Hall of Fame

Rekorder

Svømmer Rekord Løb Bassin Tid Dato Status
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Langbane 25.19 28 aug 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fly Langbane 26.92 2 apr 2017 Stående
Julie Kepp Jensen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 24.76 11 dec 2016 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Ryg Kortbane 24.87 30 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 1.41.83 30 nov 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 100 Ryg Kortbane 53.51 29 nov 2012 Stående
A6 Drenge Dansk Junior Rekord 4 x 100 HM Langbane 3.51.80 15 jul 2012 Stående
Morten Bak Hansen Dansk Junior Rekord 50 Fri Kortbane 22.66 22 nov 2012 Overgået
A6 Piger Dansk Junior Rekord 4 x 50 HM Kortbane 2.00.08 9 dec 2006 Overgået

Internationale Kvalifikationer

# Navn Mesterskab Årsorter faldende
1 Sofie Seheim Nordiske Junior Mesterskaber 2005
2 Kristina Thomsen Nordiske Junior Mesterskaber 2006
3 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2007
4 Kristina Thomsen Europæiske Junior Mesterskaber 2007
5 Kristina Thomsen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2008
6 Kristina Thomsen Europæiske Langbane Mesterskaber 2008
7 Morten Bak Hansen European Youth Olympic Festival 2011
8 Tobias Gjerløff European Youth Olympic Festival 2011
9 Morten Bak Hansen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2011
10 Morten Bak Hansen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2012
11 Isabel Mass Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
12 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2012
13 Karen Gjerløff Nordiske Årgangs Mesterskaber 2012
14 Morten Bak Hansen Europæiske Junior Mesterskaber 2013
15 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
16 Lasse Pittioni Europæiske Junior Mesterskaber 2013
17 Andreas Mårtensson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2013
18 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2014
19 Julie Kepp Jensen Nordiske Årgangs Mesterskaber 2014
20 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2014
21 Julie Kepp Jensen Nordiske Junior Mesterskaber 2015
22 Katja Korbo Petersson Nordiske Årgangs Mesterskaber 2015
23 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2015
24 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2015
25 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2015
26 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2016
27 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber 2016
28 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaberne på kortbane 2016
29 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2016
30 Julie Kepp Jensen Olympiske Lege 2016
31 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2016
32 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2016
33 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2017
34 Julie Kepp Jensen Europæiske Kortbane Mesterskaber 2017
35 Julie Kepp Jensen Verdens Junior Mesterskaber 2017
36 Lærke Toft Ruby Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water 2017
37 Julie Kepp Jensen Europæiske Junior Mesterskaber 2017
38 Lærke Toft Ruby Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
39 Frederik Bojesen Europæiske Junior Mesterskaber - Open Water 2018
40 Mathilda Hyldal Jung Nordiske Junior Mesterskaber 2018
41 Julie Kepp Jensen Europæiske Langbane Mesterskaber 2018
42 Julie Kepp Jensen Nordiske Senior Mesterskaber 2018
43 Julie Kepp Jensen Verdensmesterskaber på langbane 2019

Internationale Medaljer

Nordiske Junior Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
1 Sofie Seheim Sølv 4 x 100 HM 2005
2 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2005
3 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 Fri 2006
4 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
5 Kristina Thomsen Sølv 4 x 100 HM 2006
6 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 200 Fri 2011
9 Morten Bak Hansen Guld 4 x 100 Fri 2011
10 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
11 Morten Bak Hansen Sølv 4 x 100 HM 2011
26 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
28 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 Fri 2014
31 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
34 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
35 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 100 HM 2014
43 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2015
44 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2015
45 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2015
66 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
European Youth Olympic Festival
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
7 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
8 Morten Bak Hansen Bronze 200 Ryg 2011
Nordiske Årgangs Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
12 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 Fri 2012
13 Karen Gjerløff Sølv 4 x 100 HM 2012
14 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
15 Karen Gjerløff Bronze 50 Fri 2012
16 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
17 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
18 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
19 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2013
20 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2013
21 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
22 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
23 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
24 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
25 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
27 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2014
30 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 200 Fri 2014
33 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2014
41 Katja Korbo Petersson Sølv 200 Ryg 2015
Nordiske Senior Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
29 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
32 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2014
40 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2015
42 Julie Kepp Jensen Guld 8 x 50 Fri Mix 2015
60 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 HM 2018
61 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 200 Fri 2018
63 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
64 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2018
65 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
67 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2018
68 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2018
Europæiske Junior Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
36 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2015
46 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2015
47 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2016
48 Julie Kepp Jensen Guld 4 x 100 Fri 2016
53 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2017
Nordiske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
37 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2015
49 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2016
50 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2016
56 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
Nordiske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
38 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2015
39 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
51 Lærke Toft Ruby Sølv 10.000 m 2016
52 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2016
57 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
58 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2017
59 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
Europæiske Kortbane Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
54 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 50 Fri 2017
55 Julie Kepp Jensen Sølv 4 x 50 HM 2017
Europæiske Langbane Mesterskaber
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
62 Julie Kepp Jensen Bronze 4 x 100 Fri 2018

Nationale Medaljer

Danske Årgangs Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
1 Mia Bech Bronze 100 Ryg 2002
2 Mia Bech Sølv 200 Ryg 2003
3 Sara Birch Søgaard Bronze 400 IM 2003
4 Lizette Eistrup Jensen Sølv 50 Fri 2003
5 Sara Birch Søgaard Bronze 200 Fly 2003
6 Lizette Eistrup Jensen Bronze 100 Fri 2003
7 Lizette Eistrup Jensen Bronze 200 IM 2003
8 Sofie Seheim Bronze 100 Bryst 2004
11 Kristina Thomsen Sølv 50 Fri 2005
32 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2007
35 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2008
36 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2008
37 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2008
38 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2008
39 Louise Søndergaard Bronze 100 Fly 2008
40 Frederikke Matthiassen Bronze 50 Fri 2008
41 Tobias Gjerløff Guld 100 Fly 2009
42 A6 Drenge Guld 4 x 50 HM 2009
43 Frederikke Matthiassen Guld 100 Fri 2009
44 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2009
45 Isabel Mass Guld 200 IM 2009
46 Isabel Mass Sølv 100 IM 2009
47 Louise Søndergaard Sølv 100 Fly 2009
49 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2009
51 Morten Bak Hansen Sølv 400 Fri 2009
52 Frederikke Matthiassen Sølv 50 Fri 2009
53 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2009
54 A6 Drenge Guld 4 x 50 Fri 2009
58 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2010
65 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2010
67 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2010
69 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2010
71 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Ryg 2010
72 Julie Kepp Jensen Bronze 100 IM 2010
74 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2010
77 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2010
89 A6 Drenge Bronze 4 x 100 HM 2011
91 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
93 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2011
95 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
96 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
98 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2011
101 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2011
104 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fri 2011
119 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2012
122 Isabel Mass Bronze 100 Fly 2012
126 Andreas Mårtensson Bronze 400 Fri 2012
158 Sebastian Langhorn Bronze 200 Fly 2013
170 Andreas Mårtensson Guld 1.500 Fri 2013
171 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2013
173 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
175 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2013
177 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
180 Andreas Mårtensson Sølv 400 Fri 2013
183 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2013
203 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
206 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
209 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
211 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
213 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Fri 2014
215 Julie Kepp Jensen Guld 200 IM 2014
243 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 100 Fri 2017
246 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 200 Fri 2017
247 Liva Buchholt Johansen Bronze 50 Bryst 2017
281 Mathilda Hyldal Jung Bronze 200 Bryst 2018
284 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
285 Anders Kousgard Kortegaard Guld 50 Bryst 2018
288 Anders Kousgard Kortegaard Guld 100 Bryst 2018
298 Julius Svarrer Guld 200 Fly 2019
299 Julius Svarrer Sølv 100 Fly 2019
300 Anders Kousgard Kortegaard Sølv 100 Bryst 2019
301 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2019
302 Ida Skov Kragh Sølv 50 Bryst 2019
303 Ida Skov Kragh Bronze 100 Bryst 2019
304 Ida Skov Kragh Bronze 200 Bryst 2019
305 Julius Svarrer Guld 400 Fri 2019
306 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2019
307 Julius Svarrer Guld 400 IM 2019
Danske Junior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
9 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2005
10 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2005
14 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2006
16 Sofie Seheim Guld 50 Bryst 2006
17 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2006
18 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
19 Kristina Thomsen Bronze 200 Ryg 2006
21 Kristina Thomsen Guld 100 Fri 2007
22 Kristina Thomsen Guld 50 Fri 2007
23 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
25 Kristina Thomsen Sølv 100 IM 2007
27 Kristina Thomsen Bronze 100 Fly 2007
28 Sofie Seheim Bronze 50 Bryst 2007
75 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
78 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2010
99 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
102 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
105 Morten Bak Hansen Guld 50 Fri 2011
107 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2011
109 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2011
111 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2011
113 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2011
115 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
118 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2012
120 Morten Bak Hansen Bronze 200 Fri 2012
121 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2012
124 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Ryg 2012
125 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2012
128 Isabel Mass Bronze 100 Ryg 2012
129 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2012
130 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2012
132 Morten Bak Hansen Guld 200 Fly 2012
133 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2012
134 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
135 Morten Bak Hansen Sølv 50 Fri 2012
136 Tobias Gjerløff Sølv 200 Fly 2012
137 Tobias Gjerløff Sølv 50 Fly 2012
140 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2012
154 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
157 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
159 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
160 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
179 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2013
182 Julie Kepp Jensen Bronze 100 Fri 2013
185 Julie Kepp Jensen Sølv 100 IM 2013
192 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
194 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2014
196 A6 Piger Sølv 4 x 100 Fri 2014
197 Andreas Mårtensson Bronze 800 Fri 2014
198 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
200 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fly 2014
201 A6 Piger Sølv 4 x 50 HM 2014
204 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
207 A6 Piger Guld 4 x 100 HM 2014
210 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
221 Lærke Toft Ruby Sølv 50 Fri 2015
224 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fly 2016
226 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Ryg 2016
231 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2016
232 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2016
233 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2016
262 Frederik Bojesen Bronze 400 Fri 2018
264 Frederik Bojesen Sølv 1.500 Fri 2018
Danske Junior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
12 Sofie Seheim Sølv 50 Bryst 2006
13 Sofie Seheim Sølv 100 Bryst 2006
15 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2006
24 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2007
26 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
81 Julie Lunau Guld 400 Fri 2011
84 Julie Lunau Bronze 1.500 Fri 2011
86 Julie Lunau Bronze 800 Fri 2011
139 Lasse Pittioni Sølv 100 Bryst 2012
142 Morten Bak Hansen Sølv 50 Ryg 2012
144 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2012
145 A6 Drenge Sølv 4 x 200 Fri 2012
147 Lasse Pittioni Sølv 50 Bryst 2012
148 A6 Drenge Sølv 4 x 100 Fri 2012
150 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2012
151 A6 Drenge Guld 4 x 100 HM 2012
153 Lasse Pittioni Bronze 200 IM 2012
156 Tobias Gjerløff Bronze 50 Fly 2012
161 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2013
162 Lasse Pittioni Guld 100 Bryst 2013
164 Lasse Pittioni Guld 50 Bryst 2013
167 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2013
169 Morten Bak Hansen Guld 50 Ryg 2013
202 Lærke Toft Ruby Sølv 1.500 Fri 2014
205 Malene Bang Bronze 50 Bryst 2014
208 Malene Bang Bronze 100 Bryst 2014
222 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2015
223 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2015
225 Lærke Toft Ruby Bronze 50 Fri 2016
227 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2016
Danske Senior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
20 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2006
29 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2007
30 Kristina Thomsen Bronze 100 IM 2007
31 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2007
33 Kristina Thomsen Bronze 50 Ryg 2008
34 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2008
48 Kristina Thomsen Guld 50 Ryg 2009
50 Kristina Thomsen Sølv 100 Ryg 2009
92 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2011
123 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2012
127 Morten Bak Hansen Bronze 100 Ryg 2012
178 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
181 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
184 Morten Bak Hansen Bronze 50 Fly 2013
187 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2014
190 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2014
235 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
238 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
240 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
267 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
269 A6 Damer Sølv 4 x 50 Fri 2018
271 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
274 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
278 A6 Damer Bronze 4 x 100 HM 2018
Danske Årgangs Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
55 Morten Bak Hansen Guld 200 Ryg 2010
56 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2010
57 A6 Drenge Sølv 4 x 50 Fri 2010
59 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fly 2010
60 Morten Bak Hansen Sølv 200 IM 2010
61 Morten Bak Hansen Sølv 200 Fri 2010
62 Morten Bak Hansen Sølv 100 Fri 2010
63 Morten Bak Hansen Sølv 100 Ryg 2010
64 Tobias Gjerløff Bronze 200 Fri 2010
66 Tobias Gjerløff Bronze 400 Fri 2010
68 Tobias Gjerløff Bronze 800 Fri 2010
70 Tobias Gjerløff Bronze 100 Fri 2010
80 Tobias Gjerløff Guld 200 Fly 2011
82 Karen Gjerløff Bronze 100 Fly 2011
83 Morten Bak Hansen Guld 200 Fri 2011
85 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2011
87 Morten Bak Hansen Guld 100 Ryg 2011
88 A6 Drenge Guld 4 x 100 Fri 2011
90 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2011
94 Lasse Pittioni Sølv 400 IM 2011
97 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2011
100 Tobias Gjerløff Sølv 100 Fly 2011
103 Lasse Pittioni Sølv 200 IM 2011
106 Julie Kepp Jensen Sølv 200 Ryg 2011
108 Karen Gjerløff Sølv 100 Fri 2011
110 Isabel Mass Sølv 100 Ryg 2011
112 Andreas Mårtensson Bronze 400 IM 2011
114 Isabel Mass Bronze 200 Ryg 2011
116 Lasse Pittioni Bronze 100 Bryst 2011
117 Lasse Pittioni Bronze 200 Bryst 2011
131 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2012
138 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2012
141 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2012
143 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2012
146 Julie Kepp Jensen Guld 100 Ryg 2012
149 Isabel Mass Guld 100 Ryg 2012
152 Isabel Mass Sølv 200 Ryg 2012
155 Julie Kepp Jensen Sølv 200 IM 2012
163 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2013
165 A6 Piger Sølv 4 x 100 HM 2013
166 Andreas Mårtensson Bronze 200 Fri 2013
168 Malene Bang Bronze 200 Bryst 2013
186 Julie Kepp Jensen Guld 100 Fri 2014
189 Julie Kepp Jensen Guld 200 Ryg 2014
199 A6 Piger Bronze 4 x 100 Fri 2014
212 Luna Emilie Olsen Bronze 400 Fri 2014
214 Liva Buchholt Johansen Sølv 100 Bryst 2014
216 Pernille Elm Jensen Bronze 100 Bryst 2014
217 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2014
220 A6 Piger Bronze 4 x 200 IM 2015
229 Lærke Schelde-Mollerup Sølv 200 Fri 2016
230 Lærke Schelde-Mollerup Bronze 100 Fri 2016
234 Karsten Olsen Sølv 100 Fly 2017
249 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 50 Bryst 2017
252 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2017
254 Frederik Bojesen Sølv 400 Fri 2017
255 Karsten Olsen Bronze 200 Fri 2017
256 Karsten Olsen Bronze 200 IM 2017
257 Silja Brage Bronze 400 IM 2018
259 A6 Piger Bronze 4 x 200 Fri 2018
261 Mathilda Hyldal Jung Guld 200 Bryst 2018
263 Mathilda Hyldal Jung Sølv 100 Bryst 2018
265 Maya Hauerberg Terp Guld 400 Fri 2018
266 Maya Hauerberg Terp Bronze 100 Fri 2018
268 Maya Hauerberg Terp Bronze 200 Fri 2018
270 Julius Svarrer Guld 200 Fri 2018
272 Julius Svarrer Bronze 50 Fly 2018
275 Julius Svarrer Bronze 100 Fri 2018
279 Julius Svarrer Bronze 100 Ryg 2018
283 Ida Skov Kragh Sølv 200 Fri 2018
287 Ida Skov Kragh Sølv 50 Ryg 2018
290 Ida Skov Kragh Sølv 50 Fri 2018
292 Ida Skov Kragh Bronze 100 Fri 2018
295 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 100 Bryst 2018
296 Anders Kousgard Kortegaard Bronze 200 Bryst 2018
Danske Senior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
73 Kristina Thomsen Sølv 50 Ryg 2010
76 Kristina Thomsen Sølv 50 Fly 2010
79 Kristina Thomsen Bronze 100 Ryg 2010
172 Morten Bak Hansen Bronze 50 Ryg 2013
174 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fri 2013
176 Morten Bak Hansen Bronze 100 Fri 2013
188 Julie Kepp Jensen Sølv 50 Fri 2014
191 Julie Kepp Jensen Bronze 50 Fly 2014
236 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
Danske Senior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
193 Lærke Toft Ruby Bronze 10.000 m 2014
195 Lærke Toft Ruby Bronze 5.000 m 2014
218 Lærke Toft Ruby Guld 10.000 m 2015
219 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2015
245 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
276 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
280 A6 Mix Guld 4 x 1.000m 2018
Danske Ungsenior Mesterskaber - Kortbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
228 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2016
237 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
239 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2017
241 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2017
242 Julie Kepp Jensen Sølv 100 Fri 2017
244 Julie Kepp Jensen Bronze 200 Fri 2017
273 Cecilie Wiuff Bronze 100 Fly 2018
277 Julie Kepp Jensen Guld 50 Ryg 2018
282 Anna Aavang Brendstrup Sølv 1.500 Fri 2018
286 Julie Kepp Jensen Guld 50 Fri 2018
289 Julie Kepp Jensen Guld 100 IM 2018
Danske Junior Mesterskaber - Open Water
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
248 Lærke Toft Ruby Sølv 5.000 m 2017
250 Frederik Bojesen Bronze 7.500 m 2017
251 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2017
258 Lærke Toft Ruby Guld 7.500 m 2018
260 Anna Aavang Brendstrup Sølv 7.500 m 2018
291 Frederik Bojesen Bronze 5.000 m 2018
293 Lærke Toft Ruby Guld 5.000 m 2018
297 Frederik Bojesen Guld 7.500 m 2018
Danske Ungsenior Mesterskaber - Langbane
# Navn Medalje Løb Årsorter faldende
253 Lærke Toft Ruby Bronze 1.500 Fri 2017
294 Cecilie Wiuff Guld 50 Fly 2018