 Isabel Mass Bronze 100 Ryg 2012
174 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
179 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
181 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2006
190 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
191 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
194 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2012
195 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2012
196 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
200 Kristina Thomsen Bronze 200 Ryg 2006
209 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2012
211 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fly 2014
212 Tobias Gjerløff Sølv 50 Fly 2012
213 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2011
218 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fly 2016
223 Kristina Thomsen Bronze 100 Fly 2007
230 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
237 Morten Bak Hansen Guld 200 Fly 2012
239 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
240 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2012
245 Kristina Thomsen Sølv 100 IM 2007
250 Julie Kepp Jensen Sølv 100 IM 2013
255 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2012
270 A6 Piger Sølv 4 x 100 Fri 2014
283 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2014
288 A6 Piger Guld 4 x 100 HM 2014
Danske Senior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
3 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
12 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
28 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2014
30 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2012
32 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
52 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
138 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
142 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
146 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2009
147 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
150 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2008
157 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
159 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
161 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
172 Morten Bak Hansen Bronze 100 Ryg 2012
175 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2011
176 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2009
180 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2008
184 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
217 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2013
246 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
247 Kristina Thomsen Bronze 100 IM 2007
280 A6 Damer Sølv 4 x 50 Fri 2018
287 A6 Damer Bronze 4 x 100 HM 2018
Danske Årgangs Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
4 Lizette Eistrup Jensen Sølv 50 Fri 2003
9 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2009
11 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fri 2011
13 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
15 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2010
21 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
22 Frederikke Matthiassen Bronze 50 Fri 2008
23 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2007
26 Kristina Thomsen Sølv 50 Fri 2005
33 Lizette Eistrup Jensen Bronze 100 Fri 2003
34 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 100 Fri 2017
39 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
44 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2010
46 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2008
48 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
57 Frederikke Matthiassen Guld 100 Fri 2009
61 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2009
64 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 200 Fri 2017
70 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2008
71 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Fri 2014
72 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2019
74 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2010
77 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2012
79 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2009
80 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2008
83 Julius Svarrer Guld 400 Fri 2019
85 Andreas Mårtensson Sølv 400 Fri 2013
86 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2010
95 Andreas Mårtensson Guld 1.500 Fri 2013
99 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2019
100 Ida Skov Kragh Sølv 50 Bryst 2019
105 Liva Buchholt Johansen Bronze 50 Bryst 2017
108 Anders Kousgard Kortegaard Guld 50 Bryst 2018
113 Anders Kousgard Kortegaard Sølv 100 Bryst 2019
115 Ida Skov Kragh Bronze 100 Bryst 2019
121 Anders Kousgard Kortegaard Guld 100 Bryst 2018
129 Sofie Seheim Bronze 100 Bryst 2004
130 Ida Skov Kragh Bronze 200 Bryst 2019
132 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
133 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
171 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
178 Mia Bech Bronze 100 Ryg 2002
183 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2010
185 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
186 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
193 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
199 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2013
201 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
202 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Ryg 2010
207 Mia Bech Sølv 200 Ryg 2003
219 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2012
221 Louise Søndergaard Sølv 100 Fly 2009
222 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
225 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2011
227 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2008
228 Louise Søndergaard Bronze 100 Fly 2008
232 Tobias Gjerløff Guld 100 Fly 2009
234 Julius Svarrer Sølv 100 Fly 2019
236 Sara Birch Søgaard Bronze 200 Fly 2003
238 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2011
241 Julius Svarrer Guld 200 Fly 2019
243 Sebastian Langhorn Bronze 200 Fly 2013
244 Isabel Mass Sølv 100 IM 2009
249 Julie Kepp Jensen Bronze 100 IM 2010
251 Isabel Mass Guld 200 IM 2009
253 Lizette Eistrup Jensen Bronze 200 IM 2003
256 Julie Kepp Jensen Guld 200 IM 2014
259 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2013
261 Sara Birch Søgaard Bronze 400 IM 2003
264 Julius Svarrer Guld 400 IM 2019
271 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
275 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2009
276 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2011
281 A6 Drenge Guld 4 x 50 Fri 2009
282 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2010
284 A6 Drenge Guld 4 x 50 HM 2009
285 A6 Drenge Bronze 4 x 100 HM 2011
290 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2009
Danske Årgangs Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
6 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2011
14 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2012
17 Ida Skov Kragh Sølv 50 Fri 2018
25 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
31 Maya Hauerberg Terp Bronze 100 Fri 2018
35 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2011
36 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2010
38 Julius Svarrer Bronze 100 Fri 2018
40 Karen Gjerløff Sølv 100 Fri 2011
41 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 100 Fri 2016
43 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2012
45 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fri 2010
50 Ida Skov Kragh Bronze 100 Fri 2018
56 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
60 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2010
62 Maya Hauerberg Terp Bronze 200 Fri 2018
63 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2018
65 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2013
67 Tobias Gjerløff Bronze 200 Fri 2010
68 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 200 Fri 2016
69 Ida Skov Kragh Sølv 200 Fri 2018
73 Karsten Olsen Bronze 200 Fri 2017
75 Morten Bak Hansen Guld 200 Fri 2011
78 Maya Hauerberg Terp Guld 400 Fri 2018
81 Tobias Gjerløff Bronze 400 Fri 2010
82 Luna Emilie Olsen Bronze 400 Fri 2014
84 Frederik Bojesen Sølv 400 Fri 2017
90 Tobias Gjerløff Bronze 800 Fri 2010
110 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2017
114 Mathilda Hyldal Jung Sølv 100 Bryst 2018
122 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2017
123 Liva Buchholt Johansen Sølv 100 Bryst 2014
125 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2018
126 Lasse Pittioni Bronze 100 Bryst 2011
127 Pernille Elm Jensen Bronze 100 Bryst 2014
131 Malene Bang Bronze 200 Bryst 2013
134 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
135 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2011
137 Mathilda Hyldal Jung Guld 200 Bryst 2018
154 Ida Skov Kragh Sølv 50 Ryg 2018
166 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2011
168 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
177 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
182 Julius Svarrer Bronze 100 Ryg 2018
187 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
188 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2012
189 Isabel Mass Guld 100 Ryg 2012
197 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Ryg 2011
198 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2012
203 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2011
204 Isabel Mass Sølv 200 Ryg 2012
205 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2010
206 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
210 Julius Svarrer Bronze 50 Fly 2018
220 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2010
224 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
231 Karen Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
233 Karsten Olsen Sølv 100 Fly 2017
235 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fly 2010
242 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
252 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2010
254 Lasse Pittioni Sølv 200 IM 2011
258 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2012
260 Karsten Olsen Bronze 200 IM 2017
262 Lasse Pittioni Sølv 400 IM 2011
263 Andreas Mårtensson Bronze 400 IM 2011
265 Silja Brage Bronze 400 IM 2018
267 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
268 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2012
269 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2013
272 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2014
278 A6 Piger Bronze 4 x 200 Fri 2018
279 A6 Drenge Sølv 4 x 50 Fri 2010
286 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2013
292 A6 Piger Bronze 4 x 200 IM 2015
Danske Ungsenior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
7 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
18 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
37 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
66 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Fri 2017
92 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2016
93 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
97 Anna Aavang Brendstrup Sølv 1.500 Fri 2018
145 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
152 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
226 Cecilie Wiuff Bronze 100 Fly 2018
248 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
Danske Junior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
10 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
27 Lærke Toft Ruby Bronze 50 Fri 2016
47 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
87 Julie Lunau Guld 400 Fri 2011
88 Julie Lunau Bronze 800 Fri 2011
91 Julie Lunau Bronze 1.500 Fri 2011
96 Lærke Toft Ruby Sølv 1.500 Fri 2014
102 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2006
104 Lasse Pittioni Guld 50 Bryst 2013
107 Malene Bang Bronze 50 Bryst 2014
112 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
116 Lasse Pittioni Guld 100 Bryst 2013
117 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
118 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
120 Malene Bang Bronze 100 Bryst 2014
143 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
144 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
149 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2006
151 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2013
155 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2012
170 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2007
216 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2012
229 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2012
257 Lasse Pittioni Bronze 200 IM 2012
266 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2016
273 A6 Drenge Sølv 4 x 100 Fri 2012
274 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2015
277 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2012
289 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2012
291 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2015
Danske Senior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
19 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2013
29 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2014
51 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
140 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
156 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
162 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2010
192 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2010
208 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2014
215 Kristina Thomsen Sølv 50 Fly 2010
Danske Ungsenior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
98 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
214 Cecilie Wiuff Guld 50 Fly 2018
Danske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
293 Lærke Toft Ruby Bronze 5.000 m 2014
294 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
295 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
296 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
300 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2014
301 Lærke Toft Ruby Guld 10.000 m 2015
307 A6 Mix Guld 4 x 1.000m 2018
Danske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løbsorter faldende År
297 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
298 Frederik Bojesen Bronze 5.000 m 2018
299 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
302 Anna Aavang Brendstrup Sølv 7.500 m 2018
303 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
304 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
305 Frederik Bojesen Guld 7.500 m 2018
306 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2018